codetwo-logo.png
  1. Marketplace
  2. Usługi Microsoft
  3. CodeTwo: Podpisy e-mail i noty prawne

CodeTwo: Podpisy e-mail i noty prawne

Zarządzanie podpisami w poczcie e-mail nigdy nie było łatwiejsze

CodeTwo: Podpisy e-mail i noty prawne pozwala na tworzenie oraz zarządzanie podpisami email i notami prawnymi dla wszystkich użytkowników korzystających z Microsoft 365 i poczty Exchange. Z łatwością skonfigurujesz stopki dla całej firmy lub poszczególnych działów, bez względu na to z jakiego klienta pocztowego korzystasz. Zarówno na komputerze czy telefonie.

Potrzebujesz większej liczby licencji? Skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na czacie i dedykowanej infolinii pod numerem +48 91 432 55 72.

Liczba licencji w pakiecie

Szczegółowy opis

Podpisy e-mail wizytówką Twojej firmy

Dbasz o każdy element swojego biznesu, więc wiesz jak ważna jest identyfikacja wizualna dla marki Twojej firmy. Stopka w mailach to często jeden z punktów, w których spotykasz klienta. Z CodeTwo podpis zawsze wygląd profesjonalnie dzięki pełnej personalizacji stopki, odpowiednio osadzonej grafice czy dostosowanemu podpisowi do korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej.

Profesjonalny wizerunek firmy

Kontakt e-mail, który kończy się nieprofesjonalnym podpisem może zmniejszać zaufanie klienta. Z CodeTwo zbudujesz stopkę, która będzie przekazywała najważniejsze informacje i co najważniejsze będzie spójna z identyfikacją wizualną. Dodatkow aplikacja zapewnia odpowiednie wyświetlanie się grafik za każdym razem - już nigdy nie wyślesz e-maila z czerwonym [x] wymuszającym dodatkowe pobranie obrazów.

Grafiki w stopce - poprawne osadzanie

Wykorzystaj marketingowy potencjał stopki

Przekazuj swoim klientom więcej informacji o swojej firmie. Logo, aktualnie trwające promocje lub buttony do mediów społecznościowych - wszystkie te części pozwolą Ci wykorzystać przestrzeń stopki do budowania profesjonalnego wizerunku. 

CodeTwo stopka - marketing

Niezależnie od urządzenia stopka zawsze wygląda dobrze

Podpis w Outlooku, na iPadzie, telefonie z Androidem czy na komputerze zawsze będzie wyglądać tak samo (czyli dobrze!). Stopki dodawane są przez aplikację bezpośrednio w chmurze, więc niezależnie z jakiego urządzenia czy klienta pocztowego korzystasz - program doda podpis w momencie wysyłki maila. 

Ustawienie stopki na komputerach i urządzeniach mobilnych

Profesjonalny podpis e-mail w kilka chwil

Ustawienie stopek wszystkich użytkowników na każdym urządzeniu w jednym momencie wydaje się niemożliwe? Z CodeTwo Email Signatures for Office 365 administratorzy Office 365 w łatwy sposób zapanują nad podpisami w całej firmie.

Szybka edycja stopki w aplikacji CodeTwo

Gotowy szablon, w którym edytujesz dane lub własny autorski pomysł. Niezależnie, jaką drogę wybierzesz, szybko wdrożysz poprawki lub jakiekolwiek zmiany w podpisie. CodeTwo udostępnia edytor, który pomoże stworzyć idealną stopkę w trzech formatach - HTML, RTF oraz Plain Text.

Edycja podpisu w html z CodeTwo

Ekspresowe wdrożenie

Wdrożenie nawet 10 000 użytkowników będzie szybkie i bezproblemowe. Wystarczy, że uwierzytelnisz proces przy użyciu danych logowania globalnego administratora Office 365 oraz uruchomisz panel administracyjny programu – a następnie stworzysz regułę dodającą podpisy. Zmiany również zastosujesz w kilka sekund po zmianie w regule lub szablonie.

Centralne zarządzanie

Wystarczy jedna osoba, aby zapanować nad wszystkimi podpisami. Z jedną konsolą administracyjną ustawisz wszystkie reguły, wygląd i dane jakie mają znajdować się w firmowej stopce.

442,80 zł

404,72

brutto / rok (z VAT)

Łatwa i szybka konfiguracja

Polska faktura VAT

Polskie wsparcie techniczne

800_logo-i-baner-w-stopce.png

Logo, banery i ikony w podpisach

Wykorzystaj w swojej komunikacji w pełni wspierane elementy graficzne, dzięki którym podpis będzie profesjonalny.

Polecane do tego produktu

Podobne produkty

Office 365 z zaawansowanymi funkcjami zgodności
Office 365 z zaawansowanymi funkcjami zgodności

- 13%

Office 365 E3

Office 365 z zaawansowanymi funkcjami zgodności

107,01 zł

92

,25

 brutto/mies.

Pytania i odpowiedzi

Czym różni się zarządzanie ręczne stopkami od zarządzania nimi w CodeTwo?

Czy CodeTwo: podpisy i noty prawne są zgodne z RODO?

Czy mogę zamówić licencje tylko dla części pracowników?

Czy mogę kupić mniej niż 10 licencji?

Czy licencja Microsoft 365 lub Exchange jest wymagana do Podpisów e-mail od CodeTwo?

Do czego potrzebne jest zarządzanie stopkami w Office 365? Każdy użytkownik może ustawić sobie stopkę sam.

Oczywiście – każdy użytkownik lub administrator może na własną rękę wprowadzić stopkę w kliencie pocztowym czy urządzeniu. Jednakże takie działanie wprowadza chaos i bałagan oraz znacznie wydłuża cały proces zarządzania stopkami w organizacji. Dzięki CodeTwo firmowe stopki będą m.in. zgodne z identyfikacją wizualną firmy, zawierały niezbędne dane czy informacje prawne i były dodawane do każdej wiadomości z każdego urządzenia. Dodatkowo, jeśli każdy użytkownik posiada 2-3 urządzenia do pracy, ustawianie i zmiany stopek należy wykonać na każdym urządzeniu osobno. Z aplikację CodeTwo robi się to raz – dla wszystkich użytkowników i wszystkich urządzeń.

Czy mogę zmienić limit subskrypcji CodeTwo: stopki i noty prawne dla Office 365?

Tak. Możesz zarówno zwiększyć liczbę wykupionych licencji, jak i zmniejszyć tę liczbę po okresie subskrypcyjnym danej licencji. Jeśli zdecydujesz się na subskrypcję roczną zmniejszenie liczby licencji będzie możliwe dopiero na zakończenie rocznego okresu.

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Skontaktuj się z nami
Baza wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl