Ochrona przed cyberzagrożeniami dla całej rodziny!

Norton 360 Premium

Norton 360 Premium zapewnia ochronę dla 10 urządzeń i dba o prywatność w internecie. Aż 75 GB miejsca w chmurze na zapasową kopię wszystkich danych. Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem w czasie rzeczywistym, połączona z kontrolą rodzicielską i prywatną siecią VPN, to wszystko, czego potrzebujesz.

UWAGA! Przy aktywacji produktu, producent wymaga podania danych karty kredytowej/debetowej VISA, Master Card, American Express lub konta PayPal z podpiętą kartą płatniczą. Po aktywacji można usunąć te dane i anulować automatyczne odnawianie licencji.

Wybierz licencję

Liczba urządzeń

 • Na 10 PC lub smartfonów

 • Systemy Windows; macOS; Android; iOS

 • Menedżer haseł

 • Prywatna sieć VPN

 • Kontrola rodzicielska

 • Kopia zapasowa PC – 75 GB

Norton 360 Premium – antywirus dla 10 urządzeń

W wielu domach z pewnością znajduje się więcej, niż jeden laptop lub smartfon. Dzięki Norton 360 Premium zabezpieczysz 10 urządzeń z systemem Windows, macOS, Android i iOS. Ochrona w czasie rzeczywistym działa przeciwko złośliwym programom w postaci antywirusów lub oprogramowaniu szpiegującemu i wymuszającemu okup. Program posiada również opcję ochrony kamerki internetowej SafeCam.

Norton 360 Premium – antywirus i kopia zapasowa 75 GB

Dlaczego posiadanie kopii zapasowej (backupu) jest ważne? Nigdy nie wiesz, co się stanie: Twój komputer może się nagle zepsuć, laptop może zostać skradziony lub zgubiony, a oprogramowanie szyfrujące dostęp do plików może żądać okupu. Lepiej być przygotowanym na taką ewentualność. Z Norton 360 Premium, masz do dyspozycji 75 GB przestrzeni w chmurze na kopię zapasową dla Twojego komputera.

Kontrola rodzicielska w Norton 360 Premium

Martwisz się, czy Twoje dziecko ogląda nieodpowiednie filmy na YouTube pełne przemocy lub przekleństw? A może chcesz wiedzieć, gdzie Twoja pociecha znajduje się w tej chwili? Kontrola rodzicielska w Norton 360 pozwala monitorować aktywność Twojego dziecka w sieci i poza nią. Dzięki niej dowiesz się, na jakie strony wchodzi, jakich haseł szuka, jakie aplikacje pobiera na swój telefon i czy w trakcie zdalnej nauki nie rozprasza się, oglądając inne rzeczy. Opcja czasu szkolnego w Norton 360 pozwala na zarządzanie środowiskiem zdalnej nauki dziecka, aby mogło skupić się tylko na nauce.

Bezpieczeństwo w sieci niskim kosztem!

93,00 zł

brutto za pierwszy rok (z VAT)

Oferta Autoryzowanego Partnera

Natychmiastowa realizacja

Polska faktura VAT

 • Na 10 PC lub smartfonów

 • Systemy Windows; macOS; Android; iOS

 • Menedżer haseł

 • Prywatna sieć VPN

 • Kontrola rodzicielska

 • Kopia zapasowa PC – 75 GB

Szczegółowy opis

Porównanie produktów

Polecane do tego produktu

Podobne produkty

Pytania i odpowiedzi

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Pomagamy, bo lubimy.

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Baza Wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl