Logo dropsuit
  1. Marketplace
  2. Kopie zapasowe danych
  3. Dropsuite Email Backup

Kopia zapasowa dla poczty e-mail

Dropsuite Email Backup

Zabezpiecz wiadomości ze swojej skrzynki e-mail bez limitu przestrzeni 

Zyskaj 100% pewności, że chronisz ważne dane swojej firmy. Dzięki usłudze Dropsuite E-mail Backup bez problemu wykonasz kopię zapasową swojej poczty Microsoft Exchange, Gmail z Google Workspace (dawniej G Suite) lub standardowej poczty IMAP/POP3.

Pakiety

Miejsce na kopię zapasową

  • Przywracanie danych jednym kliknięciem

  • Obsługa różnych skrzynek: IMAP, Exchange, Gmail

  • Kopia zapasowa OneDrive, kontaktów, Sharepoint

  • Nielimitowany czas przechowywania

  • Nielimitowana przestrzeń na Twoje dane

Szczegółowy opis

Zabezpiecz każdą skrzynkę, niezależnie gdzie ją masz 

Dropsuite Email Backup oraz Basic Backup umożliwiają wykonanie kopii zapasowej Twoich wiadomości email niezależnie do tego,  z jakiej technologii korzystasz: poczta IMAP/POP3, Microsoft Office czy Google Workspace. Z Dropsuite zabezpieczysz każdą wiadomość email. 

Bezpieczeństwo i wygoda ponad wszystko 

Przyjazny dla użytkownika interfejs i funkcje takie jak przywracanie granularne (wybranych plików lub wiadomości), szyfrowanie AES na poziomie wojskowym i zautomatyzowane oraz przyrostowe kopie zapasowe sprawiają, że usługa Dropsuite Email Backup jest najbardziej kompletnym rozwiązaniem do tworzenia kopii zapasowych Twoich wiadomości email w chmurze. 

Funkcje backupu dla usług Microsoft 365 

W ramach Dropsuite Email i Basic Backup otrzymujesz również narzędzia Microsoft 365 Backup. Jest to proste i zarazem potężne rozwiązanie, które automatycznie chroni Twoje najważniejsze dane z usługi Microsoft 365 w chmurze i pozwala przywrócić dowolny plik na żądanie. Dropsuite tworzy kopie zapasowe m.in. SharePoint, OneDrive, Kontaktów, Kalendarzy, zadań, grup i zespołów, a także udostępnionych skrzynek pocztowych i folderów publicznych. 

Wyszukiwanie oraz odzyskiwanie wiadomości  

Wbudowana wyszukiwarka umożliwia wyszukiwanie pojedynczych wiadomości lub załączników w wykonanych kopiach oraz przywrócenie wybranych elementów można zrobić jednym kliknięciem. 

Rozbudowane narzędzia analityczne (Insights BI) 

Insights BI to narzędzie do analizy wiadomości e-mail, które jest dostarczane bezpłatnie z licencjami Dropsuite Email i Basic Backup. Insights BI to rozbudowany zestaw narzędzi, który pomaga przekształcić zastałe, zarchiwizowane dane dot. wiadomości e-mail w przydatne do działania analizy biznesowe. Dropsuite Insights BI przekształca złożone i obszerne zestawy danych w proste raporty oraz wykresy.  

18,70 zł

Promocja na pierwszy miesiąc lub rok

18,33

brutto / mies. (z VAT)

Łatwa i szybka konfiguracja

Polskie wsparcie techniczne

Polska faktura VAT

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Skontaktuj się z nami
Baza wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl