Logo Microsoft Office
  1. Marketplace
  2. Usługi Microsoft
  3. Wdrożenie Microsoft 365 (Office 365): pomoc podstawowa

Wdrożenie Microsoft 365 (Office 365): pomoc podstawowa

Pakiet Microsoft 365 gotowy do pracy

My konfigurujemy usługę dla Ciebie, a Ty... relaksujesz się przy smacznej kawie. Nasz zespół doświadczonych specjalistów ma za sobą setki wdrożeń, więc przygotujemy środowisko Microsoft tak, aby Twoja firma mogła bez żadnych przeszkód zaczęła pracę.

Wdrożenie podstawowe to m.in. utworzenie listy i haseł użytkowników, przypisanie licencji. Jest to jednorazowa czynność i dotyczy utworzenia oraz konfiguracji maksymalnie 5 użytkowników pakietu Microsoft 365. Jeśli potrzebujesz konfiguracji większej liczby użytkowników skontaktuj się z nami - przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.

Wybierz usługę

Szczegółowy opis

Wdrożenie Microsoft 365 w Twojej firmie

Skup swoją uwagę na rozwoju biznesu, a my wykonamy prace wdrożeniowe dla Ciebie. Wdrożenie Microsoft 365 to usługa, która pozwoli Tobie bez problemów rozpocząć pracę z narzędziami pakietu.

Tworzenie listy i haseł użytkowników, przypisanie licencji

Utworzymy listę użytkowników oraz nadamy hasła użytkownikom. Przypiszemy również licencję do użytkownika tak, aby jego konto było aktywne i gotowe do pracy.

Nadanie wybranych uprawnień użytkownikom

Odpowiednie zarządzanie usługą wymaga nadanie odpowiedniej roli użytkownikom w organizacji. Nadamy wskazanym użytkownikom uprawnienia administratora.

Przypisanie własnej domeny

Adres e-mail we własnej domenie to profesjonalne narzędzie w prowadzeniu biznesu. Po wdrożeniu Twój adres stanie się wizytówką, zamieniając darmową domenę na adres z nazwą firmy.

369,00

brutto / jednorazowo (z VAT)

Polska faktura VAT

Łatwa i szybka konfiguracja

Polskie wsparcie techniczne

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Skontaktuj się z nami
Baza wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl