google-workspace-logo.png
  1. Marketplace
  2. Usługi Google
  3. Google Workspace Business Starter

Poczta Gmail dla firm

Google Workspace Business Starter

Google Workspace Business Starter (dawniej G Suite Basic) to pakiet biurowy z aplikacjami, które ułatwią Ci pracę. Nieważne, czy pracujesz, jesteś w domu lub w szkole - Google Workspace to najlepszy sposób na tworzenie, komunikację i współpracę. 

Gmail w domenie Twojej firmy z pakietem aplikacji od Google. Google Workspace to pakiet popularnych aplikacji Google, które pozwolą Ci oszczędzać czas potrzebny na wykonanie określonych zadań w firmie. Zobacz poniżej, co znajduje się w pakiecie Google Workspace Busieness Starter. 

Wybierz pakiet:

  • poczta Gmail we własnej domenie

  • 30GB na Dysku Google

  • spotkania w Google Meet dla 100 osób

  • Bezpieczeństwo i zarządzanie

  • Google Currents

  • Dokumenty Arkusze Prezentacje

Szczegółowy opis

Google Workspace - G Suite w nowej, lepszej wersji

Wszystkie pakiety Google Workspace obejmują pocztę dla firm Gmail, Google Meet, Google Chat, Kalendarz, Dysk Google, Dokumenty, Arkusze, Prezentacje, Formularze, Witryny, Google Keep i Currents. Dzięki zintegrowaniu wszystkich tych aplikacji w Google Workspace, możesz więcej czasu przeznaczyć na wykonywanie zadań, zamiast na zarządzenie swoją pracą.

google-cloud-partner (1).png

Gmail dla firm w Google Workspace

Pokaż, że jesteś profesjonalistą i przestań korzystać z bepłatnych serwisów pocztowych. Załóż pocztę Gmail i umieść nazwę swojej firmy w adresie pocztowym, np. kontakt@nazwaTwojejfirmy.pl. Poza personalizowany adresem e-mail Google Workspace oferuje również zaawansowaną ochronę przed phishingiem, spamem i brak reklam. 

Gmail i Hangouts Chat

Praca zdalna z Google Workspace  

Masz pod ręką wszystkie potrzebne narzędzia do pracy zdalnej. Codzienna praca na dokumentach, arkuszach i prezentacjach (również tych z Office 365) jest jeszcze łatwiejsza, szczególnie jeśli każdy użytkownik ma do wykorzystania 30GB na Dysku. Korzystając z Google Workspace udostępnisz pliki pozostałym osobom z zespołu, dzięki czemu będziecie mogli pracować w tym samym czasie i podglądać historię zmian. A zamiast spotkań twarzą w twarz zorganizujesz spotkanie w Google Meet, nawet dla 100 osób. 

G Suite EssentialsDysk Google.png

28,29 zł

Chcesz kupić taniej?

25,01

brutto / mies. (z VAT)

Łatwa i szybka konfiguracja

Polskie wsparcie techniczne

Polska faktura VAT

Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z naszą dedykowaną infolinią.

+48 91 432 55 72

 

Poznaj program partnerski home.pl

Polecaj Google Workspace Business (G Suite Basic) i zarabiaj. Dołącz do programu i wybieraj spośród setek innych produktów, na których rekomendowaniu możesz zyskać.

uśmiechnięty mężczyzna z laptopem

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Skontaktuj się z nami
Baza wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl