icons/admin-kingicons/aktualizacjeicons/aktualizacjeicons pomoc premiumicons/aplikacje-mobilneicons/aplikacje-webicons pomoc premiumicons/backupicons/backup-alticons/backup-cloudicons/bazy-danychicons/bez-limitowicons/bitd-1sticons/zespolicons/bitd-1sticons/wordpressicons/wordpressicons/bitd-cameraicons/szyfrowanieicons/ochrona-wirus1414icons/bitd-safepayicons/admin-kingicons/szyfrowanieicons/bitd-wiecej-sticons/blockedicons/bug-pirateicons/chaticons/checkicons pomoc premiumicons/mam-juz-kontoicons/firmaicons/officeCombined ShapeShapeicons/osoba-fizycznaicons/clock57icons/dokumenticons/domenaicons/dropboxicons/dysk-cloudicons pomoc premiumicons/emailicons/email-listicons/europaicons pomoc premiumicons/git-svnicons/google-gicons/helpicons/help-alticons/sklepicons/admin-kingico-officeicons/weryfikacja-firmyicons/specialistFill 146icons/emailCombined Shapeicons/serwericons/szyfrowanieicons/domenaicons/szyfrowanieicons/officeicons/sslCombined Shapeicons/osoba-fizycznaRectangle 405Rectangle 405icons/serwerico-xicons/instalator-cmsicons/ipicons/jakoscicons/kalendarzicons/kartyicons pomoc premiumicons/kod-htmlicons/listaicons/logiicons/lokalizacjaicons/magazynicons/malpaicons/malpa-noticons/minusicons pomoc premiumicons/multipocztaicons/niedostepnaicons/multi-usericons/single-usericons/szyfrowanieicons/ochrona-wirusicons/wiecej-sticons/nso-wifiicons/domenaicons/officeicons/office-color/accessicons/office-color/excelicons/office-color/exchangeicons/office-color/onenoteicons/office-color/outlookicons/office-color/powerpointicons/office-color/publishericons/office-color/wordicons/office-exchangeicons/office-outlookicons/office-skypeicons/pakiet-prezenticons/plusicons/podstronyicons/pojemnoscicons/polskaicons/ponowicons/potwierdzicons/produktyicons/przypomnienieicons/radaricons/rdpicons/seo-staricons/serwericons/sklep64646464Group 9GroupGroup 5Group 7Group 8Layer_114643914538315Layer_141untitled-11-0439Group7471untitled-11-265855Shape7364Page 1Page 1thin-0180_www_website_address_url_browserPage 1icons/specialisticons/ssdicons/ssd-alticons/ssh-konsolaicons/sslicons/ssl-alticons/ssl-klodka-adresicons/ssl-pasekicons/ssl-wildcardicons pomoc premiumicons/swiat-jezykiicons/szablonyicons/szyfrowanieicons/telefonicons/transfericons/ustawieniaicons/usunicons/walutaicons/webmailicons/weryfikacja-domenyicons/weryfikacja-pelnaicons/wiedzaMaskicons/wordpressicons pomoc premiumicons/wykonanie-edycjaicons/wykresicons/zalacznikiicons/zespolicons/zespol-alt
Domena .com

Zyskaj najpopularniejszy
adres na świecie

Znajdź nowe domeny

Nasi Klienci zarejestrowali już tysiące domen. Dołącz do nich.

Domena globalna - końcówka najwyższego poziomu.

Domeny globalne to najczęściej wybierane na świecie rozszerzenia. Obecnie zarejestrowanych jest niemal 107 milionów domen globalnych. Do puli domen najwyższego poziomu (top-level domain, TLD) należą między innymi: .com, .net, .biz, .org oraz .info. Adresy te od prawie 30 lat niepodzielnie królują we wszystkich zestawieniach ilości sprzedanych domen. W 2010 roku domena Insurance.com została sprzedana za 35.6 milliony dolarów i jest to najwyższy wynik w historii.

domena .com

O domenie .com

Pierwsza domena .com została zarejestrowana w styczniu 1985 roku i był to adres www.symbolics.com. Obecnie na całym świecie zarejestrowanych jest niemal 75,5 miliona domen z takim rozszerzeniem. Polska zajmuje 22 miejsce w rankingu wszystkich państw rejestrujących tę domenę globalną. Do tej pory w Polsce zarejestrowano nieco ponad 156 tysięcy internetowych adresów .com. Końcówka ta wykorzystywana jest przede wszystkim do celów biznesowych oraz komercyjnych, zarówno przez małe jak i duże przedsiębiorstwa, uwydatniając międzynarodowy charakter działalności firmy.

Ochrona prywatności Twoich danych osobowych

Zadbaj już teraz o ochronę Twoich danych osobowych. Zdecyduj sam czy chcesz, aby Twoje imię i nazwisko, adres zamieszkania czy numer telefonu były widoczne w publicznej bazie domen WHOIS. Jeśli nie, zarejestruj domenę z ochroną danych i zabezpiecz się przed:

Spamem

Spamem

Kradzieżą tożsamości

Kradzieżą tożsamości

Zewnętrznymi zagrożeniami

Zewnętrznymi zagrożeniami

Teraz ochrona prywatności Twoich danych osobowych w promocyjnej cenie 9,90 zł netto/rok! (zamiast 19,90 zł netto/rok).

Dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa usługa ochrony prywatności danych osobowych, zostanie automatycznie dodana podczas składania zamówienia na rejestrację wybranych domen.

Zasady promocji domeny .com

Skorzystanie z oferty oznacza akceptację regulaminu promocji oraz regulamin domen zagranicznych oraz globalnych (Key-Systems)

Podane ceny są cenami netto, nie zawierają podatku VAT (23%).