Domena .com

Zyskaj najpopularniejszy
adres na świecie

Znajdź nowe domeny

Nasi Klienci zarejestrowali już tysiące domen. Dołącz do nich.

Domena globalna - końcówka najwyższego poziomu.

Domeny globalne to najczęściej wybierane na świecie rozszerzenia. Obecnie zarejestrowanych jest niemal 107 milionów domen globalnych. Do puli domen najwyższego poziomu (top-level domain, TLD) należą między innymi: .com, .net, .biz, .org oraz .info. Adresy te od prawie 30 lat niepodzielnie królują we wszystkich zestawieniach ilości sprzedanych domen. W 2010 roku domena Insurance.com została sprzedana za 35.6 milliony dolarów i jest to najwyższy wynik w historii.

domena .com

O domenie .com

Pierwsza domena .com została zarejestrowana w styczniu 1985 roku i był to adres www.symbolics.com. Obecnie na całym świecie zarejestrowanych jest niemal 75,5 miliona domen z takim rozszerzeniem. Polska zajmuje 22 miejsce w rankingu wszystkich państw rejestrujących tę domenę globalną. Do tej pory w Polsce zarejestrowano nieco ponad 156 tysięcy internetowych adresów .com. Końcówka ta wykorzystywana jest przede wszystkim do celów biznesowych oraz komercyjnych, zarówno przez małe jak i duże przedsiębiorstwa, uwydatniając międzynarodowy charakter działalności firmy.

Ochrona prywatności Twoich danych osobowych

Zadbaj już teraz o ochronę Twoich danych osobowych. Zdecyduj sam czy chcesz, aby Twoje imię i nazwisko, adres zamieszkania czy numer telefonu były widoczne w publicznej bazie domen WHOIS. Jeśli nie, zarejestruj domenę z ochroną danych i zabezpiecz się przed:

Spamem

Spamem

Kradzieżą tożsamości

Kradzieżą tożsamości

Zewnętrznymi zagrożeniami

Zewnętrznymi zagrożeniami

Teraz ochrona prywatności Twoich danych osobowych w promocyjnej cenie 9,90 zł netto/rok! (zamiast 19,90 zł netto/rok).

Dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa usługa ochrony prywatności danych osobowych, zostanie automatycznie dodana podczas składania zamówienia na rejestrację wybranych domen.

Zasady promocji domeny .com

Skorzystanie z oferty oznacza akceptację regulaminu promocji domen .com oraz regulamin domen zagranicznych oraz globalnych (Key-Systems)

Podane ceny są cenami netto, nie zawierają podatku VAT (23%).