google-workspace-logo.png
google-workspace-logo.png
  1. Marketplace
  2. Wdrożenia online
  3. Kompleksowe Wdrożenie Google Workspace

Szkolenia home.pl

Kompleksowe Wdrożenie Google Workspace

Kupiłeś pakiet Google Workspace lub zastanawiasz się nad jego zakupem? Wybierz kompleksowy pakiet wdrożeniowy Google Workspace, dzięki któremu całe środowisko zostanie dopasowane do Twoich wymagań. Ponadto eksperci home.pl przeszkolą użytkowników i administratorów Google Workspace w Twojej firmie. Gotowe rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb.

Sprawdź pełen zakres wdrożenia Google Workspace tutaj.

Wybierz usługę

Kompleksowe wdrożenie Google Workspace: konfiguracja i szkolenia

Zastanawiasz się nad wprowadzeniem Google Workspace w swojej firmie, jednak obawiasz się nowego systemu i sceptycznego podejścia reszty zespołu? Pozwól, że wyręczymy Cię we wszystkim. Nasi eksperci w pierwszej kolejności przeprowadzą konfigurację pakietu Google Workspace, po czym przeszkolą użytkowników oraz osoby, które w Twojej firmie pełnić będą funkcję administratora. Sprawdź pełen zakres wdrożenia Google Workspace tutaj.

google-cloud-partner (1).png

Czym jest konfiguracja pakietu Google Workspace? 

Ekspert home.pl konfigurując środowisko Google Workspace przygotuje je "szyte na miarę". Dzięki temu zostaną ustawione wszystkie najważniejsze funkcje, dopasowane do potrzeb Twojej organizacji. Wdrożenie obejmuje:

  1. Konfiguracja użytkowników - nasz ekspert utworzy konta nawet dla 20 użytkowników, odpowiednio je skonfiguruje przypisując licencje, nada loginy oraz hasła potrzebne do zalogowania. 

  2. Przypisanie firmowej domeny do konta Google Workspace - firmowa domena, którą posiadasz, zostanie przepięta na nowy serwer Google Workspace. 

  3. Migracja poczty - po ustaleniu dogodnego dla Twojej firmy terminu korespondencja zostanie przeniesiona do Google tak, żebyś nawet tego nie odczuł.

  4. Przypisanie uprawnień i dodatków - na sam koniec ekspert home.pl każdemy użytkownikowi przypisze indywidualne uprawnienia oraz dostępy, w zależności od zajmowanego stanowiska w organizacji. 

Po zakończonej konfiguracji następuje przejście do kolejnego etapu wdrożenia, czyli szkoleń.

Jak przebiegają szkolenia Google Workspace?

1.png

Kontakt telefoniczny - przed przystąpieniem do szkolenia skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby szczegółowo ustalić plan szkolenia. Ekspert dopyta, które kwestie wytłumaczyć szczegółowo, a które ogólnie. Podczas rozmowy zostaną również ustalone terminy szkoleń, zarówno dla użytkowników, jak i administratorów Google Workspace - to dwa osobne szkolenia. Po rozmowie telefonicznej wszystkie szczegóły otrzymasz na swoją skrzynkę e-mailową.

2.png

Konfiguracja, przygotowanie do szkolenia - na tym etapie ekspert home.pl dokonuje wyżej opisaną konfigurację oraz przygotowuje konta wszystkich użytkowników i docelowych administratorów do szkolenia. Przekazuje loginy i hasła konieczne do logowania, tak, aby każdy uczestnik mógł aktywnie uczestniczyć w praktycznym szkoleniu na swoim koncie.

3.png

Czas, start! - Po udanej konfiguracji ustalane są konkretne terminy dwóch szkoleń: dla użytkowników i dla przyszłych administratorów. Nasze szkolenia odbywamy online. Ekspert home.pl spotyka się z uczestnikami przed ekranem komputera. Wszystkie narzędzia zawierające się w pakiecie Google pokazywane są "na żywym organiźmie". Użytkownicy dowiadują się wszystkiego o Gmailu, Kalendarzu, Dysku, Dokumentach, Arkuszach, Prezentacjach i pozostałych aplikacjach. Administratorzy z koleji poznają szczegółowo konsolę administracyjną, która na codzień ułatwi im zarządzanie pakietem Google Workspace i wszystkimi użytkownikami.

4.png

Certyfikaty i materiały szkoleniowe - Po ukończeniu szkoleń każdy uczestnik otrzymuje imienny certyfikat oraz materiały szkoleniowe (m.in video ze szkolenia). Wyślemy również do wszystkich ankietę oceniającą poziom przeprowadzonej konfiguracji oraz szkoleń. Wszystkie uwagi są dla nas niezwykle cenne, ponieważ pozwalają nam udoskonalać nasze usługi. Po całym procesie ekspert home.pl ponownie kontaktuje się, aby upewnić się, że wszystko działa poprawnie. Pozostaje on do dyspozycji i odpowiada na ewentualne pytania lub rozwiewa wątpliwości dotyczące działania pakietu Google Workspace.

3198,00 zł

brutto jednorazowo (z VAT)

Łatwa i szybka konfiguracja

Polskie wsparcie techniczne

Wygodna płatność

Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z naszą dedykowaną infolinią.

+48 91 432 55 72

Szczegółowy opis

Podobne produkty

Pytania i odpowiedzi

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Pomagamy, bo lubimy.

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Baza Wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl