Agencja Interaktywna Gabiec

Agencja interaktywna Gabiec.pl to przede wszystkim zespół zgranych profesjonalistów zajmujących się kompleksową obsługą e-marketingową. Od samego początku istnienia, czyli od 8 lat, stawiamy na wysoką jakość świadczonych przez nas usług.


Specjalizujemy się w tworzeniu i promocji serwisów produktowych i korporacyjnych, sklepów internetowych oraz portali społecznościowych. Jako agencja interaktywna wiemy jak zadbać o Twój e-biznes. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu nie boimy się podejmować najbardziej skomplikowanych projektów, stawiając jak zawsze na najwyższą jakość produktów odpowiednio dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Stawiamy na innowacyjne pomysły przy każdym realizowanym przez nas projekcie. W swoich projektach stosujemy najnowsze technologie, które pozwalają nam wykorzystać wszystkie możliwości, jakie daje globalna sieć. Dbamy o to, aby nasza marka stała się godnym zaufania partnerem w działaniach e-marketingowych. W tworzonych przez nas „produktach” liczy się jak najwyższa jakość, dlatego stawiamy na profesjonalne oprogramowania wykorzystując najnowsze technologie.

W trakcie realizacji zamawianych projektów nasi pracownicy pozostają do dyspozycji zleceniodawcy, co pozwala usprawnić i przyspieszyć pracę nad projektami. Nasi Klienci otrzymują gwarancję na połączenie własnej wizji projektu z profesjonalnym doradztwem i rzetelnym wykonaniem. Stawiamy na skuteczność i zgodność z założeniami ustalonymi na samym początku współpracy.

Przykłady realizacji sklepów

Domtech »

Stylowe meble w nowoczesnej aranżacji wymagają świeżej i przyjemnej dla oka grafiki nie odwracającej uwagi od oferowanego asortymentu. DOMTECH to połączenie prostoty i innowacji służące intuicyjnemu poruszaniu się po sklepie. Użyta technika projektowania strony RWD pozwoliła na to, aby układ i wygląd sklepu dostosowywał się do rozmiaru okna urządzeń na których jest wyświetlany.

zegarkicentrum.pl »

Znane marki prezentowanych zegarków wymagały, aby zarówno kolorystyka jak i układ sklepu uwydatniały najwyższą jakość oferowanego towaru. Dzięki zaawansowanym przekształceniom podstawowego szablonu Click Shop sklep charakteryzują prestiż i styl. Responsive Web Design pozwala wyświetlać sklep na urządzeniach mobilnych i tabletach dostosowując go do rozmiaru urządzenia. Prace projektowe nad grafiką obejmowały również projekt logotypu.

white house design »

Nowoczesny design to określenie świetnie pasujące do zaprojektowanej grafiki sklepu whitehousedesign.pl. Funkcjonalność i ergonomia stylu podkreślają niepowtarzalny charakter oferowanych przedmiotów.

dobiura »

Dostarczanie wysokiej klasy produktów na potrzeby firm, instytucji jak i klientów indywidualnych to idea jaka przyświeca pracy sklepu dobiura.com. Technologia tworzenia stron RWD użyta przy projektowaniu sklepu znacząco wpływa na możliwości dotarcia do różnych odbiorców. Użyta kolorystyka przyciąga uwagę wyróżniając sklep na tle konkurencji.

vooc »

Marka VOOC jest wyznacznikiem mody dla wymagających indywidualistów łącząc różne style, m.in. vintage, casual oraz najnowsze trendy w modzie. Projektowanie grafiki dla tak wyszukanego asortymentu wymagało połączenia prostoty i nowoczesności, aby nie zakłócać odbioru wyszukanego towaru przez potencjalnego klienta. Zastosowano technikę Responsive Web Design.

Baza Wiedzy przydatne materiały i informacje o Click Shop zebrane w jednym miejscu.

Zapoznaj się z pełnymi możliwościami Click Shop i przetestuj usługę w wersji Premium.

 

Baza wiedzy

Kompendium wiedzy o Click Shop - od samouczków wideo, przez kompleksową dokumentację sklepu, aż po profesjonalne kursy i poradniki o e-handlu - wszystko w zasięgu jednego kliknięcia.

więcej

INFORMACJA HANDLOWA

  • Infolinia:

    504 502 500

    z telefonów stacjonarnych, komórkowych i z zagranicy

  • Kontakt e-mail

  • Czat handlowy

  • Przejdź

Cena połączenia telefonicznego uzależniona od operatora.

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.Nie pokazuj więcej tego powiadomienia