google-workspace-logo.png
google-workspace-logo.png
  1. Marketplace
  2. Wdrożenia online
  3. Konfiguracja Google Workspace

Szkolenia home.pl

Konfiguracja Google Workspace

Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów i pozwól się wyręczyć! W home.pl możemy przygotować nowe środowisko „na wymiar” i potrzeby Twojej organizacji.

Jest to jednorazowa czynność i dotyczy utworzenia oraz konfiguracji maksymalnie 30 użytkowników pakietu Google Workspace. Sprawdź pełen zakres konfiguracji Google Workspace tutaj.

Wybierz usługę

Konfiguracja Google Workspace

google-cloud-partner (1).png

Co obejmuje konfiguracja pakietu Google Workspace ?

Decydując się na zakup Konfiguracji Google Workspace nasi eksperci przygotują środowisko Google Workspace szyte na miarę, czyli idealnie dostosowane do potrzeb Twojej organizacji. Sprawdź pełen zakres konfiguracji Google Workspace tutaj.

  1. Konfiguracja użytkowników – nasz ekspert utworzy i skonfiguruje konta dla osób z Twojej organizacji oraz przekaże im loginy i hasła potrzebne do logowania.

  2. Przypisanie domeny do konta Google Workspace – Twoja firmowa domena zostanie przepięta na nowy serwer Google Workspace. 

  3. Migracja poczty – po ustaleniu dogodnego terminu nasz ekspert przesienie korespondencję na konto Google. 

  4. Przypisanie uprawnień i dodatków – każdy użytkownik otrzyma odpowiednie uprawnienia w zależności od hierarchi w organizacji. 

Jak przebiega konfiguracja Google Workspace? 

Obawiasz się, jak konfiguracja Google Workspace wpłynie na Twoją pracę? Niepotrzebnie! Wszystkie etapy i ich terminy zostaną z Tobą precyzyjnie ustalone.

1.png

Kontakt z klientem - przed konfiguracją nasz ekspert zadzwoni do Ciebie, aby porozmawiać o tym, jaki będzie efekt wdrożenia, jakiej domeny będzie dotyczyć konfiguracja oraz czy po wdrożeniu Google Workspace konfigurowane będą przez Ciebie inne, zewnętrzne oprogramowania (np. CMS/CRM). Po ustaleniu szczegółów ekspert wyśle meila z podsumowaniem ustaleń telefonicznych i określonymi datami.

2.png

Konfiguracja, migracja, monitorowanie - Pierwszym etapem jest przypisanie domeny do konta Google Workspace. Ekspert zawsze informuje czy wystąpi przerwa w działaniu poczty, czy nie. Dodatkowo na bieżąco monitoruje proces, usuwa ewentualne błędy i cały czas pozostaje z Tobą w kontakcie. Następnie po otrzymaniu listy użytkowników nasz ekspert tworzy dla nich konta, nadaje loginy oraz hasła. Na Twoje życzenie w pierwszej kolejności do środowiska Google Workspace może zostać przeniesiona tylko część użytkowników, a pozostała część później, np. pod koniec następnego tygodnia. Po utworzeniu użytkowników ekspert dokona migracji poczty w ustalonym z Tobą terminie.

3.png

Przekazanie pakietu do Twojego użytku - wszystko gotowe, możesz śmiało korzystać ze swojego nowego pakietu Google Workspace. Jednak praca naszego eksperta nie kończy się na tym etapie. W razie potrzeby pozostaje on do Twojej dyspozycji przez dwa tygodnie i odpowiada na ewentualne pytania/wątpliwości.

4.png

Ankieta zadowolenia klienta - na sam koniec ekspert poprosi o wypełnienie ankiety, która oceni poziom Twojego zadowolenia po przeprowadzonej konfiguracji. Wszelkie uwagi mile widziane - pozwolą nam one udoskonalać naszą konfigurację i podnosić poziom zadowolenia kolejnych klientów.

1845,00 zł

brutto jednorazowo (z VAT)

Łatwa i szybka konfiguracja

Polskie wsparcie techniczne

Wygodna płatność

Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z naszą dedykowaną infolinią.

+48 91 432 55 72

Szczegółowy opis

Podobne produkty

Pytania i odpowiedzi

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Pomagamy, bo lubimy.

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Baza Wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl