Tłumaczenia biznesowe

dogadamycie.pl to platforma służąca do profesjonalnych i szybkich tłumaczeń wiadomości SMS, email, rozmów telefonicznych oraz stron www. Zespół ponad 150 profesjonalnych tłumaczy pomaga w porozumiewaniu się i kontaktowaniu w sprawach biznesowych i prywatnych.

 • Tłumaczenia online
 • Zalety usługi:

  • Oszczędność czasu i pieniędzy
  • Szybka realizacja i dostępność non stop
  • Indywidualne podejście do każdego klienta

DARMOWE TŁUMACZENIE I RABAT 20% TYLKO W HOME.PL

Skorzystaj ze specjalnej oferty przygotowanej dla klientów home.pl i wypróbuj za darmo usługę tłumaczenia wiadomości email. Dodatkowo dostaniesz 20% rabatu na wszystkie usługi dostępne na platformie.*

SZCZEGÓŁY PROMOCJI

TŁUMACZENIA WIADOMOŚCI EMAIL OD 16 ZŁ

Na platformie wybierz język tłumaczenia i wklej tekst. W ciągu 60 minut pierwszy przesłany email zostanie przetłumaczony za darmo. Nie płacisz za znaki tylko za słowa. Tłumaczenie stron WWW z rabatem tylko dla klientów home.pl.

TŁUMACZENIA STRON WWW TYLKO DLA KLIENTÓW HOME.PL**

Stworzenie strony www w obcym języku pomoże Ci zdobyć zagranicznych klientów. Oferta obejmuje audyt strony, który dopasuje jej treści do specyfiki Twojej branży i klientów. Usługi dodatkowe to: stworzenie haseł reklamowych i treści do reklam, a także tłumaczenie artykułów na bloga lub forum.

TŁUMACZENIA ROZMÓW TELEFONICZNYCH I EMAIL OD 16 ZŁ

Wybierz język w jakim będzie prowadzona rozmowa, zdecyduj o terminie i podaj numery telefonów: Twój i rozmówcy. Po kliknięciu przycisku „zamów” otrzymasz SMS z potwierdzeniem daty i godziny. W cenie zawarty jest koszt tłumaczenia i połączenia.

TŁUMACZENIE WIADOMOŚCI SMS

Wyślij SMS z tekstem bez polskich znaków do przetłumaczenia. W ciągu maksymalnie 15 minut otrzymasz na swój numer telefonu gotowy, przetłumaczony tekst. Sprawdź jak szybko i rzetelnie działa portal dogadamycie.pl!

Wsparcie dostępne jest na stronie pomocy technicznej.

* oferta nie obejmuje tłumaczenia wiadomości SMS
** usługa dostępna wyłącznie dla hostingu (Business Cloud Basic, Business Cloud Starter, Business Cloud Server, Business Cloud Unlimited) i sklepów (Click Shop, Click Shop Premium)

INFORMACJA HANDLOWA

 • Infolinia:

  504 502 500

  z telefonów stacjonarnych, komórkowych i z zagranicy

 • Kontakt e-mail

 • Czat handlowy

 • Przejdź

Cena połączenia telefonicznego uzależniona od operatora.

 

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.Nie pokazuj więcej tego powiadomienia