Czym jest WordPress?

WordPress to obecnie najpopularniejszy, darmowy CMS (System Zarządzania Treścią) do prowadzenia bloga, galerii, stron prywatnych oraz firmowych. System pozwala na własnoręczną edycję treści bez posiadania specjalistycznej wiedzy. Dzięki tysiącom darmowych wtyczek, szablonów oraz wielu społecznościom skupionym wokół Wordpressa, zbudujesz na jego bazie swój wymarzony i idealny serwis WWW.

Dlaczego WordPress Hosting SSD?

WordPress Hosting SSD to zdecydowanie więcej niż tradycyjny hosting współdzielony! Stworzyliśmy go z myślą o tych, którzy chcą rozpocząć prowadzenie własnego bloga lub budować strony w oparciu o ten najpopularniejszy system CMS na świecie.

To także idealne rozwiązanie dla tych, którzy już teraz prowadzą swojego bloga na WordPressie, ale ich obecny hosting jest zbyt drogi lub nie jest wystarczająco wydajny, aby zapewnić stabilne działanie serwisu.

Zobacz, czym WordPress Hosting SSD wyróżnia się na tle innych rozwiązań:

Dyski SSD

To podstawa platformy WordPress Hosting! Dzięki zastąpieniu tradycyjnych dysków talerzowych, wydajnymi i szybkimi dyskami SSD, możemy zaoferować Twojemu serwisowi nawet 60% wzrost wydajności, w stosunku do standardowego hostingu współdzielonego. W trakcie codziennej pracy zarówno Ty jak i odwiedzający Twój serwis odczujecie ogromną różnicę w prędkości ładowania stron.

CPU / RAM / MaxCGI

Poszczególne parametry pracy serwera, takie jak ilość pamięci RAM, czas użycia procesora (CPU) czy ilość jednocześnie uruchamianych procesów (MaxCGI) zostały tak dobrane, aby Twój WordPress działał stabilnie, niezależnie od tego z jakich dodatkowych wtyczek korzystasz. Masz pewność, że blog działa, a Ty możesz poświęcić swój czas na jego rozwój.

PHP 7 i OPcache

Najnowsza wersja środowiska PHP (7), zalecana przez twórców WordPressa do jego prawidłowego działania, jest domyślnie włączona dla usług WordPress Hosting. Gwarantuje to zgodność i pełną kompatybilność ze wszystkimi nowymi funkcjami systemu i zwiększa jego bezpieczeństwo. Dodatkowo, wydajny mechanizm cache'owania (OPcache) skraca czas potrzebny na załadowanie poszczególnych elementów strony (zdjęcia/skrypty).

Autoinstalator

Proces instalacji WordPressa uprościliśmy do absolutnego minimum. Natychmiast po rejestracji usługi, pierwsza instalacja WordPressa wykonywana jest automatycznie. Jedyne co musisz zrobić, to odebrać wiadomość z danymi dostępowymi i... rozpocząć tworzenie swojego serwisu. A jeżeli potrzebujesz dodatkowych instalacji, możesz także skorzystać z Autoinstalatora
- instalacja w kilka sekund, bez wgrywania plików, ręcznego tworzenia bazy i zawsze w najnowszej dostępnej wersji.

Zaawansowany backup

Zarządzając więcej niż jednym WordPressem z pewnością docenisz mechanizm zarządzalnych kopii bezpieczeństwa. Pozwala on, w kilku kliknięciach, na stworzenie zrzutu witryny w dowolnym momencie i odtworzenie go, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Dodatkowo, usługa objęta jest także naszym cyklicznym mechanizmem to tworzenia kopii bezpieczeństwa, dzięki czemu utrata danych na pewno Ci nie grozi!

*Backup zarządzalny dostępny w planach WordPress Hosting i WordPress Hosting Premium

Web Application Firewall

Każdego dnia miliony serwisów www narażone są na ataki ze strony złośliwych aplikacji. Próby samodzielnego filtrowania ruchu na stronie byłyby zbyt czasochłonne, dlatego też z pomocą przychodzą nowoczesne rozwiązania. Web Application Firewall wprowadza dodatkowe zabezpieczenie przed próbami ataków na Twoje serwisy. Mechanizm działa w tle - nie obniża wydajności Twojego serwera i nie wymaga od Ciebie żadnych dodatkowych czynności.

ZAMÓW

Masz stronę na WordPressie? Przenieś ją do home.pl

Przeniesienie WordPress’a do home.pl jest proste. Możesz to zrobić w 4 szybkich krokach.

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów: Basic, Hosting lub Premium i zarejestruj go na okres 14 dni.

Przygotuj kopię swojego serwisu - bazę danych i pliki. Możesz poprosić o pomoc administratora swojego serwera.

Wgraj dane na konto w home.pl. W tym celu skorzystaj z protokołów FTP lub SSH. Operacja zajmie Ci zaledwie kilka minut.

Przekieruj swoją domenę na konto w home.pl i zacznij korzystać z możliwości jakie daje WordPress Hosting!

ZOBACZ INSTRUKCJĘ

Wybieraj z setek szablonów
przygotowanych specjalnie dla WordPressa

Chcesz, aby Twoja strona internetowa stworzona z WordPressem była atrakcyjna dla odbiorców? Masz do wyboru mnóstwo nowoczesnych szablonów, z którymi idealnie dopasujesz jej wygląd do swojej działalności.

ZOBACZ SZABLONY
 
 

  Wybierz najlepszy pakiet dla siebie

 
WORDPRESS
HOSTING BASIC
Idealny dla Twojego
pierwszego WordPressa

+ homeSSL za 9,90 zł/rok
 
WORDPRESS
HOSTING
Sprawdzi się przy
kilku projektach

+ Pomoc Premium
za 6 zł/6 mies.
 
WORDPRESS
HOSTING PREMIUM
Pakiet dla zaawansowanych
i wymagających

+ Pomoc Premium
za 6 zł/6 mies.

 
Tylko teraz!
Zapoznaj się z cennikiem

1,99 zł netto/mies.
2,45 zł brutto/mies.
oszczędzasz 476,12 zł

ZAMÓW Specyfikacje promocji

10,00 zł netto/mies.
12,30 zł brutto/mies.
oszczędzasz 880 zł

ZAMÓW Specyfikacje promocji
 
 
14 dni okresu testowego*
Wypróbuj bez żadnych zobowiązań
Pojemność konta 25 GB 100 GB
Dyski SSD + nowość + nowość
Roczny pakiet transferu bez limitu bez limitu
Liczba WordPressów 5 bez limitu
Bezpłatny certyfikat SSL
dla Twojej domeny
- homeSSL wildcard
WP-CLI
Wiersz poleceń
- + nowość
SNI
wiele certyfikatów na jednym serwerze
+ +
Serwer FTP + +
WebFTP »
Zarządzanie plikami przez przeglądarkę
+nowość +nowość
PHP 7.2 + OPcache
Dostępne także: 7.1, 5.6
+ nowość + nowość
HTTP/2 + nowość + nowość
Backup
Kopia zapasowa do 3 dni wstecz
+ +
Backup zarządzalny FTP FTP, SSH
Bazy danych MySQL 5 bez limitu
Poczta e-mail
Nowoczesna poczta od home.pl
+ +
WIĘCEJ FUNKCJONALNOŚCIRozwiń
 
Bonusy w pakiecie Do 7 zdjęć od Fotolia.pl »
Monitoring strony w Brand24 »
100 zł w FreshMail.pl »
100 zł na pozycjonowanie »
Do 7 zdjęć od Fotolia.pl »
Monitoring strony w Brand24 »
100 zł w FreshMail.pl »
100 zł na pozycjonowanie »

* Okres testowy rozpoczyna się od dnia zawarcia umowy o świadczenie usługi (w rozumieniu odpowiednio pkt 6 albo pkt 7 Regulaminu sieci home.pl, dostępnego pod adresem https://regulaminy.home.pl). Okres testowy kończy się po upływie 14 dni od dnia zawarcia umowy o świadczenie usługi (w rozumieniu odpowiednio pkt 6 albo pkt 7 Regulaminu sieci home.pl), nie później jednak niż w dniu uiszczenia opłaty z tytułu usługi. Dokonanie zatem opłaty z tytułu usługi w trakcie trwania okresu testowego powoduje zakończenie okresu testowego.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.Nie pokazuj więcej tego powiadomienia