Logo kaspersky
  1. Marketplace
  2. Programy antywirusowe
  3. Kaspersky Total Security

Klasyk wśród antywirusów

Kaspersky Total Security

Kaspersky Total Security Multi-Device to ekspert wśród antywirusów. Twój prywatny ochroniarz online. Właśnie takiej ochrony potrzebujesz, jeśli Ty i Twoja rodzina korzystacie codziennie z internetu.  Działa na urządzeniach mobilnych, PC i Mac. Moduł ochrony rodzicielskiej, menadżer haseł, ochrona kamerki, bezpieczna bankowość, anti-phishing i anti-ransomware - pełen pakiet!

Wersja oprogramowania

Liczba urządzeń

Szczegółowy opis

ikona_KTS.png

Czym wyróżnia się Kaspersky Total Security Multi-Device?

Poza podstawową ochroną przed wirusami i ransomware posiada w pakiecie 3 bardzo ważne, bezpłatne dodatki:

KTS_Safe Kids.png

Ochrona rodzicielska - Kaspersky Safe Kids Premium

Służy do blokowania stron dla dorosłych, zarządzania czasem korzystania z urządzenia, monitorowania tego, co Twoje dziecko udostępnia w social media i sprawdzania lokalizacji. Must have ochrony dziecka w sieci, dzięki Kaspersky Total Security.

KTS_Password Manager.png

Menadżer haseł - Kaspersky Password Manager

Dzięki niemu zabezpieczysz swoje hasła, szczegóły swoich kart kredytowych, zdjęcia lub skany ważnych dokumentów w postaci umów o pracę czy danych medycznych. Zaszyfrowany sejf w Kaspersky Total Security Multi-Device chroniony jest hasłem i tylko to hasło musisz zapamiętać. O pozostałe nie musisz się martwić, ponieważ menadżer sam zaloguje Cię automatycznie, wygeneruje nowe hasła i poinformuje o sile obecnych haseł.

KTS_Secure Connection.png

Wirtualna sieć prywatna - Kaspersky VPN Secure Connection

Szyfrowanie wojskowe wykorzystane przy tym rozwiązaniu pozwala na automatyczne stworzenie prywatnego "tunelu", w którym wysyłane i odbierane dane będą bezpieczne i niedostępne dla hakerów, ponieważ dla nich będziesz anonimowy! Uniemożliwisz im w ten sposób odczytywanie Twoich maili, ochronisz swoje dane osobowe czy szczegóły dotyczące kont bankowych. Dodatkowo zmieni Twoją lokalizację, umożliwiając dostęp do filmów z różnych platform streamingowych niedostępnych w Polsce. 

Ponadto:

Moduł Bezpieczne Pieniądze

W momencie przechodzenia na stronę płatności, banku lub profilu zaufanego w zielonym okienku automatycznie uruchamia się bezpieczna przeglądarka. Blokuje przychwytywanie i odczytywanie dnaych Twoich kart kredytowych lub haseł. Moduł Bezpieczne Pieniądze w Kaspersky Total Security współpracuje z przelądarkami Firefox, Chrome, Internet Explorer i Safari.

Moduł Anti-Phishing

Zapomnij o czymś takim, jak fałszywe strony internetowe. Dzięki Kaspersky Total Security one nie będą dla Ciebie istnieć. Moduł Anti-Phishing ochroni Cię przed oszustami, którzy będą próbowali przechwycić Twoje dane przez nieprawdziwe strony www. Najnowsza wersja Kaspersky Total Security 2020 została udoskonalona i wykrywa najnowsze i najbardziej skomplikowane oszustwa.

Kopia zapasowa i szyfrowanie danych w Kaspersky Total Security Multi-Device

Wiesz, jak ważne jest posiadanie kopii zapasowych swoich danych? W przypadku awarii dysku lub urządzenia, przypadkowego usunięcia plikow lub kradzieży urządzenia - niesamowicie ważne! Przechowuj swoje zduplikowane dane online i śpij spokojnie. Nie zapomnij też zaszyfrować bardzo ważnych plików z poufnymi danymi! Włóż je do wirtualnego kontenera chronionego hasłem i bądź pewien, że nikt inny nie ma do nich dostępu.  

 

199,00 zł

Promocja na pierwszy rok

105,01

brutto / rok (z VAT)

Oferta Autoryzowanego Partnera

Natychmiastowa realizacja

Polska faktura VAT

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Skontaktuj się z nami
Baza wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl