Corel-DRAW-Standard-Cover.png
  1. Marketplace
  2. Programy graficzne
  3. CorelDRAW Standard 2021

CorelDRAW Standard 2021

CorelDRAW Standard 2021 w postaci elektronicznej licencji jest pakietem posiadającym wszystko, czego potrzebujesz do projektowania atrakcyjnych grafik i materiałów. I to niezależnie od tego, czy tworzysz je w ramach pracy, czy rozrywki. To sprawdzone narzędzie do opracowywania ilustracji, układów stron i edycji zdjęć. Pozwoli Ci stworzyć, co tylko zechcesz: plakaty, albumy ze zdjęciami, okazjonalne kartki, czy nawet reklamy, materiały sprzedażowe i marketingowe. Zakup dotyczy licencji komercyjnej wieczystej.

Pakiety

Szczegółowy opis

CorelDRAW Standard do pracy i dla hobbystów

Elektroniczna licencja CorelDRAW Standard jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla osób zajmujących się grafiką hobbystycznie, jak i dla zawodowych grafików. Oprogramowanie do projektowania grafik wektorowych czy internetowych to cała gama narzędzi i wzorów ułatwiających opracowywanie materiałów na profesjonalnym poziomie. Każdy piksel będzie miał wyraźne krawędzie. Do tekstu dodasz cienie lub inne efekty. Dzięki linijkom, siatkom i prowadnicom precyzyjne i bez problemu umieścisz poszczególne elementy w projekcie. 

Zrzut ekranu z programu CorelDraw

Do projektowania graficznego i edycji zdjęć

Wykorzystaj swoją kreatywność i wszystkie funkcje, jakie oferuje CorelDRAW Standard, aby tworzyć efektowne projekty dla siebie i swoich klientów. W skład pakietu wchodzi:

  • CorelDRAW Standard: projektowanie ilustracji wektorowych i układów stron

  • COREL PHOTO-PAINT Standard: retusz i edycja zdjęć

  • Wysokiej jakości bezpłatne materiały: ponad 1000 obrazków clipart, 100 zdjęć o wysokiej rozdzielczości, 175 czcionek do wyboru, 60 gotowych, profesjonalnie zaprojektowanych szablonów i ponad 900 wypełnień. 

Zrzut ekranu Corel Photo-Paint

Projektuj z pasją!

Czasami wystarczy niewielka zmiana, aby projekt zyskał na atrakcyjności. Może to być modyfikacja przezroczystości obiektu czy wypełnienie go deseniem lub gradientem. Ważne, aby te zmiany były łatwe do wykonania. A w CorelDRAW Standard przydatne do tego jest okno dokowane Właściwości obiektu, które umożliwia modyfikację formatowania. Drugie okno dokowane Obiekty służy do ukrycia obiektów lub zmiany kolejności ich ułożenia. Jeśli jednak zależy Ci na czasie — użyj jednego z ponad 60 szablonów zaprojektowanych przez profesjonalnych grafików. W ten sposób szybko dostarczysz klientowi ulotki, wizytówki, broszury, katalogi albo papier firmowy. 

Moduł PowerTRACE w CorelDRAW Standard

Pozwala on na szybkie przekształcenie skanu lub grafiki o niskiej rozdzielczości w ilustrację wektorową. Dzięki temu będzie można ją wygodnie skalować bez utraty jakości. 

mapa bitowa coreldraw standard

1600,00 zł

1459,99

brutto / jednorazowo (z VAT)

Oferta Autoryzowanego Partnera

Polska faktura VAT

Wygodna płatność

Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z naszą dedykowaną infolinią.

+48 91 432 55 72

 

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Skontaktuj się z nami
Baza wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl