CDA Premium

Oglądaj ponad 7000 filmów i seriali

Bez ograniczeń transferu, bez reklam i na czym chcesz. Z CDA Premium otrzymujesz dostęp do ogromnej bazy filmów i seriali w najlepszej jakości za jedyne 66 groszy dziennie. Treści możesz oglądać na 3 dowolnych urządzeniach - komputerze, smartfonie, tablecie czy Smart TV.

Dostęp do CDA Premium

Szczegółowy opis

Odkrywaj filmy i seriale z CDA Premium

cda, najlepsze wg imdb.png

CDA Premium to jeden z najpopularniejszych polskich serwisów z filmami na żądanie (VOD). W bazie znajduje się ponad 7000 produkcji - filmów i seriali - pochodzących od legalnych dystrybutorów i producentów. Treści są dostępne zarówno z napisami, jak i polskim lektorem.

Oglądaj filmy, gdzie chcesz i kiedy chcesz

tv-chromecast.png

CDA Premium pozwala na jednoczesne korzystanie z 3 różnych urządzeń. Możesz oglądać filmy na laptopie, tablecie czy smartfonie - zarówno z systemem Android, jak i iOS. Dodatkowo jeśli posiadasz Smart TV lub Chromecast, CDA oglądasz wygodnie z poziomu swojego telewizora.

Dodatkowe korzyści z CDA Premium

app-store-iphone2.png

Zapomnij o problemie buforowania filmu w trakcie seansu. Abonenci usługi CDA Premium mogą cieszyć się z lepszego, priorytetowego transferu oraz wyższej jakości wyświetlanych filmów. Dzięki aplikacji mobilnej (Android oraz iOS) możesz pobierać filmy na swoje urządzenia i oglądać je offline - to idealne rozwiązanie w podróży czy na wakacjach.

20,00

brutto / mies. (z VAT)

Oferta Autoryzowanego Partnera

Natychmiastowa realizacja

Wygodna płatność

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Pomagamy, bo lubimy.
Baza Wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl