norton-360-logo-600x600-svg.png
norton-360-logo-600x600-svg.png

home.pl jest oficjalnym partnerem Norton

 1. Marketplace
 2. Programy antywirusowe
 3. Norton 360 Standard

Ochrona wielu systemów operacyjnych

Norton 360 Standard

Norton 360 Standard to nie tylko ochrona przed wirusami - to również ochrona Twojej prywatności w Internecie. Zaawansowane zabezpieczenia antywirusowe, bezpieczne i anonimowe korzystanie z Internetu oraz ochrona kamerki internetowej - to zintegrowanie rozwiązanie proponuje Norton 360 Standard. Sprawdź poniżej pozostałe funkcje.

UWAGA! Przy aktywacji produktu producent wymaga podania danych karty kredytowej/debetowej VISA, Master Card, American Express lub konta PayPal z podpiętą kartą płatniczą. Po aktywacji można usunąć te dane oraz anulować automatyczne odnawianie licencji.

Wybierz licencję

Liczba urządzeń

 • Ochrona 1 urządzenia

 • Ochrona w czasie rzeczywistym

 • Password Manager

 • Prywatna sieć VPN

 • Kopia zapasowa - 10 GB

 • Zapora sieciowa

Program antywirusowy Norton 360 Standard

Ochrona antywirusowa Norton 360 Standard 

Głównym zadaniem Norton 360 Standard jest ochrona przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym i wymuszającym okup. Zaawansowane rozwiązania antywirusowe wspierane są przez sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe. Dzięki temu program sam uczy się nowych zagrożeń i lepiej chroni Twoje prywatne i finansowe dane, podczas gdy Ty korzystasz z Internetu.

Norton 360 Secure VPN

VPN pozwala bezpiecznie i anonimowo korzystać z Internetu - bez dodatkowego logowania. Dzięki temu dla hakerów jesteś niewidzialny. W Norton 360 Standard użyte jest to samo szyfrowanie, które na codzień używają banki. Pomaga ono zabezpieczyć Twoje hasła, nr kart i kont bankowych.

Norton 360 Standard VPN

Password Manager w Norton 360 Standard

Nie musisz posiadać menadżera haseł, jako osobnego programu. Wybierając Norton 360 Standard otrzymujesz zarówno ochronę antywirusową, jak i bezpieczeństwo przy logowaniu. Program wygeneruje unikalne, trudne do złamania hasła. A Ty nie musisz martwić się o to, aby zapamiętać je wszystkie, ponieważ Norton 360 utworzy specjalny skarbiec. Przechowa w nim wszystkie Twoje hasła i pozwoli Ci łatwo logować się do Twoich kont.

Norton 360 Standard Password Manager

Norton 360 i zapasowa kopia Twoich danych

Czy posiadach kopię danych, które znajdują się na Twoim komputerze? Jeśli laptop spadnie Ci na ziemię, uszkodzi się dysk twardy lub Twoje pliki zostaną zaszyfrowane w celu wymuszenia okupu, wtedy bezpowrotnie tracisz wszystkie swoje dokumenty, zdjęcia, filmy i inne ważne informacje. Zabezpiecz się na czarną godzinę - dzięki Norton 360 Standard masz do dyspozycji 10 GB miejsca w chmurze dla danych z Twojego komputera. Spokojnie zmieszczą się tam najważniejsze dokumenty z pracy, szkoły, Twoje CV lub wyniki badań lekarskich, deklaracje podatkowe, zdjęcia z urodzin Twojego dziecka lub filmiki z wakacji.

Bezpieczeństwo w sieci niskim kosztem!

36,00 zł

brutto za pierwszy rok (z VAT)

Oferta Autoryzowanego Partnera

Natychmiastowa realizacja

Polska faktura VAT

 • Ochrona 1 urządzenia

 • Ochrona w czasie rzeczywistym

 • Password Manager

 • Prywatna sieć VPN

 • Kopia zapasowa - 10 GB

 • Zapora sieciowa

Szczegółowy opis

Porównanie produktów

Podobne produkty

Pytania i odpowiedzi

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Pomagamy, bo lubimy.

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Baza Wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl