Microsoft Visio Online

Informacje

Skorzystaj z narzędzia, które pozwoli Ci na łatwe tworzenie rozbudowanych schematów blokowych, diagramów, planów pomieszczeń i projektów inżynieryjnych. Dzięki rozbudowanym funkcjom udostępniania projektów będziesz mógł pracować z całym swoim zespołem w tym samym czasie.Twórz rozbudowane diagramy z gotowych szablonów

Przygotowuj schematy graficzne przedstawiające Twoje projekty w łatwy i intuicyjny sposób. Dzięki narzędziom pozwalającym na współpracę podzielisz się diagramami ze współpracownikami.

Poznaj zalety Microsoft Visio Online

Microsoft Visio Online to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje przedstawić skomplikowany schemat lub plan w przystępnej graficznej formie.

Intuicyjny i przyjazny interfejs

Intuicyjny i przyjazny interfejs

Dzięki przejrzystemu interfejsowi znanemu z pakietu Office możesz szybko i intuicyjnie poruszać się w aplikacji.

Gotowe szablony diagramów

Gotowe szablony diagramów

Nie musisz tworzyć od podstaw bazy dla swojego nowego projektu, ponieważ Microsoft Visio Online zawiera dużą bazę gotowych szablonów.

Udostępniaj swoją pracę innym

Udostępniaj swoją pracę innym

W pakiecie z Microsoft Visio Online otrzymujesz 2 GB przestrzeni na dysku OneDrive. Możesz bezpiecznie przechowywać swoje diagramy oraz dzielić się nimi z innymi osobami.

Różne potrzeby – jedno narzędzie

Różne potrzeby – jedno narzędzie

Twórz schematy blokowe, osie czasu oraz diagramy języka SDL. Korzystaj z ponad 250 tysięcy kształtów dostępnych w programie.

MS Visio screen

Bezpieczne przechowywanie i udostępnianie diagramów

Dzięki przestrzeni na dysku OneDrive możesz nie tylko bezpiecznie przechowywać swoje projekty, ale także łatwo udostępniać je w formie załącznika, jako link lub plik PDF.

Współpraca na żywo

Microsoft Visio Online umożliwia wymianę komentarzy w czasie rzeczywistym, co pozwala na szybką wymianę opinii na temat udostępnionego projektu wszystkim zainteresowanym.

Bank gotowych szablonów

Szablony znacznie przyśpieszą tworzenie diagramów, schematów blokowych czy osi czasu. Dzięki bazie 250 tys. gotowych kształtów będziesz mógł przedstawić swój projekt w czytelny i przejrzysty sposób.

Zajrzyj do środka Microsoft Visio Online

Wybór gotowego szablonu

Wybieraj spośród rozbudowanej bazy gotowych diagramów

Dopasowanie kształtów do typu projektu

Bardzo duży wybór kształtów pasujących do różnych projektów

Menu wyboru typu kształtu

Twórz zarówno proste diagramy, jak i rozbudowane schematy inżynieryjne lub organizacyjne

Udostępnianie projektu członkom zespołu

Zapisuj swoją pracę na dysku OneDrive i udostępniaj jako załącznik lub plik .PDF

Kupując tę aplikację w home.pl zyskujesz…

Polskie biuro obsługi Klienta

Polskie wsparcie techniczne

Proste płatności i faktura z Polski

Wygodna płatność
i polska faktura VAT

Prosta konfiguracja

Łatwa konfiguracja

Dedykowany zespół

naszych doradców

Tworzenie diagramów i schematów blokowych z gotowych danych

Z Microsoft Visio Online przygotujesz schematy blokowe oraz diagramy – np. biurowe, biznesowe, specjalistyczne lub przydatne podczas tworzenia oprogramowania. Zrobisz je w łatwy sposób także dzięki temu, że możesz korzystać z gotowych plików z potrzebnymi informacjami. Aplikacja pozwala otwierać dane z takich źródeł jak Microsoft Excel, usługa Active Directory, Microsoft SQL Server, Microsoft SQL Azure oraz listy programu Sharepoint.

Microsoft Visio Online na urządzeniach przenośnych

Aplikacji możesz swobodnie używać także na urządzeniach przenośnych - otwieranie, edytowanie i dzielenie się diagramami jest dzięki temu łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy, że otworzysz program w swojej ulubionej przeglądarce na telefonie lub tablecie. Praktycznie cały czas masz dostęp do diagramów, które zapiszesz w swoim dysku w chmurze OneDrive otrzymanym w pakiecie razem z Microsoft Visio Online.