Microsoft 365 logo

Informacje

Szukasz kompleksowego rozwiązania, które zapewni Twojej firmie niezbędne narzędzia do bezpiecznej i niezawodnej pracy? Korzystaj z zintegrowanego rozwiązania łączącego usługę Office 365 Business Premium z zaawansowanymi funkcjami zabezpieczeń, aby chronić Twoją firmę. W pakiecie będziesz mógł również z łatwością zarządzać urządzeniami używanymi w firmie.Windows 10 i Office 365 w jednym abonamencie

Zapewnij swojej firmie bezpieczeństwo, wybierając kompletny pakiet narzędzi Microsoft

4 korzyści, dla których warto wybrać Microsoft 365

Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom Microsoft od home.pl.

Pakiet Office 365

Pakiet Office 365

W pakiecie otrzymujesz popularne aplikacje – m.in. Word, Excel, PowerPoint czy OneNote. Twórz dokumenty przez zainstalowane aplikacje lub online.

Aktualizacja do Windows 10

Aktualizacja do Windows 10

Uaktualnij system Windows 7, 8 lub 8.1 Pro do wersji Windows 10 Pro lub Enterprise. Korzystaj z zawsze aktualnej i najbezpieczniejszej wersji systemu Windows.

Dysk OneDrive

Dysk OneDrive

Zarządzaj plikami i dokumentami w swojej firmie poprzez dysk 1 TB w chmurze Microsoft.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

Zaawansowana ochrona zabezpieczy środowisko pracy w czasie rzeczywistym od nowych zagrożeń, a także od kliknięć przez użytkowników w złośliwe linki.

Porównaj pakiety Microsoft 365

Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom Microsoft od home.pl

Microsoft 365 Business

W pakiecie Microsoft 365 Business od home.pl znajdują się

Pakiet Office 365

Korzystaj z popularnych aplikacji Word, Excel, PowerPoint czy OneNote w zawsze aktualnej wersji dostępnych online i instalowanych na komputerze.

Biznesowa poczta Microsoft Exchange

Poczta e-mail klasy biznesowej z 50 GB miejsca pozwoli Ci na komunikację z klientami bez martwienia się o brakujące miejsce na nowe wiadomości.

Windows 10 Pro

Jeśli w swojej firmie posiadasz jeszcze system Windows 7 Pro, 8 Pro lub 8.1 Pro, zaktualizujesz system do najnowszej i najbezpieczniejszej wersji Windows 10 Pro.

Zaawansowana ochrona

W Microsoft 365 otrzymujesz najbardziej zaawansowane funkcje ochrony firmowych danych i urządzeń. Zapewnią je Windows Defender Antivirus oraz pakiet Enterprise Mobility + Security.

OneDrive dla Firm

Dodatkowa przestrzeń o pojemności 1 TB na pliki zmieści wiele ważnych dokumentów i prezentacji, które możesz udostępniać również poza organizacją.

Microsoft Teams i Skype dla Firm

Korzystaj z wygodnej aplikacji do usprawnienia komunikacji w firmie. Jest to to kompletne rozwiązanie do obsługi czatów i spotkań online.

SharePoint

Twój własny Intranet pomoże Ci usprawnić pracę zespołową dzięki dynamicznym i wydajnym witrynom udostępniającym zasoby, aplikacje i firmowe informacje.

Microsoft 365 E3

Zawiera wszystkie funkjonalności dostepne w wersji Microsoft 365 Business i dodatkowo

Ochrona przed wyciekiem danych w Office 365

Dzięki zasadom zapobiegania utracie danych (DLP) można identyfikować, monitorować i automatycznie chronić poufne informacje w Office 365.

Nielimitowana przestrzeń na OneDrive

Zapomnij o ograniczeniach przestrzeni. W Microsoft 365 E3 pomieścisz wszystkie pliki i dokumenty w bezpiecznej chmurze.

Powiększona przestrzeń na pocztę

Korzystaj z aż 100 GB miejsca dostępnej na biznesową pocztę. Duże załączniki nie będą dla Ciebie problemem.

Upgrade do Windows 10 Enterprise

W wersji Windows 10 Enterprise otrzymujesz najbardziej zaawansowane opcje związane z bezpieczeństwem dzięki usłudze Windows Defender (ATP).

Microsoft Publisher

Twórz profesjonalnie wyglądające publikacje graficzne bez poświęcania dużej ilości czasu i środków na skomplikowaną aplikację.

Instalacja na 5 komputerach PC lub Mac

Gdy posiadasz już jedną licencję Office 365 w planie Business lub Business Premium,
możesz zainstalować pakiet aż na na 5 komputerach, 5 tabletach i 5 telefonach.
Dzięki temu będziesz miał dostęp do aplikacji pakietu na komputerze stacjonarnym,
laptopie, telefonie i tablecie.

Kupując tę aplikację w home.pl zyskujesz…

Polskie biuro obsługi Klienta

Polskie wsparcie techniczne

Proste płatności i faktura z Polski

Wygodna płatność
i polska faktura VAT

Prosta konfiguracja

Łatwa konfiguracja

Dedykowany zespół

naszych doradców

Czym różni się Microsoft 365 od Office 365?

Microsoft 365 jest kompletnym pakietem usług dla firmy, w którym otrzymujesz pakiet Office 365 (Business Premium lub E3 w zależności od wybranego pakietu), aktualizację do systemu Windows 10 oraz usługę Enterprise Mobility + Security. Jest to kompletne i inteligentne rozwiązanie dla klientów komercyjnych, które umożliwia im bezpieczną współpracę. W zależności od wybranego pakietu Office 365 otrzymuje się jedynie część aplikacji takich jak Word, PowerPoint, Excel czy OneDrive.

Microsoft 365 Business vs E3 – czym różnią się oferowane wersje?

Zarówno Microsoft 365 Business, jak i E3 są kompletnymi pakietami zawierającymi w sobie pakiet Office 365, aktualizację systemu Windows 10 i pakiet EMS. Microsoft 365 Enterprise jest propozycją dla największych klientów, natomiast Microsoft 365 Business — dla małych i średnich firm. Pakiety różnią się od siebie dostępną przestrzenią na dysk i pocztę, wersją systemu Windows oraz dostępnymi opcjami zabezpieczeń. Różnice te są opisane w części cennika dostępnego na naszej stronie.