icons/admin-kingicons/aktualizacjeicons/aktualizacjeicons/aplikacje-mobilneicons/aplikacje-webicons/backupicons/backup-alticons/backup-cloudicons/bazy-danychicons/bez-limitowicons/bitd-1sticons/zespolicons/bitd-1sticons/wordpressicons/wordpressicons/bitd-cameraicons/szyfrowanieicons/ochrona-wirus1414icons/bitd-safepayicons/admin-kingicons/szyfrowanieicons/bitd-wiecej-sticons/blockedicons/bug-pirateicons/chaticons/checkicons/mam-juz-kontoicons/firmaicons/officeCombined ShapeShapeicons/osoba-fizycznaicons/clock57icons/dokumenticons/domenaicons/dropboxicons/dysk-cloudicons/emailicons/email-listicons/europaicons/git-svnicons/helpicons/help-alticons/sklepicons/admin-kingico-officeicons/weryfikacja-firmyicons/specialisticons/emailCombined Shapeicons/serwericons/szyfrowanieicons/domenaicons/szyfrowanieicons/officeicons/sslCombined Shapeicons/osoba-fizycznaRectangle 405Rectangle 405icons/serwerico-xicons/instalator-cmsicons/ipicons/jakoscicons/kalendarzicons/kartyicons/kod-htmlicons/listaicons/logiicons/lokalizacjaicons/magazynicons/malpaicons/malpa-noticons/minusicons/multipocztaicons/niedostepnaicons/multi-usericons/single-usericons/szyfrowanieicons/ochrona-wirusicons/wiecej-sticons/nso-wifiicons/domenaicons/officeicons/office-color/accessicons/office-color/excelicons/office-color/exchangeicons/office-color/onenoteicons/office-color/outlookicons/office-color/powerpointicons/office-color/publishericons/office-color/wordicons/office-exchangeicons/office-outlookicons/office-skypeicons/pakiet-prezenticons/plusicons/podstronyicons/pojemnoscicons/polskaicons/ponowicons/potwierdzicons/produktyicons/przypomnienieicons/radaricons/seo-staricons/serwericons/sklep64646464Group 9GroupGroup 5Group 7Group 8Layer_114643914538315Layer_141untitled-11-0439Group7471untitled-11-265855Shape7364Page 1Page 1thin-0180_www_website_address_url_browserPage 1icons/specialisticons/ssdicons/ssd-alticons/ssh-konsolaicons/sslicons/ssl-alticons/ssl-klodka-adresicons/ssl-pasekicons/ssl-wildcardicons/swiat-jezykiicons/szablonyicons/szyfrowanieicons/telefonicons/transfericons/ustawieniaicons/usunicons/walutaicons/webmailicons/weryfikacja-domenyicons/weryfikacja-pelnaicons/wiedzaicons/wordpressicons/wykonanie-edycjaicons/wykresicons/zalacznikiicons/zespolicons/zespol-alt

Dobrze znane aplikacje, zupełnie nowe możliwości

Rozwiązania Google od home.pl pozwolą Ci pracować wydajniej w każdym miejscu i na każdym urządzeniu.
Poznaj popularne aplikacje z ich unikalnymi dodatkowymi funkcjami.

Programy w pakiecie G Suite
Wszystko, czego potrzebujesz do efektywnej pracy

G Suite (dawniej Google Apps for Work) to pakiet popularnych aplikacji Google, które pozwolą Ci oszczędzać czas potrzebny na wykonanie określonych zadań w firmie.

Sprawdź pełną listę aplikacji

Dlaczego home.pl?

Gwarancja stałej ceny

Cena pakietu jest niezależna od kursu euro – płacisz stałą cenę w złotówkach.

Wygodna płatność

W Otrzymasz elektroniczną fakturę VAT. Nie musisz korzystać z karty kredytowej.

Polskie wsparcie techniczne

Nasza infolinia czeka na Ciebie od pon. do pt. w godzinach 8-20 (tel. +48 91 432 55 72).

Łatwa konfiguracja

Bardzo szybka weryfikacja domeny i dostęp do panelu administratora.

3 proste kroki, aby uruchomić G Suite w Twojej firmie

  • Krok 1

    Wybierz pakiet i dokonaj zakupu w sklepie home.pl

  • Krok 2

    Po opłaceniu zamówienia zaloguj się do swojego panelu administracyjnego w home.pl. Podaj domenę, której chcesz używać z usługą G Suite.

  • Krok 3

    Dodawaj licencje, przypisuj użytkowników, przenoś w prosty sposób pocztę e-mail od dotychczasowego dostawcy i ciesz się niezawodnymi usługami Google.

Poczta Gmail

Gmail to narzędzie, którego darmowa wersja cieszy się dużą popularnością. Gmail w G Suite pozwoli Ci zyskać adres e-mail z własną domeną Twojej firmy w kilka chwil. Dzięki temu zwiększysz zaufanie klientów i wykreujesz swój profesjonalny wizerunek.

Dysk w chmurze

Przechowywanie danych i plików w firmie to działanie pozwalające uniknąć wielu nieprzyjemnych niespodzianek. Zaufaj pakietowi G Suite, który jest zgodny z wymogami RODO i zapewni Ci bezpieczne miejsce na Twoje dokumenty.

Dokumenty

Dokumenty tekstowe, arkusze kalkulacyjne, prezentacje oraz formularze to aplikacje, które przydają się w każdym biznesie. W G Suite nie musisz instalować skomplikowanego oprogramowania - wystarczy, że zalogujesz się na dowolnej przeglądarce, a wszystkie narzędzia będą dla Ciebie dostępne na wyciągnięcie ręki.

Wideokonferencje i spotkania

Chcesz przeprowadzić wideokonferencję szybko i bez wysyłania klientom skomplikowanych numerów lub kodów? Dzięki Hangouts Meet wystarczy, że udostępnisz link, a połączysz się nawet z 25 osobami!

Kalendarz

Spotkania, terminy czy zadania – wiele informacji, których po prostu nie da się zapamiętać. Od teraz wszystkie będziesz mógł zapisywać i powiadamiać o nich współpracowników. Dane zsynchronizują się ze wszystkimi aplikacjami na każdym urządzeniu.

Notatki

Burza mózgów, rozmowa z klientem lub pomysł, który nagle wpadł Ci do głowy – utwórz notatkę, którą zapiszesz i odczytasz na laptopie, tablecie czy telefonie. W dodatku szybko podzielisz się tymi informacjami ze swoim zespołem dzięki pełnej synchronizacji pakietu.
Logo Gmail
Gmail
 
Logo Drive
Dysk
 
Logo Docs
Dokumenty
 
Logo Hangouts Meet
Hangouts
Meet
Logo Calendar
Calendar
 
Logo Keep
Keep
 
Gmail
Dysk
Dokumenty
Hangouts Meet
Calendar
Keep

Polskie wsparcie techniczne

Potrzebujesz pomocy w konfiguracji G Suite? Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami pod dedykowanym numerem infolinii.

Infolinia +48 91 432 55 72

Dostępna:
poniedziałek – piątek: 8:00 – 20:00


Chat z konsultantem

Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami

Infolinia handlowa

504 502 500

Z telefonów stacjonarnych, komórkowych i z zagranicy

E-mail

Skorzystaj z udostępnionego formularza i możliwie szczegółowo opisz potrzeby.

Czat z konsultantem

W kilku zdaniach przedstaw swoje potrzeby, a my dobierzemy dla Ciebie odpowiednie usługi.

G Suite - pełna lista dostępnych aplikacji
Komunikacja

Kontaktuj się ze współpracownikami niezależnie od ich lokalizacji.

Tworzenie

Wszystko, czego potrzebujesz, by zrealizować projekt.

Dostęp i kontrola

Zapisuj pliki i błyskawicznie znajduj to, czego szukasz.
Łatwo i bezpiecznie zarządzaj użytkownikami, urządzeniami i danymi.

* Dostępne wyłącznie w pakiecie Business