Rzetelna Grupa

Profesjonalne
usługi prawne

dla przedsiębiorstw
z sektora MŚP

PRZEJDŹ DO OFERTY
 

Rzetelne konsultacje i pomoc prawna
bez niespodzianek cenowych

Usługi realizowane są przez prawników i radców prawnych - praktyków z wieloletnim doświadczeniem, w szczególności specjalizujących się w obsłudze podmiotów z branży e-commerce, nowoczesnych technologii IT oraz prowadzących działalność w internecie.

Dla kogo?

Usługi kierowane są do wszystkich przedsiębiorców, którzy potrzebują profesjonalnego doradztwa prawnego.

Jak to działa?

Usługi świadczone w większości w ramach abonamentów lub pakietów, które jasno precyzują zakres opieki prawej i jej koszt.

Zalety

Model współpracy zapewnia wsparcie dedykowanego specjalisty, indywidualne podejście, obsługę bez zbędnej zwłoki.

Zakres opieki

Usługi doradcze świadczone są m.in. w zakresie prawa: cywilnego, handlowego, autorskiego, telekomunikacyjnego, karnego.

Oferta usług Rzetelnej Grupy

 

Rzetelny Prawnik: to usługa skierowana do przedsiębiorstw, którzy nie posiadają w swoich strukturach działów prawnych, ale potrzebują rzetelnych konsultacji i opinii prawnych na najwyższym poziomie. Usługa świadczona jest w ramach abonamentu, który określa ilość porad i ich koszt.

SZCZEGÓŁY
 

Rzetelna Umowa: platforma do automatycznego generowania dokumentów spełniających obowiązki ustawowe. Usługi w ramach platformy można wykorzystać do kompleksowej ochrony treści i praw autorskich, zabezpieczenia i poświadczenia prawnego wypełnienia 21 obowiązków informacyjnych spoczywających na właścicielach e-sklepów czy generowania umów i dokumentów.

SZCZEGÓŁY
 

Rzetelny Regulamin: platforma certyfikacji sklepów i serwisów internetowych. W ramach opieki prawnej realizowany jest audyt e-sklepu/serwisu zarówno pod kątem przepisów konsumenckich, jak i branżowych, przygotowywane są dedykowane dokumenty m.in.: regulamin, polityka bezpieczeństwa, polityka prywatności.

SZCZEGÓŁY
 

Rzetelny Konkurs: to kompleksowe doradztwo w zakresie bezpieczeństwa prawnego i technicznego przy organizacji i obsłudze konkursów oraz loterii. Eksperci Rzetelnej Grupy posiadają licencję Nadzorcy Gier Hazardowych wydaną przez Ministra Finansów.

SZCZEGÓŁY
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.Nie pokazuj więcej tego powiadomienia