O firmieNasza historia sukcesu

home.pl istnieje od 1997 roku i jest największym dostawcą usług internetowych dla małych i średnich przedsiębiorstw w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w rejestracji domen internetowych, hostingu serwisów WWW, utrzymaniu kont poczty elektronicznej oraz udostępnianiu aplikacji biznesowych przez Internet.

Do grona użytkowników usług home.pl należą zarówno klienci indywidualni, mikro- i małe firmy, ale i międzynarodowe koncerny, instytucje finansowe oraz jednostki administracji publicznej. Firma zatrudnia ponad 200 pracowników i jest jednym z największych pracodawców z branży IT w regionie.

Obsługujemy

Jesteśmy numerem 1

home.pl jest największym Partnerem Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej w zakresie usług rejestracji domeny krajowej .PL. Firma jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, m.in. została finalistą międzynarodowego konkursu Ernst&Young Entrepreneur Of The Year (Przedsiębiorca roku) w edycji 2010. home.pl stale współpracuje ze światowymi liderami technologicznymi w celu rozwoju oferty. Kluczowymi Partnerami firmy są m.in. AMD, HP, Google, Microsoft i Parallels.

Historia home.pl

Od rejestracji pierwszej usługi w home.pl minęło już 18 lat! W Internecie to prawdziwa wieczność. W tym czasie zmieniło się wszystko: technologie, usługi, potrzeby użytkowników.

Najwyższe standardy obsługi klienta

 • W 2009 roku wdrożyliśmy standardy zarządzania bezpieczeństwem informacji według rygorystycznej normy ISO 27001.

  W 2012 roku uzyskaliśmy unikatowy certyfikat europejskiej normy jakości EN 15838 powstałej z inicjatywy Komisji Europejskiej.

Dane firmy

 • home.pl S.A.

  ul. Zbożowa 4, 70-653 Szczecin
  NIP: 852-21-03-252, REGON: 811158242
  KRS: 0000431335

  (biuro czynne: pn. - pt. 9.00 - 17.00)

  Zarejestrowana w Sądzie Rejonowym - Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał zakładowy w kwocie 1.233.400 złotych w całości opłacony.

 • Infolinia całodobowa:
  +48 504 502 500
  Dla telefonów stacjonarnych, komórkowych oraz z zagranicy.
  Połączenie jest bezpłatne, jeśli posiadasz darmowe minuty do sieci komórkowych. W innym wypadku koszt połączenia jest zgodny z taryfą Twojego operatora.

Dlaczego warto wybrać home.pl?

 • LIDER RYNKU

  Dostarczamy niezawodne i bezpieczne usługi dla setek tysięcy klientów, firm oraz instytucji.

 • INNOWACYJNE USŁUGI

  Wdrażamy najnowocześniejsze rozwiązania, współpracując ściśle ze światowymi liderami branży IT.

 • UNIKATOWA POMOC

  Od lat wyznaczamy standardy jakości obsługi Klienta, doradztwa i wsparcia technicznego.

15 LAT HOME.PL (2012)

INFORMACJA HANDLOWA

 • Infolinia:

  504 502 500

  z telefonów stacjonarnych, komórkowych i z zagranicy

 • Kontakt e-mail

 • Czat handlowy

 • Przejdź