AVG Internet Security

AVG Internet Security to program antywirusowy do zaawansowanej ochrony dla osób codziennie korzystających z Internetu. Przeznaczony do użytku domowego na komputerach PC lub laptopach z systemem Windows. Zabezpiecz się przed hakerami, kradzieżą danych i pozostałymi zagrożeniami płynącymi z Internetu.

Zobacz inne produkty AVG

Liczba urządzeń

Szczegółowy opis

Ponad 2 miliony użytkowników

Program antywirusowy AVG Internet Security udoskonalany jest od wielu lat, dzięki czemu cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników. Instalacje na ponad 2 milionach komputerów na całym świecie mówią same za siebie.

AVG_Internet_Security_screenshot (4).png

 

Automatyczna aktualizacja

Regularnie i samoistnie aktualizująca się baza wirusów sprawi, że będziesz chroniony nie tylko przed znanymi już zagrożeniami, ale również przed tymi, które dopiero pojawiają się w sieci. AVG Internet Security będzie bardzo dokładnie skanował komputer i dyski zewnętrzne w poszukiwaniu wirusów, trojanów, oprogramowania szpiegującego czy ransomware.

Twoje prywatne pliki są bezpieczne

Coraz częściej hakerzy wykradają z komputerów nasze zdjęcia, umowy, czy inne pliki z prywatnymi danymi, aby później żądać za nie okupu. Nie dopuść do takiej sytuacji! Ulepszona zapora antywirusa AVG blokuje wszelkie działania hakerów, którzy chcę dostać się na Twój komputer, a ochrona przed ransomware zapobiega złośliwemu szyfrowaniu dostępu do Twoich poufnych danych.

Bezpieczne przelewy i zakupy on-line

AVG Internet Security sprawdzi, czy strona banku, na które się logujesz jest prawdziwa i czy ktoś nie próbuje właśnie przejąć Twoich danych do logowania czy numerów kart kredytowych. Dodatkowo zablokuje również fałszywe wiadomości e-mail przychodzące na Twoją skrzynkę będące próbą phishingu.

 

98,40 zł

44,00

brutto / rok (z VAT)

Oferta Autoryzowanego Partnera

Natychmiastowa realizacja

Polska faktura VAT

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Skontaktuj się z nami
Baza wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl