Ochrona antywirusowa bez utraty wydajności

AVG Ultimate

AVG Ultimate Multi-Device to pakiet dla użytkowników domowych zawierający trzy najlepsze produkty w jednym. Program antywirusowy, program do optymalizacji pracy komputera i androida oraz prywatna sieć VPN. Nie kupuj trzech osobnych programów - wybierz jeden pakiet z prostą instalacją i konfiguracją. 

Składniki pakietu

Okres ochrony

Szczegółowy opis

AVG Ultimate na 10 urządzeń: ochrona, optymalizacja i prywatność

AVG Ultimate to pakiet przeznaczony dla użytkowników domowych. Chroni komputer przed wirusami, przyśpiesza jego działanie i zapewnia bezpieczną, prywatną sieć VPN. A to wszystko dzięki wspólnej pracy trzech różnych programów.

Skaner antywirusowy AVG Ultimate

AVG Internet Security to wielokrotnie nagradzany program antywirusowy. Zabezpiecza urządzenia przed atakami hakerów, chroni prywatne dane, pliki, hasła, pocztę i kamerę internetową. Antywirus w pakiecie AVG Ultimate posiada rozbudowaną ochronę bankowości online. Kontroluje strony internetowe banków pod kątem ich prawdziwości, a w trakcie logowania do banków dba o bezpieczeństwo haseł i zapobiega ich kradzieży. Blokada kamery internetowej uniemożliwia podglądanie użytkownika bez jego wiedzy. Program pyta o zgodę, gdy ktoś chce użyć kamery. 

AVG_Internet_Security_Unlimited.png

Szybsze uruchamianie programów dzięki TuneUp

AVG TuneUp w AVG Ultimate to idealny program do porządków na komputerze. Funkcja czyszczenia dysku to najlepszy sposób na zwiększenie ilości wolnego miejsca i usunięcie niepotrzebnych plików lub programów. Program wyłącza niepotrzebne aplikacje działające w tle i pochłaniające energię, aby bateria wytrzymała dłużej. Startup manager w AVG TuneUp sprawi, że system przy uruchamianiu komputera będzie ładował się szybciej. 

AVG_TuneUP_Unlimited.png

Bezpieczne połączenie z Internetem i VPN dzięki AVG Ultimate

Dzięki AVG Secure VPN Internet można przeglądać bezpiecznie i anonimowo. Dane użytkownika zostają ukryte i pozostają niemożliwe do wyśledzenia przez hakerów. VPN w AVG Ultimate zwiększa bezpieczeństwo w Internecie, co jest szczególnie ważne w przypadku dokonywania płatności online. Dodatkowo można wybrać jedną z 50 lokalizacji adresów serwera VPN i mieć dostęp do treści niedostępnych w Polsce. 

138,99 zł

102,00

brutto / rok (z VAT)

Oferta Autoryzowanego Partnera

Natychmiastowa realizacja

Polska faktura VAT

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Skontaktuj się z nami
Baza wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl