google-workspace-logo.png
  1. Marketplace
  2. Usługi Google
  3. Google Workspace Business Standard

Poczta Gmail dla firm

Google Workspace Business Standard

Google Workspace Business Standard (dawniej G Suite Business) to pakiet biurowy z aplikacjami, które ułatwią pracę w Twojej firmie. 2TB miejsca dla każdego użytkownika na Dysku Google, współdzielony dysk dla Twojego zespołu i możliwość zorganizowania spotkań w Google Meet dla 150 osób - to tylko niektóre korzyści, jakie Google Workspace przyniesie Twojej organizacji. 

Google Workspace to G Suite w nowej i ulepszonej wersji. Google Workspace to nie tylko popularna poczta Gmail, której możesz używać z domeną swojej firmy. To pełen pakiet, dzięki któremu otrzymujesz dostęp do aplikacji Google z dodatkowymi funkcjami oraz mnóstwo przestrzeni na dane w chmurze.

Wybierz pakiet

  • poczta Gmail dla firmy

  • Spotkania video dla 150 osób

  • Nagrania spotkań video na Dysku Google

  • 2TB na Dysku Google

  • Google Currents

  • Wyszukiwanie danych wewnątrz organizacji

  • Bezpieczeństwo i zarządzanie

Szczegółowy opis

Google Workspace - nowy G Suite dla firm

W pakiecie Google Workspace Business Standard otrzymasz pocztę dla firm Gmail, Google Meet, Google Chat, Kalendarz, Dysk Google, Dokumenty, Arkusze, Prezentacje, Formularze, Witryny, Google Keep i Currents. Pełna integracja danych pomiędzy tymi aplikacjami pozwoli Ci skupić się na zadaniach, a nie zarządzaniu nimi. 

Home.pl Google Cloud Partner

Poczta Gmail dla firm we własnej domenie

Zapewnij swojej organizacji profesjonalne adresy e-mail z nazwą Twojej firmy. Zapomnij o bezpłatnych serwisach pocztowych. Zapomnij o reklamach, spamie i próbach phishingu w postaci fałszywych wiadomości e-mail. W ten sposób zapewnisz bezpieczeństwo swoim pracownikom i całej firmie.  

Praca zdalna z Google Workspace  

Google Workspace w Dokumentach, Arkuszach lub Prezentacjach obsługuje również pliki z innymi rozszerzeniami (np. .docx lub .xlsx z Office 365). Dzięki temu ułatwia pracę z plikami z zewnątrz nie zmieniając formatowania w środku. A wszystkie pliki każdy z pracowników może umieścić na swoim Dysku Google o pojemności 2TB (dla każdego użytkownika) lub na wspólnym dysku współdzielonym, do którego dostęp będą mieć wszystkie osoby z zespołu. 2TB danych to tyle, co ponad pół miliona piosenek zapisanych w formacie MP4, lub ćwierć miliona zdjęć o rozdzielczości 24 megapikseli. Robi wrażenie, prawda?

Google drive dla firm

Spotkania online w Google Meet

Zorganizowanie spotkania dla 150 osób przestaje być problemem. Dzięki Google Meet w pakiecie Google Workspace Business Standard możesz zaprosić maksymalnie 150 uczestników. Co, jeśli ktoś nie będzie mógł wziąć udziału w spotkaniu? Google Workspace Business Standard ma na to rozwiązanie! Nagrania zapisywane są na Dysku Google i mogą być udostępniane innym. 

Google Meet w Google Workspace

56,58 zł

Chcesz kupić taniej?

50,43

brutto / mies. (z VAT)

Łatwa i szybka konfiguracja

Polska faktura VAT

Polskie wsparcie techniczne

Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z naszą dedykowaną infolinią.

+48 91 432 55 72

 

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Skontaktuj się z nami
Baza wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl