NintendoSwitchOnline_DigitalCard_12month_PL.png
  1. Marketplace
  2. Rozrywka
  3. Nintendo Switch Online - 12 miesięcy

Idealny prezent dla gracza

Nintendo Switch Online - 12 miesięcy

Kompatybilne wyłącznie z konsolą Nintendo Switch.

Ten kod może zostać zrealizowany tylko w europejskim Nintendo eShop i tylko gdzie dostępne jest członkostwo Nintendo Switch Online.

Wybierz długość swojego abonamentu Switch Online

Szczegółowy opis

Ulepsz swoją rozgrywkę!

Gra online

Graj wspólnie ze znajomymi lub rywalizuj online z graczami z całego świata;

NES™ & Super NES™ Nintendo Switch Online 

Ciesz się dostępem do rosnącej biblioteki klasycznych tytułów z dodatkowymi funkcjami online;

Zapis danych w Chmurze

Twórz kopie zapasowe swoich danych zapisu stanu gry, i nie tylko;

Aplikacja na smartfony

Połącz się z przyjaciółmi za pomocą dedykowanej aplikacji na smartfonie lub tablecie;

Ekskluzywne oferty dla członków

Ciesz się ofertami dostępnymi tylko dla członków.

Aktywacja kodu

Ten kod:

  • może zostać zrealizowany tylko raz;

  • nie może być odsprzedany, wymieniony, zwrócony do punktu sprzedaży lub w żaden inny sposób zamieniony na gotówkę;

  • nie zostanie wymieniony przez firmę Nintendo ani sprzedawcę na nowy w wypadku zgubienia, kradzieży lub wykorzystania go w inny sposób bez zgody nabywcy.

Jak aktywować ten kod: Wybierz "Redeem Code" (“Zrealizuj Kod”) w sklepie Nintendo eShop na konsoli Nintendo Switch i podążaj za wytycznymi na ekranie, lub odwiedź oficjalną stronę internetową (na komputerze lub innym urządzeniu): https://ec.nintendo.com/redeem.

Warunki użytkowania

Kompatybilne wyłącznie z konsolą Nintendo Switch. Ten kod może zostać zrealizowany tylko w europejskim Nintendo eShop i tylko gdzie dostępne jest członkostwo Nintendo Switch Online.

Aby wykorzystać ten kod, musisz mieć dostęp do bezprzewodowego połączenia z internetem. Musisz stworzyć lub połączyć konto Nintendo Account oraz zaakceptować umowę Nintendo Account Agreement. Obowiązuje polityka prywatności Nintendo Account Privacy Policy.

Okres ważności rozpoczyna się natychmiast po zrealizowaniu kodu, lub zostanie dodany do obecnie istniejącego okresu waznosci. Jeśli nie masz już aktywowanego automatycznego odnawiania członkostwa Nintendo Switch Online, z wykupieniem tego kodu członkostwo Nintendo Switch Online zostanie skonfigurowane na automatyczne odnawianie i będzie automatycznie odnawiane na kolejne okresy zgodne z oryginalnym okresem ważności tego kodu Nintendo Switch Online do czasu gdy automatyczne odnawianie nie zostanie wyłączone. Cena automatycznego odnawiania będzie przedstawiona podczas procesu realizacji. Możesz wyłączyć automatyczne odnawianie w ustawieniach swojego konta Nintendo Account w dowolnym czasie, nie później niż 48 godzin przed końcem obecnego w danym czasie okresu ważności. Automatyczne odnowienie i płatność będą miały miejsce nie wcześniej niż 48 godzin przed końcem obecnego w danym czasie okresu ważności. Przy każdym automatycznym odnowieniu, cena automatycznego odnowienia zostanie pobrana z twoich środków Nintendo eShop. Jeśli nie posiadasz dostatecznych środków Nintendo eShop, cena automatycznego odnowienia zostanie pobrana z karty kredytowej bądź konta PayPal zarejestrowanych na twoim koncie Nintendo Account i ustawionych jako domyślna metoda płatności na potrzeby automatycznego odnowienia w momencie gdy automatyczne odnowienie będzie miało miejsce. Pamietaj że nie możesz zmienić ustawień kraju/regionu na swoim koncie Nintendo Account jeśli automatyczne odnawianie jest aktywne.

Równowartość w środkach Nintendo eShop: Cena 3 lub 12-miesięcznego członkostwa Nintendo Switch Online w sklepie Nintendo eShop. Cena w sprzedaży detalicznej może się różnić. Na wszelki wypadek, zachowaj potwierdzenie.Wydano przez Nintendo of Europe GmbH.

80,00

brutto / jednorazowo (z VAT)

Legalne kody do gier

Natychmiastowa realizacja

Wygodna płatność

Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z naszą dedykowaną infolinią.

+48 91 432 55 72

 

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Skontaktuj się z nami
Baza wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl