CodeTwo Logo - MAIN-ai.png
CodeTwo Logo - MAIN-ai.png
  1. Marketplace
  2. Usługi Microsoft
  3. CodeTwo: Podpisy e-mail i noty prawne

CodeTwo: Podpisy e-mail i noty prawne

Zarządzanie podpisami w poczcie e-mail nigdy nie było łatwiejsze

CodeTwo: Podpisy e-mail i noty prawne pozwala na tworzenie oraz zarządzanie podpisami email i notami prawnymi dla wszystkich użytkowników korzystających z Microsoft 365 i poczty Exchange. Z łatwością skonfigurujesz stopki dla całej firmy lub poszczególnych działów, bez względu na to z jakiego klienta pocztowego korzystasz. Zarówno na komputerze czy telefonie.

Potrzebujesz większej liczby licencji? Skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na czacie i dedykowanej infolinii pod numerem +48 91 432 55 72.

Liczba licencji w pakiecie

Szczegółowy opis

Podpisy e-mail wizytówką Twojej firmy

Dbasz o każdy element swojego biznesu, więc wiesz jak ważna jest identyfikacja wizualna dla marki Twojej firmy. Stopka w mailach to często jeden z punktów, w których spotykasz klienta. Z CodeTwo podpis zawsze wygląd profesjonalnie dzięki pełnej personalizacji stopki, odpowiednio osadzonej grafice czy dostosowanemu podpisowi do korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej.

Profesjonalny wizerunek firmy

Kontakt e-mail, który kończy się nieprofesjonalnym podpisem może zmniejszać zaufanie klienta. Z CodeTwo zbudujesz stopkę, która będzie przekazywała najważniejsze informacje i co najważniejsze będzie spójna z identyfikacją wizualną. Dodatkow aplikacja zapewnia odpowiednie wyświetlanie się grafik za każdym razem - już nigdy nie wyślesz e-maila z czerwonym [x] wymuszającym dodatkowe pobranie obrazów.

Grafiki w stopce - poprawne osadzanie

Wykorzystaj marketingowy potencjał stopki

Przekazuj swoim klientom więcej informacji o swojej firmie. Logo, aktualnie trwające promocje lub buttony do mediów społecznościowych - wszystkie te części pozwolą Ci wykorzystać przestrzeń stopki do budowania profesjonalnego wizerunku.

CodeTwo stopka - marketing

Niezależnie od urządzenia stopka zawsze wygląda dobrze

Podpis w Outlooku, na iPadzie, telefonie z Androidem czy na komputerze zawsze będzie wyglądać tak samo (czyli dobrze!). Stopki dodawane są przez aplikację bezpośrednio w chmurze, więc niezależnie z jakiego urządzenia czy klienta pocztowego korzystasz - program doda podpis w momencie wysyłki maila.

Ustawienie stopki na komputerach i urządzeniach mobilnych

Profesjonalny podpis e-mail w kilka chwil

Ustawienie stopek wszystkich użytkowników na każdym urządzeniu w jednym momencie wydaje się niemożliwe? Z CodeTwo Email Signatures for Office 365 administratorzy Office 365 w łatwy sposób zapanują nad podpisami w całej firmie.

Szybka edycja stopki w aplikacji CodeTwo

Gotowy szablon, w którym edytujesz dane lub własny autorski pomysł. Niezależnie, jaką drogę wybierzesz, szybko wdrożysz poprawki lub jakiekolwiek zmiany w podpisie. CodeTwo udostępnia edytor, który pomoże stworzyć idealną stopkę w trzech formatach - HTML, RTF oraz Plain Text.

Edycja podpisu w html z CodeTwo

Ekspresowe wdrożenie

Wdrożenie nawet 10 000 użytkowników będzie szybkie i bezproblemowe. Wystarczy, że uwierzytelnisz proces przy użyciu danych logowania globalnego administratora Office 365 oraz uruchomisz panel administracyjny programu – a następnie stworzysz regułę dodającą podpisy. Zmiany również zastosujesz w kilka sekund po zmianie w regule lub szablonie.

Centralne zarządzanie

Wystarczy jedna osoba, aby zapanować nad wszystkimi podpisami. Z jedną konsolą administracyjną ustawisz wszystkie reguły, wygląd i dane jakie mają znajdować się w firmowej stopce.

630,25 zł

brutto za pierwszy rok (z VAT)

Łatwa i szybka konfiguracja

Polska faktura VAT

Polskie wsparcie techniczne

Szczegółowy opis

Galeria

Polecane do tego produktu

Podobne produkty

Pytania i odpowiedzi

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Pomagamy, bo lubimy.

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Baza Wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl