google-workspace-logo.png
  1. Marketplace
  2. Usługi Google
  3. Google Workspace Enterprise Standard

Przestrzeń dostosowana do pracy zespołowej

Google Workspace Enterprise Standard

Google Workspace Enterprise Standard to zaawansowane rozwiązanie dla dużych firm, którym zależy na pracy zdalnej oraz sprawnym i bezpiecznym przepływie danych. Zaawansowane opcje ochrony danych odgrywają w przypadku tego pakietu dużą rolę. Większa przestrzeń na Dysku Google, wideokonferencje dla 250 osób, poczta Gmail dla firm i dodatkowe funkcje usprawniające pracę zdalną. 

Wybierz swój pakiet:

Szczegółowy opis

Google Workspace Enterprise Standard - zaawansowany pakiet biurowy dla Twojej firmy

Google Workspace Enterprise Standard to znacznie bardziej rozbudowany pakiet biurowy. Posiada wszystkie pozostałe funkcje z pakietu Google Workspace, czyli przede wszystkim dostęp do Dysku, Dokumenów, Arkuszy, Prezentacji, Google Meet i wielu innych. Dodatkowo funkcje administracyjne oraz zarządzanie bezpieczeństwem są na poziomie zaawansowanym. Dodatkowo zwiększeniu ulega ilość uczestników w spotkaniu Google Meet (250 osób), przestrzeń na Dysku (5 TB) oraz zarządzanie punktami końcowymi przedsiębiorstwa w wersji zaawansowanej. 

Google Cloud Partner

Przechowuj i pozyskuj dane elektroniczne dzięki Google Vault

Google Vault pozwoli Ci zarządzać informacjami i pozyskiwać dane. Umożliwia przechowywanie, blokowanie, wyszukiwanie i eksportowanie danych użytkowników Google Workspace. Dotyczy to danych z dysku, Google Chat, Google Meet, wiadomości z grup dyskusyjnych i innych. Jest to szczególnie przydatne rozwiązanie, jeśli Twoja organizacja zobowiązna jest do przechowywania określonych danych przez określony czas. Działa to również w drugą stronę: jeśli Twoja organizacja zobowiązana jest do usunięcia wrażliwych danych po określonym czasie, możesz skonfigurować Google Vault pod tym kątem. 

Funkcja DLP - skanowanie i ochrona plików na Dysku Google

Wielu pracowników w firmie to ryzyko wypłynięcia poufnych danych poza organizację. Funkcja DLP (Data Loss Prevention) zapobiega utracie danych. W jaki sposób? Jako administrator danych w Google Workspace możesz otrzymać powiadomienie e-mail w momencie, gdy inny użytkownik z organizacji udostępni plik z danymi kont bankowych lub innymi poufnymi danymi. Zaś dla użytkowników spoza organizacji możesz całkowicie zabronić dostępu do ważnych plików. 

google workspace cloud security.jpg

98,40 zł

Chcesz kupić taniej?

95,94

brutto / mies. (z VAT)

Polskie wsparcie techniczne

Polska faktura VAT

Łatwa i szybka konfiguracja

Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z naszą dedykowaną infolinią.

+48 91 432 55 72

 

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Skontaktuj się z nami
Baza wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl