Ochrona wielu systemów operacyjnych

Norton 360 Standard

Norton 360 Standard to nie tylko ochrona przed wirusami - to również ochrona Twojej prywatności w Internecie. Zaawansowane zabezpieczenia antywirusowe, bezpieczne i anonimowe korzystanie z Internetu oraz ochrona kamerki internetowej - to zintegrowanie rozwiązanie proponuje Norton 360 Standard. Sprawdź poniżej pozostałe funkcje.

UWAGA! Przy aktywacji produktu producent wymaga podania danych karty kredytowej/debetowej VISA, Master Card, American Express lub konta PayPal z podpiętą kartą płatniczą. Po aktywacji można usunąć te dane oraz anulować automatyczne odnawianie licencji.

Wybierz licencję

Liczba urządzeń

 • Ochrona 1 urządzenia

 • Ochrona w czasie rzeczywistym

 • Password Manager

 • Prywatna sieć VPN

 • Kopia zapasowa - 10 GB

 • Zapora sieciowa

Program antywirusowy Norton 360 Standard

Ochrona antywirusowa Norton 360 Standard 

Głównym zadaniem Norton 360 Standard jest ochrona przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym i wymuszającym okup. Zaawansowane rozwiązania antywirusowe wspierane są przez sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe. Dzięki temu program sam uczy się nowych zagrożeń i lepiej chroni Twoje prywatne i finansowe dane, podczas gdy Ty korzystasz z Internetu.

Norton 360 Secure VPN

VPN pozwala bezpiecznie i anonimowo korzystać z Internetu - bez dodatkowego logowania. Dzięki temu dla hakerów jesteś niewidzialny. W Norton 360 Standard użyte jest to samo szyfrowanie, które na codzień używają banki. Pomaga ono zabezpieczyć Twoje hasła, nr kart i kont bankowych.

Norton 360 Standard VPN

Password Manager w Norton 360 Standard

Nie musisz posiadać menadżera haseł, jako osobnego programu. Wybierając Norton 360 Standard otrzymujesz zarówno ochronę antywirusową, jak i bezpieczeństwo przy logowaniu. Program wygeneruje unikalne, trudne do złamania hasła. A Ty nie musisz martwić się o to, aby zapamiętać je wszystkie, ponieważ Norton 360 utworzy specjalny skarbiec. Przechowa w nim wszystkie Twoje hasła i pozwoli Ci łatwo logować się do Twoich kont.

Norton 360 Standard Password Manager

Norton 360 i zapasowa kopia Twoich danych

Czy posiadach kopię danych, które znajdują się na Twoim komputerze? Jeśli laptop spadnie Ci na ziemię, uszkodzi się dysk twardy lub Twoje pliki zostaną zaszyfrowane w celu wymuszenia okupu, wtedy bezpowrotnie tracisz wszystkie swoje dokumenty, zdjęcia, filmy i inne ważne informacje. Zabezpiecz się na czarną godzinę - dzięki Norton 360 Standard masz do dyspozycji 10 GB miejsca w chmurze dla danych z Twojego komputera. Spokojnie zmieszczą się tam najważniejsze dokumenty z pracy, szkoły, Twoje CV lub wyniki badań lekarskich, deklaracje podatkowe, zdjęcia z urodzin Twojego dziecka lub filmiki z wakacji.

Bezpieczeństwo w sieci niskim kosztem!

36,00 zł

brutto za pierwszy rok (z VAT)

Oferta Autoryzowanego Partnera

Natychmiastowa realizacja

Polska faktura VAT

 • Ochrona 1 urządzenia

 • Ochrona w czasie rzeczywistym

 • Password Manager

 • Prywatna sieć VPN

 • Kopia zapasowa - 10 GB

 • Zapora sieciowa

Szczegółowy opis

Porównanie produktów

Podobne produkty

Pytania i odpowiedzi

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Pomagamy, bo lubimy.

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Baza Wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl