Logo Microsoft Office
  1. Marketplace
  2. Usługi Microsoft
  3. Szkolenie Office 365 dla administratorów

Szkolenia home.pl

Szkolenie Office 365 dla administratorów

Office 365 bez tajemnic

Jesteś administratorem w swojej organizacji i zarządzasz usługą Microsoft Office 365? Dzięki szkoleniu przeprowadzanemu przez ekspertów home.pl poznasz działanie platformy Microsoft oraz dowiesz się jak zarządzać usługą i jej użytkownikami.

Wybierz rodzaj szkolenia

Szczegółowy opis

Od 2016 roku oferujemy naszym klientom najlepsze rozwiązania Microsoft - Office 365, pocztę Exchange oraz inne narzędzia do pracy w chmurze. Przez ten czas przeprowadziliśmy setki szkoleń oraz wdrożeń, zdobywając zaufanie 5000 klientów i status Microsoft Gold Partner.

Do kogo skierowane jest szkolenie Microsoft 365?

Szkolenia z Microsoft 365 przeprowadzamy dla administratorów oraz użytkowników pakietu. Każde szkolenie ma dostosowany plan, aby spełnić wymagania poszczególnych grup.

Szkolenie skierowane do administratorów pozwala wykorzystać maksymalnie potencjał narzędzi Microsoft. Jednym z ważniejszych elementów szkolenia jest wsparcie administratorów pakietu w wydajnym zarządzaniu usługą oraz bezpieczeństwem informacji w organizacji.

Więcej informacji o szkoleniu Microsoft 365 dla użytkowników znajdziesz na dedykowanej stronie.

Jak wygląda szkolenie Microsoft 365 dla administratorów? 

Szkolenia dla administratorów zostały opracowane przez naszych ekspertów, którzy na co dzień również są odpowiedzialni za administrowanie pakietem i wdrażaniem ich u naszych klientów.  Szkolenie odpowiada na najczęstsze pytania i problemy administratorów pracujących w środkowisku Microsoft 365. Sprawdź kompletny plan szkolenia. Szkolenia przeprowadzamy online w dogodnym dla Twojego zespołu czasie.

Potrzebujesz indywidualnego planu szkolenia? Możemy go dla Ciebie stworzyć. Skontaktuj się z nami pod numerem +48 91 432 55 72. Zbadamy Twoje potrzeby i przedstawimy dedykowaną ofertę. 

Ustalamy szczegóły i wyznaczamy priorytety

Najpierw ustalimy, jakie są oczekiwania Twojej firmy odnośnie szkolenia. Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i opracuje plan szkolenia, ustalając aspekty, na których powinien się skupić podczas prezentacji. Ustalicie również termin szkolenia.

Przygotowanie do szkolenia

Przed szkoleniem upewniamy się, że każdy uczestnik ma dostęp do pakietu Microsoft 365 z odpowiednimi rolami administracyjnymi. Dzięki temu każdy z nich będzie mógł aktywnie uczestniczyć w szkoleniu.

Zaczynamy!

Nadszedł czas szkolenia. Uczestnicy mogą wybrać dogodne miejsce, ponieważ całość odbywa się online i trwa około 2 godzin. Cały materiał jest również nagrywany, więc w każdej chwili możecie do niego wrócić.

Opracowanie materiałów i ewaluacja szkolenia

Każde szkolenie kończy się certyfikatem ukończenia potwierdzającym zakres szkolenia i nabyte umiejętności. Po szkoleniu ekspert home.pl odpowie na dodatkowe pytania i wątpliwości, jeśli nie uda się ich rozwiać w trakcie szkolenia. Otrzymacie również materiały szkoleniowe oraz ankietę oceniającą prezentację.

Czego się nauczycie podczas szkolenia?

Podczas szkolenia omawiamy zagadnienia istotne dla administratorów usługi.  W trakcie szkolenia omówimy

   

Oczywiście to Ty wskażesz, na którym obszarze powinniśmy się skupić, aby szkolenie było jak najbardziej efektywne dla Was. Dzięki szkoleniu wejście w świat Microsoft 365 będzie zdecydowanie łatwiejsze. Każdy z uczestników będzie wiedział:

  1. Jak swobodnie korzystać z platformy Office 365 w firmie z konta administratora,

  2. Jak zarządzać użytkownikami, licencjami i rolami w organizacji,

  3. Jak efektywnie pracować z pocztą Exchange (grupy i skrzynki udostępnione, kalendarze, zasoby, śledzenie logów),

  4. Jak tworzyć politykę bezpieczeństwa firmy poprzez ustawienia zabezpieczeń,

  5. Czym są reguły i filtry wraz z ich tworzeniem i modyfikacją.

Ale to nie wszystko! Sprawdź pełny zakres szkolenia i dowiedz się, jakie aspekty są poruszane w trakcie szkolenia. (PDF)

Poznaj naszych ekspertów

Ernest

 

Lukasz

 

image

1599,00

brutto / jednorazowo (z VAT)

Polska faktura VAT

Polskie wsparcie techniczne

Łatwa i szybka konfiguracja

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Skontaktuj się z nami
Baza wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl