Project Online logo

Informacje

Zarządzaj pracą swojego zespołu i miej wszystkie firmowe projekty pod kontrolą. Z usługą Project Online bez problemu zorganizujesz projekt, zasoby i pracę tak, aby zawsze terminowo wykonywać zadania. Dzięki rozwiązaniu online będziesz korzystać zawsze z aktualnej wersji, która zawiera najnowsze narzędzia i funkcje.Podejmuj lepsze decyzje i optymalizuj wyniki projektów

Z Project Online poprawisz wydajność swojej firmy z narzędziami do planowania i zarządzania.

4 korzyści, dla których warto wybrać Project Online

Organizuj firmową pracę, wykorzystując narzędzie do zarządzania projektami

Łatwe zarządzanie projektami

Łatwe zarządzanie projektami

Szybkie rozpoczęcie planowania i realizacji projektu osiągniesz dzięki wbudowanym szablonom i znanym narzędziom, takimi jak wykres Gantta.

Optymalizacja portfela

Optymalizacja portfela

Z Project Online opracujesz różne scenariusze dotyczące portfeli, aby optymalizować swoje działania. Określisz także priorytety inicjatyw i uzyskania zamierzonych wyników.

Zarządzanie zasobami

Zarządzanie zasobami

Dzięki zarządzaniu zasobami będziesz z większą dokładnością prognozował zapotrzebowanie na zasoby, szybciej identyfikując i eliminując wąskie gardła.

Bądź zawsze na bieżąco

Bądź zawsze na bieżąco

Rozwiązanie chmurowe pozwoli Tobie korzystać zawsze z aktualnej i najbezpieczniejszej wersji oprogramowania dla swoich projektów.

Możliwości Project Online

Sprawdź, co znajdziesz w każdym planie Project Online Professional od home.pl

Project Online Professional

W pakicie Project Online Professional znajdują się

Usprawniona komunikacja zespołu

Członkowie zespołu mogą aktualizować stan zadań, udostępniać dokumenty i komunikować się w sprawie projektów.

Aplikacja klasyczna Project

Potrzebujesz działać offline? Usługa Project Online pozwala zainstalować aplikację Project nawet na 5 PC jednego użytkownika.

Optymalizacja czasu projektu

Grafiki zespołów pozwolą rejestrować zarówno czas projektowy, jak i czas poświęcony na inne aktywności jak przetwarzanie płac czy fakturowanie.

Narzędzia do planowania projektów

Wykresy Gantta oraz wbudowane szablony, które dostosujesz do specyfiki swojego biznesu, ułatwią rozpoczęcie pracy i rozplanowanie projektu.

Monitoring projektu

Śledź kondycję projektu, kontroluj wykresy i rezultaty finansowe. Wszystkie elementy istotne do osiągnięcia celów będziesz mieć zawsze pod ręką.

Projekty dostępne w chmurze

Łatwy dostęp z każdego miejsca pozwoli Ci współpracować bez względu na to, gdzie jesteś. Ty i Twój zespół będziecie zawsze pracować nad aktualną wersją projektu.

Project Online Premium

Zawiera wszystkie funkjonalności dostepne w wersji Project Online Professional i dodatkowo

Funkcja rejestrowania i oceniania pomysłów

Wersja Premium pomaga organizacji w rejestrowaniu i ocenianiu pomysłów dotyczących projektów, przekazując osobom decyzyjnym opisy spraw biznesowych i wykresy projektów.

Zaawansowana analiza wybierania ofert

Uwzględniaj swoje cele strategiczne i ograniczenia zasobów w procesie wybierania ofert podczas realizacji zadań i projektów.

Optymalna alokacja zasobów

Zarządzaj zasobami pomiędzy projektami, aby uzyskać najlepszą wydajność. Jeśli zmienisz przydziały zasobów, bez problemu skontrolujesz wpływ na ogólny harmonogram projektu.

Gotowe wzory raportów

Bogate, gotowe do użycia raporty są zaprojektowane tak, aby mogły być wykorzystywane przez klientów z różnych branż. Możesz bez problemu je dostosowywać do swoich potrzeb.

Zobacz, jak wygląda panel aplikacji Project Online

Ekran startowy Project Online

Na ekranie głównym szybko utworzysz nowy projekt lub rozpoczniesz pracę nad bieżącymi zadaniami.

Ekran raportów w Project Online

Raporty obejmują wszystkie najważniejsze elementy — od wykresów obrazujących postępy realizacji po wykorzystanie zasobów.

Ekran zadań w Project Online – wykres Gantta

Kontroluj plan i realizację zadań, posiadając znane narzędzia, takie jak wykres Gantta.

Widok terminarzu zespołu w Project Online

Terminarz zespołu i plany zasobów pozwolą na odpowiednie przydzielanie zadań czy terminów realizacji.

Użycie zasobów w Project Online

W Project Online możesz kontrolować użycie zasobów, aby optymalizować swoje decyzje biznesowe.

Kupując tę aplikację w home.pl zyskujesz…

Polskie biuro obsługi Klienta

Polskie wsparcie techniczne

Proste płatności i faktura z Polski

Wygodna płatność
i polska faktura VAT

Prosta konfiguracja

Łatwa konfiguracja

Dedykowany zespół

naszych doradców

Kompleksowe zarządzanie projektami

Microsoft Project zapewnia pełen zestaw funkcji niezbędnych w codziennej pracy osób odpowiedzialnych za zarządzanie projektami. Dzięki niemu poradzisz sobie zarówno z przedsięwzięciami o niskim stopniu skomplikowania, jak i takimi, które łączą wiele mniejszych projektów w jeden duży. Rozwinięte opcje związane z zarządzaniem zasobami, współpracą między członkami projektów oraz czytelnymi wykresami Gantta sprawią, że każdy projekt będzie zarządzany bardzo efektywnie.

Project Online Professional czy Project Online Premium - który plan będzie najlepiej pasował do Twojej pracy?

Oba plany pozwalają na pracę online z dowolnego miejsca oraz instalacje aplikacji klasycznej na Twoim komputerze. Zarówno plan Professional, jak i Premium pozwalają na łatwe zarządzanie zasobami w projektach i umożliwiają korzystanie z wykresów Gantta. Jeśli potrzebujesz zaawansowanych narzędzi pomagających w analizie ofert projektów dopasowanych do strategii Twojej firmy lub chciałbyś ściślej współpracować z osobami z zespołu oraz umożliwić im zgłaszanie pomysłów dotyczących projektów, wybierz plan Project Online Premium.