Agencja Interaktywna Flexcommerce

FlexCommerce Sp. z o.o. to studio graficzne, w którym pomysły rodzą się z połączenia pasji do projektowania i miłości do e-commerce. Kochamy to, co robimy! I właśnie z tego powodu jesteśmy w stanie zapewnić Ci obsługę na najwyższym poziomie. Nasze projekty są połączeniem wiedzy i doświadczenia zgranego zespołu specjalistów z wymogami, jakie stawiasz przed nami przygotowując wytyczne.

Dzięki doskonałej znajomości oprogramowania Click Shop z przyjemnością podejmiemy się każdego wyzwania. Indywidualne podejście pozwali nam stworzyć dla Ciebie piękny i użyteczny sklep, który przyniesie wiele radości zarówno Tobie, jak i Twoim klientom.

Korzystając z naszych usług wybierasz solidnego partnera do współpracy na lata.

Przykłady realizacji sklepów

DR LUCAS »

Nowoczesny, lekki dla oka projekt podkreślający charakter produktów sprzedawanych w sklepie. Poza stworzeniem nowej koncepcji wyglądu sklepu klient poprosił nas również o odświeżenie logotypu. Wszystkie dystrybuowane przez sklep DrLucas.com.pl produkty zawierają wyłącznie naturalne składniki, pochodzące z certyfikowanych upraw BIO, nie zawierają konserwantów, pestycydów i nie są pozyskiwane w oparciu o uprawy modyfikowane genetycznie.

NUTRILABO »

Nutrilabo.eu w ofercie posiada bogaty asortyment suplementów pochodzących z USA i Europy zachodniej. W trakcie projektowania klientowi zależało przede wszystkim na podkreśleniu holenderskich korzeni firmy. Poza indywidualną szatą graficzną zaprojektowaliśmy również logotyp sklepu.

Baza Wiedzy przydatne materiały i informacje o Click Shop zebrane w jednym miejscu.

Zapoznaj się z pełnymi możliwościami Click Shop i przetestuj usługę w wersji Premium.

 

Baza wiedzy

Kompendium wiedzy o Click Shop - od samouczków wideo, przez kompleksową dokumentację sklepu, aż po profesjonalne kursy i poradniki o e-handlu - wszystko w zasięgu jednego kliknięcia.

więcej

INFORMACJA HANDLOWA

  • Infolinia:

    801 44 55 55

    lub *70 60 70

  • Kontakt e-mail

  • Czat handlowy

  • Przejdź

Cena połączenia telefonicznego uzależniona od operatora.

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.Nie pokazuj więcej tego powiadomienia