E5 EAA 600x600 .png
E5 EAA 600x600 .png

home.pl to oficjalny Partner Microsoft w Polsce! Zapytaj o pełną ofertę

  1. Marketplace
  2. Usługi Microsoft
  3. Microsoft 365 E5 EEA (Bez Teams)

Microsoft 365 E5 EEA (Bez Teams)

Połącz najlepsze aplikacje biurowe z podstawowymi funkcjami bezpieczeństwa na jednej platformie Microsoft 365

Microsoft 365 E5 EEA (bez Teams) jest rozwiązaniem, które udostępnia kompleksowy zestaw biurowych narzędzi wraz z ich odpowiednim zabezpieczeniem. W pakiecie otrzymujesz nie tylko same aplikacje Office 365, ale również ochronę swoich firmowych danych. Pakiet nie zawiera aplikacji Microsoft Teams, a więc możesz nadal korzystać z obecnego komunikatora firmowego, lub dokupić Teams Essentials oddzielnie.

Bezpieczeństwo Twojej firmy zapewniają między innymi najbardziej zaawansowany system Windows 11 Enterprise, program antywirusowy Windows Defender czy Microsoft Entra.

Wybierz swój pakiet Microsoft 365

Okres subskrypcji

Pakiet narzędzi i zawansowana ochrona: poznaj Microsoft 365 E5 EEA

Microsoft 365 to kompletny pakiet, który zapewni efektywne działanie Twojej firmy. Łączy on najpopularniejsze aplikacje biurowe Office 365 z zaawansowanymi rozwiązaniami dotyczącymi Twojego biznesu. Sprawdź, co zyskasz wybierając tę usługę.


Wydajna praca z każdego miejsca

Microsoft 365 E5 EEA zawiera najważniejsze elementy potrzebne do organizacji pracy. Zwiększ produktywność dzięki pracy w środowisku chmurowym.

Pakiet narzędzi biurowych Office 365

Korzystaj z zawsze aktualnych aplikacji Word, Excel oraz Outlook. Aplikacje te są dostępne zarówno w wersji online, jak i programów instalowanych na komputerze. Całe swoje biuro masz zawsze pod ręką! Wersja pakietu EEA nie zawiera Microsoft Teams, a więc możesz nadal korzystać z obecnego komunikatora firmowego lub dobrać oddzielnie Microsoft Teams Essentials.

Poczta e-mail dostosowana do biznesu

Poczta e-mail Microsoft Exchange o pojemności 100 GB pozwoli Ci na komunikację z klientami bez martwienia się o brakujące miejsce na nowe wiadomości czy przesyłane załączniki. Dodatkowo zaawansowane filtry antyspamowe pozbędą się niechcianych wiadomości, pozwalając Tobie na skupieniu się na istotnych sprawach.

OneDrive dla Firm

Zapomnij o ograniczeniach przestrzeni. W Microsoft 365 E5 EEA pomieścisz wszystkie pliki i dokumenty w bezpiecznej chmurze. Każdy użytkownik ma dostęp do swoich plików z dowolnego urządzenia i z dowolnego miejsca.

Bezpieczeństwo Twojego biznesu z Microsoft 365

W Microsoft 365 otrzymujesz funkcje ochrony firmowych danych i urządzeń. Zacznij aktywnie chronić pracowników, dane i informacje o swoich klientach z zabezpieczeniami klasy Enterprise od Microsoft.

Program antywirusowy Windows Defender

Ataki hackerskie i próby wyłudzania danych mogą przydarzyć się każdemu. Dlatego tak istotne jest działanie zapobiegające tym zdarzeniom. Windows Defender zapewnia ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, spyware czy wirusami, działając w obrębie Twojej poczty e-mail, zainstalowanych aplikacji czy Internetu.

Zarządzaj urządzeniami z Microsoft Intune

Microsoft Intune pozwala na zarządzanie urządzeniami mobilnymi (MDM, mobile device management) i zarządzanie aplikacjami mobilnymi (MAM, mobile application management). Wystarczy, że skonfigurujesz określone zasady dotyczące używania urządzeń w organizacji (m.in. telefonów komórkowych, tabletów lub laptopów) czy instalowanych aplikacji. Ponadto usługa Intune umożliwia korzystanie z osobistych urządzeń w celach służbowych. Na urządzeniach osobistych usługa Intune pomaga zapewnić ochronę danych organizacji oraz ich izolowanie od danych osobistych.

Nowość!

442,80 zł

brutto za pierwszy miesiąc (z VAT)

Łatwa i szybka konfiguracja

Polskie wsparcie techniczne

Wygodna płatność

Szczegółowy opis

Porównanie produktów

Polecane do tego produktu

Podobne produkty

Pytania i odpowiedzi

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Pomagamy, bo lubimy.

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Baza Wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl