Logo Microosft 365 72x72.png
Logo Microosft 365 72x72.png
  1. Marketplace
  2. Usługi Microsoft
  3. Szkolenie Microsoft 365 dla użytkowników

Szkolenia home.pl

Szkolenie Microsoft 365 dla użytkowników

Wykorzystaj potencjał Microsoft 365

Korzystasz w swojej firmie z pakietu Microsoft 365? Poznaj możliwości pakietu Microsoft! Nasi doświadczeni eksperci specjalizujący się w technologiach Microsoft przeprowadzą dla Twojej firmy szkolenie, dzięki któremu poznacie wszystkie funkcje potrzebne do efektywniejszej pracy.

Wybierz rodzaj szkolenia

Szkolenia Microsoft 365 dla użytkowników

Od 2016 roku oferujemy naszym klientom najlepsze rozwiązania Microsoft - Microsoft 365, pocztę Exchange oraz inne narzędzia do pracy w chmurze. Przez ten czas przeprowadziliśmy setki szkoleń oraz wdrożeń, zdobywając zaufanie ponad 10 000 klientów oraz badge Microsoft z obszaru ModernWork świadczący o posiadaniu kompetencji oraz świadczeniu wysokiej jakości obsługi wdrożeń i szkoleń Microsoft 365 .

microsoft-gold-partner-1
microsoft-gold-partner-2
microsoft-gold-partner-3

Do kogo skierowane jest szkolenie Microsoft 365?

Nasi eksperci prowadzą szkolenia zarówno dla użytkowników pakietu, jak i administaratorów.

Szkolenie skierowane do użytkowników pozwoli wszystkim członkom zespołu w firmie wykorzystać maksymalnie potencjał narzędzi Microsoft. Jednym z ważniejszych elementów szkolenia jest zaprezentowanie możliwości chmurowych wspierających możliwość pracy zdalnej.

Więcej informacji o szkoleniu Microsoft 365 dla administratorów znajdziesz na dedykowanej stronie.

Jak wygląda szkolenie Microsoft 365 dla użytkowników? 

Szkolenia dla użytkowników posiadają opracowany przez naszych ekspertów zakres, który odpowiada na najczęstsze pytania i problemy osób korzystających z pakietu. Sprawdź kompletny plan szkolenia. Szkolenia przeprowadzamy online w dogodnym dla Twojego zespołu czasie.

Ustalamy szczegóły i wyznaczamy priorytety

Najpierw ustalimy, jakie są oczekiwania Twojej firmy odnośnie szkolenia. Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i omówi plan szkolenia, ustalając aspekty, na których powinien się skupić podczas prezentacji. Ustalicie również termin szkolenia.

Potrzebujesz indywidualnego planu szkolenia? Możemy go dla Ciebie stworzyć. Skontaktuj się z nami pod numerem +48 91 432 55 72. Zbadamy Twoje potrzeby i przedstawimy dedykowaną ofertę.

Przygotowanie do szkolenia

Przed szkoleniem upewniamy się, że każdy uczestnik ma dostęp do pakietu Microsoft 365 (login i hasło). Dzięki temu każdy z nich będzie mógł aktywnie uczestniczyć w szkoleniu.

Zaczynamy!

Nadszedł czas szkolenia. Uczestnicy mogą wybrać dogodne miejsce, ponieważ całość odbywa się online i trwa około 2 godzin. Cały materiał jest również nagrywany, więc w każdej chwili możecie do niego wrócić.

Opracowanie materiałów i ewaluacja szkolenia

Po szkoleniu ekspert home.pl odpowie na dodatkowe pytania i wątpliwości, jeśli nie uda się ich rozwiać w trakcie szkolenia. Otrzymacie również materiały szkoleniowe oraz ankietę oceniającą prezentację. Każdy użytkownik otrzyma również certyfikat ukończenia szkolenia przedstawiający zakres szkolenia.

Czego się nauczycie podczas szkolenia?

Podczas szkolenia omawiamy najpopularniejsze aplikacje pakietu oraz funkcje, z których Twój zespół będzie korzystał na co dzień. W trakcie szkolenia omówimy

Oczywiście to Ty wskażesz, na którym obszarze powinniśmy się skupić, aby szkolenie było jak najbardziej efektywne dla Was. Dzięki szkoleniu wejście w świat Microsoft 365 będzie zdecydowanie łatwiejsze. Każdy z użytkowników będzie wiedział:

  1. Jak korzystać z platformy Office 365 w firmie,

  2. Jak wykorzystywać Teamsy w pracy grupowej i w organizacji,

  3. Jak efektywnie pracować z pocztą Exchange i programem Outlook,

  4. Jak współpracować w chmurze z programami Word, Excel czy PowerPoint,

  5. Czym jest OneDrive i jak go obsługiwać.

Ale to nie wszystko! Sprawdź pełny zakres szkolenia i dowiedz się, jakie aspekty są poruszane w trakcie szkolenia. (PDF)

Poznaj naszych ekspertów

Ernest
Ilya
Mateusz

1599,00 zł

brutto jednorazowo (z VAT)

Polska faktura VAT

Polskie wsparcie techniczne

Łatwa i szybka konfiguracja

Szczegółowy opis

Podobne produkty

Pytania i odpowiedzi

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Pomagamy, bo lubimy.

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Baza Wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl