Subiekt 123

Fakturujesz, drukujesz i... gotowe

Subiekt 123 to proste i intuicyjne narzędzie do fakturowania. Program umożliwia obsługę faktur i paragonów online, obsługę JPK, tworzenie zestawień sprzedaży czy zarządzanie informacjami o klientach.

Dodatkowo dzięki Subiekt 123 możesz pracować z dowolnego miejsca. Do obsługi aplikacji wystarczy dostęp do internetu.

Szczegółowy opis

Subiekt 123 - szybkie fakturowanie online

Lubisz oszczędzać czas? Z programem Subiekt 123 to bardzo proste. Wystawianie dokumentów sprzedażowcych takich jak faktury, czy paragony zajmą Ci tylko kilkadziesiąt sekund. Dzięki możliwościom tworzenia bazy danych klientów i listy produktów wystarczy, że wybierzesz komu i za co masz wystawić odpowiedni dokument. Wybierasz formę i termin płatności, generujesz plik PDF i wysyłasz bezpośrednio do klientów.

Jeden program, jedna baza

Informacje o swoich klientach, usługach czy towarach przechowasz w aplikacji i będziesz mieć je zawsze pod ręką.

Tworzenie bazy klientów pozwala na wprowadzenie najważniejszych danych teleadresowych, numeru konta bankowego czy indywidualnych ustaleń z klientem takich jak przyznane rabaty, termin płatności czy opis klienta.

Swoje produkty i usługi również utworzysz bardzo szybko. Wystarczy, że wpiszesz nazwę i cenę do systemu. Dodatkowo produkty możesz przypisywać i grupować według własnego uznania.

Obsługa obcych walut i języków

Dokumenty sprzedaży możesz wystawiać w obcej walucie. Subiekt 123 posiada wsparcie dla transakcji wewnątrzwspólnotowej dostawy towarów (WNT) i eksportu towarów. Kurs waluty zawsze będzie aktualny, ponieważ program sam go pobiera.

Jeśli zależy Tobie na fakturach w języku obcym do wyboru masz wydruk dwujęzycznych faktur polsko-angielskiej lub polsko-niemieckiej.

Jednolity Plik Kontrolny 

Aplikacja Subiekt 123 obsługuje Jednolity Plik Kontrolny i pozwala na generowanie JPK_VAT (ewidencjonowania sprzedaży i zakupów VAT) oraz JPK_FA (faktury VAT).

Pełna kontrola biznesu

Z aplikacją nie tylko zapewnisz sobie wygodne i szybkie fakturowanie. Subiekt 123 umożliwia generowanie zestawień, które pomogą kontrolować Ci Twoją firmę. Bilans, sprzedaż w wybranym przez Ciebie okresie, sprzedaż według klientów, produktów czy nierozliczonych płatności z łatwością wyeksportujesz do plików CSV i PDF.

Subiekt 123 BOX

183,27 zł

brutto za pierwszy rok (z VAT)

Polska faktura VAT

Polskie wsparcie techniczne

Wygodna płatność

Szczegółowy opis

Galeria

Podobne produkty

Pytania i odpowiedzi

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Pomagamy, bo lubimy.

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Baza Wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl