Norton Security Online logo

Norton Security Online

Aplikacje antywirusowe

Informacje

Norton Security Online to intuicyjny antywirus chroniący przed destrukcyjnym oprogramowaniem, zapewniając ochronę zarówno przed istniejącym, jak i nowym oprogramowaniem destrukcyjnym, takim jak oprogramowanie wymuszające okup i wirusy. Dzięki nowemu silnikowi Norton nie wpływa na działanie urządzenia. Z programem zabezpieczysz swoje urządzenia oraz informacje prywatne i finansowe podczas korzystania z Internetu.Chroń komputery PC, Mac oraz urządzenia przenośne

Norton Security Online zapewnia kompleksową ochronę Twojej prywatności i urządzeń.

4 korzyści, dla których warto wybrać program antywirusowy Norton Security Online

Zabezpiecz swoje urządzenia i prywatność przed zagrożeniami w Internecie

Ochrona prywatności

Ochrona prywatności

Norton zapewni Ci bezpieczną prywatność poprzez ochronę wyszukiwarki internetowej, e-zakupów i ostrzeganie przed niebezpiecznymi aplikacjami.

Dostosowany do urządzeń

Dostosowany do urządzeń

Nie musisz martwić się o to, czy Norton zadziała poprawnie na Twoim urządzeniu. Program automatycznie rozpozna Twój sprzęt i dopasuje do niego odpowiednią wersję!

Ochrona w razie kradzieży

Ochrona w razie kradzieży

Jeśli Twoje urządzenie przenośne zostanie skradzione lub zgubione, możesz je zdalnie zablokować oraz zlokalizować przez SMS lub witrynę Nortona.

Ciągłe aktualizacje

Ciągłe aktualizacje

Norton Security Online jest cały czas aktualizowany. Dzięki temu zyskuje nowe przydatne funkcje i każdego dnia jest gotowy na najlepszą ochronę.

Norton SO produkt

Wyjątkowa wydajność

Norton jest wiodącym programem antywirusowym także pod względem wydajności. Dzięki temu nie musisz obawiać, że Twoje urządzenie będzie wolniej działać.

Kompleksowa ochrona

Norton zapewnia ochronę przed istniejącym i nowym oprogramowaniem destrukcyjnym, takim jak oprogramowanie wymuszające okup i wirusy.

Elastyczność i łatwa obsługa

Swoje licencje możesz wygodnie przenosić z urządzenia na urządzenie. Instalacja jest łatwa, a obsługa i ustawienia intuicyjne.

Zobacz, jak wygląda panel aplikacji Norton Security

Konsola administracyjna - główny ekran Norton Security Online

Ekran główny aplikacji informuje o włączonych zabezpieczeniach.

Instalacja programu Norton Security

Konfiguracja programu ułatwia instalację i pomaga w wyborze odpowiedniej wersji urządzenia

Norton Mobile Security – blokowanie urządzenia

W przypadku zgubienia lub kradzieży urządzenia mobilnego można je zlokalizować lub zdalnie zablokować

Norton Live Update – ekran aktualizacji programu Norton Security

Dzięki automatycznym aktualizacjom programu antywirusowego Norton Security posiadasz zawsze najlepszą ochronę

Kupując tę aplikację w home.pl zyskujesz…

Polskie biuro obsługi Klienta

Polskie wsparcie techniczne

Proste płatności i faktura z Polski

Wygodna płatność
i polska faktura VAT

Prosta konfiguracja

Łatwa konfiguracja

Dedykowany zespół

naszych doradców

Jak zainstalować Norton Security Online?

Po zakupie programu antywirusowego Norton Security Online na stronie otrzymasz od nas wiadomość e-mail z linkiem, który zawiera instalator programu antywirusowego. W zależności od tego, na jakim urządzeniu klikniesz w link, odpowiedni rodzaj instalatora otworzy się na Twoim urządzeniu. W przypadku smartfonów z systemem Android otworzy się sklep Google Play z aplikacją Norton Security & Antivirus, a w przypadku komputera z systemem Windows rozpoczniesz instalację wersji na PC. Aby ukończyć proces instalacyjny, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami widzianymi na urządzeniu.

Czy antywirus Norton spowalnia komputer?

Norton Security miał opinię programu antywirusowego, który spowalnia działanie komputera. Biorąc pod uwagę wszystkie uwagi użytkowników programu, firma Symantec poprawiła jego działanie, dzięki czemu program zapewnia najwyższe standardy ochrony urządzenia i nie spowalnia go. Dodatkowo Norton może pomóc zwiększyć wydajność Twojego komputera dzięki narzędziom usprawniającym wykonywanie codziennych zadań, takich jak skrócenie czasu uruchomienia komputera, przyspieszenia ładowania programów i plików lub wskazanie programów, które negatywnie wpływają działanie urządzenia.