Formularz kontaktowy

Dodatkowe informacje o konfiguracji i obsłudze usług znajdziesz w bazie wiedzy. Możesz także dołączyć do dyskusji z innymi Klientami i Użytkownikami usług home.pl na forum dyskusyjnym.

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, nie jesteś jeszcze Klientem home.pl lub nie pamiętasz danych logowania do panelu administracyjnego, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta korzystając z poniższego formularza. Wybierz opcję: nie, nie jestem klientem.

Jako nasz Klient używaj formularza kontaktowego dostępnego Panelu home.pl w sekcji Centrum Pomocy, zostaniesz szybciej zidentyfikowany, a Twoja wiadomość trafi bezpośrednio do odpowiedniej osoby w Dziale Obsługi Klienta.

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie w Centrum pomocy i nie jesteś jeszcze Klientem home.pl, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta korzystając z poniższego formularza.
Jako nasz Klient używaj formularza kontaktowego dostępnego w Panelu home.pl, zostaniesz szybciej zidentyfikowany, a Twoja wiadomość trafi bezpośrednio do odpowiedniej osoby w Dziale Obsługi Klienta.

Pola wyróżnione pogrubioną czcionką są obowiązkowe. 

Autoryzacja

Czy jesteś naszym klientem?

Dane kontaktowe

Treść wiadomości

Podane ceny są cenami netto, nie zawierają podatku VAT (23%).

CENTRUM POMOCY 24/7

  • Infolinia:

    504 502 500

    z telefonów stacjonarnych, komórkowych i z zagranicy

  • Kontakt e-mail

  • Czat on-line

  • Przejdź

Cena połączenia telefonicznego uzależniona od operatora.

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.Nie pokazuj więcej tego powiadomienia