Szczegółowe parametry

  WINDOWS
SERVER
WINDOWS
SERVER PRO
 
14 dni okresu testowego*
Wypróbuj bez żadnych zobowiązań
Zamów
CECHY PODSTAWOWE KONTA

Pojemność serwera Dokumentacja »

W ramach naszego serwera otrzymujesz przestrzeń dyskową na zawartość Twojego serwisu - stron HTML, grafiki, plików publikowanych przez WWW jak i FTP, SQL oraz pocztę elektroniczną.

50 GB

Roczny pakiet transferuDokumentacja »

Na wygenerowany przez użytkownika ruch (transfer) składają się usługi dostępne w ramach serwera (np. WWW - HTTP, FTP, poczta - SMTP, IMAP, POP3).

Informacje o wykorzystanym pakiecie ruchu znajdziesz w Panelu Administracyjnym konta.

W przypadku wygenerowania, w miesiącu kalendarzowym, ruchu przekraczającego 5 TB prędkość przesyłania danych spada do 10Mbps. Pełna prędkość jest przywracana na początku kolejnego miesiąca.

bez limitu

Obsługa serwisów WWW Dokumentacja »

Do każdego serwera WWW może być przypisanych wiele domen internetowych. Część z nich będzie wskazywać na katalog główny tego konta, część natomiast może zostać przekierowana na podkatalog bez dodatkowych opłat.

Przykładowo: jeśli posiadasz domenę mojadomena.com.pl, możesz skonfigurować ją tak, aby po wpisaniu adresu mojadomena.com.pl w przeglądarce wyświetliła się zawartość strony umieszczona w utworzonym w ramach konta podkatalogu. Dzięki tej usłudze możesz przydzielić osobne adresy domenowe poszczególnym, wybranym przez siebie fragmentom serwisu WWW.

Przekierowanie domen na podkatalog jest bezpłatne.

bez limitu

Konta na serwerze FTP Dokumentacja »

Konto FTP umożliwia natychmiastowe umieszczenie wykonanych stron na naszym serwerze oraz ich późniejszą aktualizację. W ten sposób możesz sam zdecydować, kiedy chcesz opublikować bądź zmienić istniejące strony WWW.

W ramach hostingu funkcjonuje jedno główne konto FTP.

1

Bazy MS SQL Dokumentacja »

MS SQL to rozwiązanie, które dostarcza ogromnych możliwości w zakresie wydajności i skalowalności. Pojemność bazy nie jest związana z pojemnością serwera.

Zarządzanie bazą odbywa się przez prosty i efektywny mechanizm - MyLittleAdmin. Istnieje również możliwość połączenia zdalnego z bazą.

10
(łącznie 1 GB)

Lokalne bazy MS Access Dokumentacja »

Dzięki lokalnej bazie MS Access możliwe jest stworzenie prostej i szybkiej aplikacji.

Zaleta takiego rozwiązania to: maksymalna pojemność 1GB, pozwalająca stworzyć niezwykle funkcjonalny, niewymagający sporych nakładow serwis oraz możliwość edycji bazy poprzez pakiet oprogramowanie Microsoft Office.

+

Dostęp FTP do wydzielonego katalogu Dokumentacja »

Za pomocą tej funkcjonalności możesz założyć konto FTP, które umożliwi dostęp wyłącznie do jednego wybranego katalogu w obrębie przestrzeni przeznaczonej na publikację stron WWW. Jest to doskonałe narzędzie dla współpracowników, którzy np. przesyłają pliki i dane, a nie powinni mieć dostępu do całego konta.

+

Możliwość dowolnego podziału powierzchni Dokumentacja »

Dostępną w ramach serwera przestrzeń możesz podzielić pomiędzy usługi związane z WWW/FTP a pocztę elektroniczną.

+

Nieograniczona liczba kont pocztowych Dokumentacja »

Główne konto pocztowe możesz podzielić na mniejsze, min. 50 MB skrzynki typu Mailbox (bez dostępu do FTP) lub min. 500 MB dla usług założonych po 2.04.2015. Aktywacja każdego konta powoduje proporcjonalne zmniejszenie powierzchni konta Catch-all. Każde wydzielone konto posiada swój niezależny login oraz hasło.

+

Multipoczta Dokumentacja »

Możliwość zakładania w ramach jednego serwera wielu kont e-mail o tej samej nazwie i przypisania ich do wybranej domeny (np. biuro@domena1.pl, biuro@domena2.pl, itd.). Funkcjonalność ułatwiająca zarządzanie wieloma niezależnymi projektami internetowymi w ramach jednego serwera.

+

Najwyższe parametry bezpieczeństwa

Parametry bezpieczeństwa określają techniczne wskaźniki dla usługi pozwalające na jej właściwe działanie.

+

Bezpłatna domena nazwa.home.pl Dokumentacja »

Podczas rejestracji konta automatycznie przydzielany jest bezpłatna domena nazwa.home.pl. Umożliwia ona natychmiastowe użytkowanie strony WWW pod prostym, wybranym przez Ciebie adresem.

+

Możliwość rejestracji własnej domeny Dokumentacja »

Oprócz automatycznie przydzielonej domeny istnieje możliwość zarejestrowania własnej domeny. Do najpopularniejszych typów domen można zaliczyć: .pl, com.pl, .eu oraz .com. Własna domena, po zarejestrowaniu, może być używana zarówno do adresowania serwisu WWW, jak i poszczególnych skrzynek pocztowych.  home.pl oferuje atrakcyjne warunki finansowe związane z rejestracją własnej domeny.

Na potrzeby użytkowanej domeny udostępniamy trzy serwery nazw. Zapewnia to pełną obsługę domeny i stabilny dostęp do zasobów udostępnionych w jej ramach.

+

Główne konto pocztowe z funkcją Catch-all Dokumentacja »

Powierzchnia przeznaczona na pocztę elektroniczną stanowi początkowo jedno konto z funkcją Catch-All, umożliwiającą wykorzystywanie nieograniczonej ilości aliasów pocztowych. Dzięki temu Twoja skrzynka pocztowa przechwyci całą pocztę skierowaną na Twoje domeny - a więc listy wysyłane pod adresy w postaci: dowolna_nazwa@domena. Jeżeli istnieją wydzielone konta, np. biuro@domena, ksiegowosc@domena, wiadomości kierowane na te adresy trafią beposrednio do tych skrzynek.

+

Antyoszust – autoryzacja SMTP Dokumentacja »

Autoryzacja SMTP to zabezpieczenie uniemożliwiające wysyłkę poczty bez uprzedniej autoryzacji. W ten sposób serwery home.pl chronią Cię przed podszywaniem się pod Twój adres e-mail, żądając podania adresu oraz hasła przy każdorazowej próbie wysyłki poczty za pomocą programu pocztowego.

+

Autoresponder Dokumentacja »

Autoresponder to funkcja umożliwiająca udzielanie automatycznej odpowiedzi na list, który pojawił się w Twojej skrzynce. Po otrzymaniu przesyłki system wyśle do korespondenta zdefiniowaną wcześniej odpowiedź. Oryginalny list możesz w dowolnym momencie ściągnąć z serwera i skontaktować się z jego nadawcą. Warto zaznaczyć, że autoresponder nie zadziała dla przesyłek pochodzących z list dyskusyjnych oraz przekierowania.

+

Bezpieczna poczta przez SSL

Korzystając z programów pocztowych do obsługi poczty w sieci home.pl możesz wybrać opcję bezpiecznego połączenia SSL. Zwiększa to bezpieczeństwo transmisji danych pomiędzy Twoim komputerem a serwerem pocztowym.

+

Antyspam Dokumentacja »

Oferowane przez nas usługi są w pełni komercyjne. Nie wysyłamy na Twoje konto jakichkolwiek reklam oraz nie udostępniamy Twoich danych osobowych i adresu e-mail innym firmom. Chronimy Cię przed spamem - na naszych serwerach zainstalowane są wielopoziomowe zabezpieczenia antyspamowe, automatycznie blokujące większość przesyłek reklamowych. Dla każdego konta istnieje możliwość zdefiniowania własnych "czarnych" i "białych" list.

Każdy użytkownik może w Panelu Administracyjnym zdecydować, czy blokada antyspamowa ma funkcjonować dla jego konta (użytkownicy chcący otrzymywać reklamy mogą wyłączyć blokadę).

+

Antywirus

Wirusy i tzw. robaki internetowe rozsyłane e-mailem to istna plaga sieciowego świata. Na serwerach home.pl zainstalowany jest program skanujący i odrzucający przesyłki zawierające nieprzyjemne niespodzianki.

+

Statystyki oglądalności serwisu Dokumentacja »

Statystyki serwera pozwalają określić, kto zagląda na strony, ile nastąpiło odwołań i jakie są najpopularniejsze dokumenty serwisu. System udostępnia dane dotyczące zarówno ilości odwiedzin stron WWW, jak i pobrań dokumentów z serwera anonymous FTP.

Szczegółowy raport generowany jest automatycznie co 24 godziny i zawiera dokładne informacje statystyczne na temat oglądalności serwisu w ciągu ostatniej doby oraz zestawienia miesięczne, prezentowane w formie numerycznej i graficznej (wykresy).

+

Dostęp do logów serwera WWW i FTP Dokumentacja »

Integralną częścią systemu statystyk są pliki tekstowe, zawierające szczegółowe logi serwera WWW oraz FTP. Dane są udostępnione w formacie akceptowalnym przez najpopularniejsze programy służące do samodzielnej ich analizy. Możesz więc na własny użytek sporządzać dowolne zestawienia i poddawać je analizie.

+

Obsługa ASP i ASP.NET Dokumentacja »

Active Server Pages (ASP) to technologia, dzięki której możesz w łatwy sposób tworzyć dynamiczne strony WWW. ASP.NET jako następca technologii ASP pozwala przygotować potężne interaktywne aplikacje webowe dzięki możliwości wykorzystania bogatego zbioru bibliotek i kontrolek.

ASP.NET jest elementem środowiska .NET Framework. Wspieramy .NET Framework w wersjach 2.0, 3.5 oraz 4.0.

+

Certyfikat SSL Dokumentacja »

SSL zapewnia większe bezpieczeństwo danych np. przy zbieraniu informacji czy ich przetwarzaniu. Komunikacja między serwerem a użytkownikiem jest wtedy kodowana i praktycznie niemożliwa do złamania przez postronnego użytkownika.

Szyfrowanie informacji protokołem SSL jest standardowo dostępne dla wszystkich domen typu nazwa.home.pl Korzystanie z protokołu SSL dla własnej domeny wymaga wykupienia stosownego certyfikatu.

+

Własny adres IP Dokumentacja »

Własny adres IP powoduje, że wszystkie usługi (WWW, FTP, serwery poczty) mogą być użytkowane w zarejestrowanej przez Ciebie domenie, bez potrzeby używania do tego celu adresów udostępnianych przez providera.

+

Panel Administracyjny Dokumentacja »

Panel Administracyjny to centrum zarządzania kontem na serwerach home.pl. To tutaj w dowolnym momencie zmienisz hasło, uzyskasz dostęp do statystyk, skonfigurujesz parametry oraz sprawdzisz status konta.

+

Bezpłatna pomoc techniczna Dokumentacja »

W ramach abonamentu wszyscy użytkownicy kont w sieci home.pl mają możliwość uzyskania pomocy technicznej, zarówno telefonicznie, drogą e-mailową, jak i za pośrednictwem chata internetowego na stronie WWW.

+

Wydajne i stabilne serwery Dokumentacja »

Do utrzymania kont naszych użytkowników, wykorzystujemy klaster złożony z ponad 1200 platform serwerowych HP, TYAN, Chenbro oraz Supermicro. Wyposażenie sieci stanowią ponadto przełączniki, routery i firewalle firmy Cisco i Brocade. Ochronę danych zapewnia system backupu oparty o serwery z macierzami dyskowymi o łącznej pojemności ponad 400 TB.

Na potrzeby świadczonych usług zostało stworzone własne autorskie oprogramowanie serwera WWW, będące w stanie obsłużyć dziesiątki milionów połączeń dziennie. Oprócz tego dla pozostałych protokołów internetowych działają zoptymalizowane serwery usług, które zintegrowaliśmy z rozproszoną bazą użytkowników i domen. Dzięki temu konta w sieci home.pl można zakładać i administrować przy użyciu stosownych paneli na naszych stronach WWW.

+

Regularna kopia bezpieczeństwa Dokumentacja »

Wszystkie dane na serwerach home.pl zabezpieczane są kopią zapasową. Dzięki temu możemy odtworzyć skasowane lub zmodyfikowane zbiory.

+

Dostępność online zaraz po rejestracji

+

Hosting redundantny

Maksymalne bezpieczeństwo, wydajność i niezawodność hostingu profesjonalnego gwarantowane zdublowaną architekturą serwerową (dwa centra danych w Polsce), podwójną kopią zapasową (w tym kopie przyrostowe oraz kopie wykonywane w czasie rzeczywistym), a także wielokrotnymi łączami do sieci 10Gbit/s gwarantującymi pełną redundancję. Wirtualizacja oparta o najnowsze innowacje z obszaru cloud-computingu.

+

SLA

Gwarantujemy ciągłość dostarczania usług przez 99 % czasu w każdym miesiącu kalendarzowym objętym opłatą abonamentową.

99%
 
Cena standardowa
Cena w abonamencie rocznym
900 zł netto
(1107 zł brutto)

* Okres testowy rozpoczyna się od dnia zawarcia umowy o świadczenie usługi (w rozumieniu odpowiednio pkt 6 albo pkt 7 Regulaminu sieci home.pl, dostępnego pod adresem https://regulaminy.home.pl). Okres testowy kończy się po upływie 14 dni od dnia zawarcia umowy o świadczenie usługi (w rozumieniu odpowiednio pkt 6 albo pkt 7 Regulaminu sieci home.pl), nie później jednak niż w dniu uiszczenia opłaty z tytułu usługi. Dokonanie zatem opłaty z tytułu usługi w trakcie trwania okresu testowego powoduje zakończenie okresu testowego.

INFORMACJA HANDLOWA

  • Infolinia:

    504 502 500

    z telefonów stacjonarnych, komórkowych i z zagranicy

  • Kontakt e-mail

  • Czat handlowy

  • Przejdź

Cena połączenia telefonicznego uzależniona od operatora.

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.Nie pokazuj więcej tego powiadomienia