Microsoft 365 E5

Zaawansowane zabezpieczenia, systemy komunikacji głosowej i analizy danych - poznaj Microsoft 365 E5

Microsoft 365 E5 łączy w sobie najlepsze narzędzia pakietu Office 365, rozbudowaną ochronę przed zagrożeniami i rozwiązania, które zapewniają szybką i sprawną komunikację. Plan E5 obejmuje takie unikatowe funkcje jak:

  • System telefoniczny wykorzystujący możliwości centrali PBX w chmurze dla Microsoft Teams,

  • Tworzenie konferencji głosowych, do których może dołączyć nawet 250 osób używających telefonów,

  • Aplikację Power BI Pro pozwalającą wizualizować i analizować najważniejsze dane.

Wybierz swój pakiet Microsoft 365

Okres subskrypcji

Szczegółowy opis

 Szukasz kompleksowego pakietu narzędzi dla firmy? Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom Microsoft od home.pl.

Microsoft 365 to kompletny pakiet, który zapewni efektywne działanie Twojej firmy. Łączy on najpopularniejsze aplikacje biurowe Office 365 z zaawansowanymi rozwiązaniami dotyczącymi Twojego biznesu. Sprawdź, co zyskasz wybierając tę usługę.

Wydajna praca z każdego miejsca

Microsoft 365 E3 zawiera najważniejsze elementy potrzebne do organizacji pracy. Zwiększ produktywność dzięki pracy w środowisku chmurowym.

Zaawansowany zestaw narzędzi Office 365 z Power BI Pro

Microsoft 365 E5 zawiera wszystko, czego Twoja firma może potrzebować do efektywnej pracy z każdego miejsca. Korzystasz z zawsze najnowszych wersji programów, które są dostępne zarówno w wersji online, jak i programów instalowanych na urządzeniach. Plan E5 zawiera takie aplikacje jak Microsoft Stream pozwalająca na tworzenie wydarzeń wideo oraz Power BI Pro, które pomogą Tobie szczegółowo analizować i raportować dane.

Poczta e-mail i zsynchronizowany kalendarz 

Microsoft Exchange połączony z programem Outlook ułatwi nie tylko komunikację z klientami, ale również poprawi organizację czasu związaną ze spotkaniami. Poczta Exchange automatycznie zasugeruje dodanie wydarzenia bezpośrednio z wiadomości e-mail i doda je do Twojego kalendarza.

Dzięki pełnej synchronizacji poczta działa dobrze na każdym używanym przez Ciebie urządzeniu.

Konferencje głosowe i system telefoniczny 

Wygodna możliwość komunikacji z każdego miejsca? Z Microsoft 365 E5 utworzysz centralę telefoniczną (PBX) pozwalającą sterować połączeniami z wykorzystaniem chmury dla usług Microsoft Teams i Skype dla firm Online. Plan E5 zawiera w sobie również usługę Audio Conferencing, dzięki której możliwość uczestniczenia w spotkaniu nie jest uzależniona np. od jakości łączności z Internetem. Wystarczy, że uczestnicy (a może być ich nawet 250) wdzwonią się na spotkanie.

Bezpieczeństwo Twojego biznesu z Microsoft 365

W Microsoft 365 otrzymujesz funkcje ochrony firmowych danych i urządzeń. Zacznij aktywnie chronić pracowników, dane i informacje o swoich klientach z zabezpieczeniami klasy Enterprise od Microsoft. Plan E5 zawiera wszystkie elementy bezpieczeństwa planu E3, oferując dodatkowo jeszcze bardziej zaawansowane funkcje.

Zaawansowane funkcje zapewniania zgodności

Zarządzanie i ochrona danych poufnych oraz stała konieczność zmian odpowiadająca wymogom prawnym to niełatwe zadanie. Dlatego też Microsoft 365 E5 oferuje narzędzia pozwalające na identyfikację czynników ryzyka i krytycznych zagrożeń. Dzięki wbudowanym mechanizmom ochrony prywatności możesz identyfikować, badać i korygować złośliwe i nieumyślne działania w organizacji.

Zarządzaj urządzeniami z Microsoft Intune

iStock-1040303698.jpg

Microsoft Intune pozwala na zarządzanie urządzeniami mobilnymi (MDM, mobile device management) i zarządzanie aplikacjami mobilnymi (MAM, mobile application management). Wystarczy, że skonfigurujesz określone zasady dotyczące używania urządzeń w organizacji (m.in. telefonów komórkowych, tabletów lub laptopów) czy instalowanych aplikacji. Ponadto usługa Intune umożliwia korzystanie z osobistych urządzeń w celach służbowych. Na urządzeniach osobistych usługa Intune pomaga zapewnić ochronę danych organizacji oraz ich izolowanie od danych osobistych.

Cena na pierwszy miesiąc lub rok!

337,99 zł

brutto za pierwszy miesiąc (z VAT)

Łatwa i szybka konfiguracja

Polskie wsparcie techniczne

Wygodna płatność

Szczegółowy opis

Porównanie produktów

Polecane do tego produktu

Podobne produkty

Pytania i odpowiedzi

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Pomagamy, bo lubimy.

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Baza Wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl