Zalety i funkcje poczty Xchange

Cloud Email Xchange to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy od poczty email oczekują więcej!

 

Pliki

 

Dokumenty

 

Kontakty

 

Kalendarz

 

Zadania

Lepsze zarządzanie zadaniami wszystkich pracowników.

Masz możliwość tworzenia zadań do wykonania, dla Ciebie, Twoich współpracowników i podwładnych. Możesz też dodać do zadania kilka osób, wyznaczyć czas realizacji i śledzić postępy.

W ten sposób wreszcie będziesz mieć kontrolę nad tym, co dzieje się w firmie. Będziesz wiedzieć, co jeszcze jest do zrobienia. Jak radzą sobie Twoi pracownicy i komu trzeba pomóc, aby zdążył z zadaniem na czas.

Zarejestruj już teraz pocztę Xchange dla siebie!

Po rejestracji możesz za darmo testować licencję Xchange przez 14 dni*.

Cloud Email Xchange

Cloud Email Xchange to rewolucja w biznesowej poczcie email. Dostępna z dowolnego miejsca na świecie dzięki pełnemu wsparciu urządzeń mobilnych! Pełen potencjał usługi wykorzystasz rejestrując dwie licencje.

Teraz w cenie:

19 zł netto/rok
23,37 zł brutto/rok

Zamów

Wybierz ilość licencji.
Regulamin promocji

* Okres testowy rozpoczyna się od dnia zawarcia umowy o świadczenie usługi (w rozumieniu odpowiednio pkt 6 albo pkt 7 Regulaminu sieci home.pl, dostępnego pod adresem https://regulaminy.home.pl). Okres testowy kończy się po upływie 14 dni od dnia zawarcia umowy o świadczenie usługi (w rozumieniu odpowiednio pkt 6 albo pkt 7 Regulaminu sieci home.pl), nie później jednak niż w dniu uiszczenia opłaty z tytułu usługi. Dokonanie zatem opłaty z tytułu usługi w trakcie trwania okresu testowego powoduje zakończenie okresu testowego.

Pomocne artykuły

 

Przeczytaj więcej o tym, co zyskujesz dzięki posiadaniu licencji Xchange dla Twojej poczty. Znajdziesz tutaj szczegółowe informacje o zasadach działania i architekturze usługi. Czytaj więcej.

 

Jak przypisać licencję Xchange do serwera? Instrukcja krok po kroku jak przypisać zakupioną licencję Xchange do serwera w home.pl. Czytaj więcej.

 

Jak przypisać skrzynkę e-mail do licencji Xchange? To proste. Wszystkie instrukcje wyjaśniają w prostych krokach jak wykonać poszczególne operacje. Czytaj więcej.

Technologiczny majstersztyk

Nowa poczta home.pl została stworzona przy wykorzystaniu najnowszych trendów projektowania aplikacji i standardu RWD (Responsive Web Design).

Korzystaj z pełnych możliwości poczty na komputerze, tablecie lub smartfonie!
Pełna synchronizacja poczty, kalendarza, zadań
i kontaktów na Twoim smartfonie w ramach ActiveSync!

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.Nie pokazuj więcej tego powiadomienia