google-workspace-logo.png
  1. Marketplace
  2. Usługi Google
  3. Google Workspace Enterprise Essentials

Przestrzeń dostosowana do pracy zespołowej

Google Workspace Enterprise Essentials

Google Workspace Enterprise Essentials obejmuje Google Meet, Dysk Google, Dokumenty, Arkusze i Prezentacje Google i opcje administracyjne. Posiada wiele funkcji dostępnych w pozostałych pakietach Google Workspace, ale bez kosztów usług, których możesz nie potrzebować, takich jak Gmail i Kalendarz. 

Wybierz swój pakiet:

Szczegółowy opis

Google Workspace Enterprise Essentials - bez poczty Gmail i Kalendarza

Zwiększ produktywność swojego zespołu podczas pracy zdalnej i udostępnij im pakiet biurowy Google Workspace w wersji Enterprise Essentials. Pakiet ten zawiera wszystkie najpotrzebniejsze usługi Google Workspace bez poczty Gmail i Kalendarza. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli w Twojej firmie używane jest sprawdzone narzędzie do obsługi poczty i kalendarzy. Dzięki temu płacisz tylko za te usługi, których rzeczywiście potrzebujesz. 

 

google-cloud-partner (1).png

Miejsce na dane i współpraca

Google Workspace Enterprise Essentials umożliwia korzystanie z Dokumentów, Prezentacji, Arkuszy, Google Meet i Dysku, bez konieczności wykupywania poczty Gmail oraz Kalendarza. W pełni integruje się z innymi narzędziami do obsługi poczty, dzięki czemu praca online jest łatwiejsza i bardziej sprawna dla całego Twojego zespołu.  Nie tylko online - wszystkie Twoje pliki dostępne są dla Ciebie również w wersji offline. 

Wideospotkania na poziomie biznesowym

Zorganizowanie spotkania dla 150 osób okazuje się nagle dziecinnie proste. Wystarczy utworzyć je w kalendarzu i zaprosić wszystkich gości. Dzięki Google Meet otrzymasz jakość i bezpieczeństwo na wysokim poziomie. Na spotkania możesz zaprosić również te osoby, które nie posiadają konta Google. A po spotkaniu wszystkim, którzy nie mogli się pojawić, udostępniach nagranie ze spotkania zapisane na Dysku Google. 

G_Suite_Essentials_Google_Meet.jpg

49,20 zł

Chcesz kupić taniej?

47,97

brutto / mies. (z VAT)

Polskie wsparcie techniczne

Polska faktura VAT

Łatwa i szybka konfiguracja

Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z naszą dedykowaną infolinią.

+48 91 432 55 72

 

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Skontaktuj się z nami
Baza wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl