Logo avast
  1. Marketplace
  2. Programy antywirusowe
  3. Avast Premium Security

Najlepszy antywirus od Avast

Avast Premium Security

Avast Premium Security (wcześniej Premier) to antywirus, który zapewnia kompleksową ochronę dla wszystkich urządzeń z system Windows. Zabezpiecza Internet, pocztę i prywatne dane. Uniemożliwia ataki hakerskie i próby wyłudzenia haseł lub poufnych materiałów.

Najważniejsze funkcje: ochrona wszystkich kont za pomocą jednego bezpiecznego hasła z Avast Passwords, weryfikacja stron chroni przed fałszywymi witrynami, ochrona przed ransomware, kontrola Wi-Fi, osłona antyspamowa, ochrona kamery internetowej i aktualizacja oprogramowania.

Liczba urządzeń

Szczegółowy opis

Twoje dane są bezpieczne

Każdy użytkownik Internetu przechowuje na swoich urządzeniach prywatne dane: umowy, CV lub wyniki badań. Hakerzy zdają sobie sprawę z tego, jak ważne są dla nas te informacje i wykorzystują to. Poprzez oprogramowanie ransomware szyfrują dostęp do najważniejszych materiałów na komputerze lub smartfonie, aby móc żądać okupu. Avast Premium Security uniemożliwia takie działanie, dzięki czemu chroni przed utratą lub wyciekiem danych.

Avast_Premium_screenshot (1).png

 

Ochrona tu i teraz

Korzystaj z publicznej lub domowej sieci Wi-Fi i nie martw się o to, czy jest bezpieczna. Avast Premium na bieżąco monitoruje sytuację w czasie rzeczywistym i natychmiast powiadomi Cię, gdy znajdzie intruza lub słaby punkt w sieci wi-fi. Program dokładnie sprawdza, czy sieć jest odpowiednio zabezpieczona i czy nie występują w niej luki, które mogłyby być wykorzystane przez złośliwe oprogramowanie.

Monitoring stron www

Avast Premium Security dba o Twoje bezpieczeństwo podczas odwiedzania stron www. Wstępnie sprawdza każdą z witryn, ostrzega, gdy są one fałszywe lub zainfekowane, po czym przekierowuję Cię na bezpieczną stronę. Nie musisz już przejmować się fałszywymi sklepami internetowymi czy podrabianymi stronami banków. Rób zakupy i przelewy na dowolnym urządzeniu i bądź pewny, że Twoje dane logowania lub numery kart kredytowych nie wpadną w niepowołane ręce.

Masz nową wiadomość

Jeśli codziennie korzystasz z poczty e-mail, to wybierz program, który będzie ją chronić przed zagrożeniami. Avast Premium Security sprawdza wiadomości, linki i załączniki przed ich pobraniem. Automatycznie blokuje podejrzane treści. Zapewnia również możliwość uruchomienia funkcji Antyspam, która jest szczególnie przydatna jeśli otrzymujesz wiele niechcianych wiadomości.

97,17 zł

Promocja na pierwszy rok

54,00

brutto / rok (z VAT)

Oferta Autoryzowanego Partnera

Natychmiastowa realizacja

Polska faktura VAT

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Skontaktuj się z nami
Baza wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl