AVG PC TuneUp logo

AVG PC TuneUp

Produktywność

Informacje

Przyspieszaj, aktualizuj i czyść swoje urządzenia jednym programem. Nieważne czy masz nowy czy stary komputer – z AVG PC TuneUp zapewnisz swoim urządzeniom najwyższą wydajność i bezproblemowe działanie. Dzięki prostej i przejrzystej aplikacji możesz jednocześnie zwolnić miejsce na swoich dyskach, usunąć dawno nieużywane programy i przedłużyć żywotność baterii.Przyspiesz działanie komputera jednym programem

AVG PC TuneUp to prosty w obsłudze zestaw narzędzi, które przywrócą wydajność i zwiększą bezpieczeństwo Twojego komputera.

4 korzyści, dla których warto wybrać AVG PC TuneUp

Optymalizacja Twojego komputera nigdy nie była tak łatwa

Automatyczne aktualizacje

Automatyczne aktualizacje

Ciągłe przypomnienia o aktualizacjach zainstalowanych programów to już przeszłość. Korzystaj zawsze z najnowszej wersji dzięki narzędziu Software Updater.

Zapobieganie awariom

Zapobieganie awariom

AVG PC TuneUp to całodobowy serwis naprawczy Twojego komputera. Eliminuje problemy związane z działaniem systemu Windows, dyskiem twardym czy oprogramowaniem.

Dłuższa praca baterii

Dłuższa praca baterii

Nie możesz podłączyć laptopa do prądu, a czeka Cię długa podróż? Funkcja oszczędzania energii pozwoli Ci używać sprzętu dłużej – niezależnie czy będziesz oglądać film, grać czy korzystać z Internetu.

Więcej miejsca na Twoje pliki

Więcej miejsca na Twoje pliki

Oczyszczanie komputera nigdy nie było łatwiejsze. PC TuneUp usuwa zbędne pliki, w tym pliki tymczasowe, pliki pamięci podręcznej oraz zduplikowane zdjęcia czy dokumenty.

AVG PC TuneUp produkt

Szybsze działanie komputera

Masz zainstalowane wiele programów na swoim komputerze i widzisz, że urządzenie zwolniło? PC TuneUp przełącza nieużywane w tym momencie oprogramowanie w tryb uśpienia, zwiększając szybkość działania urządzenia.

Mniej awarii

Zapomnij o zawieszeniu i awariach systemu i urządzenia. Z funkcjami czyszczącymi rejestr, rozwiązującymi problemy z dyskiem twardym oraz usuwającymi zbędne skróty programów unikniesz problemów związanych z codziennym użytkowaniem komputera.

Niszczarka plików

Usuwaj pliki na stałe, aby nikt nie mógł ich odzyskać i chroń swoją prywatność. Opcja niszczarki danych uniemożliwi niepowołane odtworzenie dokumentu lub pliku, co skutecznie zabezpieczy wrażliwe informacje.

Zobacz, jak wygląda panel aplikacji AVG PC TuneUp

Panel główny AVG PC TuneUp

Panel główny informuje o wydajności komputera

Opcja Konserwacji systemu AVG PC TuneUp

Narzędzie Konserwacji skanuje komputer i wyszukuje błędy w rejestrach Windowsa

Zakończona konserwacja systemu

Po zakończonym działaniu program wskaże, ile błędów zostało wyeliminowanych

Oczyszczanie dysku ze starych plików

Stare i zduplikowane pliki niepotrzebnie zajmują miejsce i spowalniają komputer – PC TuneUp z łatwością je usunie

Optymalizacja działania AVG

Zoptymalizuj działanie zainstalowanych programów i przyspiesz pracę urządzenia

Wszystkie funkcje AVG PC TuneUp

PC TuneUp to kompletny zestaw narzędzi do zarządzania wydajnością komputera

Kupując tę aplikację w home.pl zyskujesz…

Polskie biuro obsługi Klienta

Polskie wsparcie techniczne

Proste płatności i faktura z Polski

Wygodna płatność
i polska faktura VAT

Prosta konfiguracja

Łatwa konfiguracja

Dedykowany zespół

naszych doradców

Co zyskujesz z AVG PC TuneUp?

Dzięki prostej i przejrzystej aplikacji AVG PC TuneUp możesz jednocześnie zwolnić miejsce na swoich dyskach, usunąć dawno nieużywane programy i przedłużyć żywotność baterii. Przyspieszysz i wzmocnisz działanie swojego komputera.

Wyjątkowo praktyczne funkcje, takie jak Turbo sprawią, że bateria Twojego komputera będzie pracować dłużej wtedy, gdy będziesz tego potrzebować. W ten sposób, ulubione aplikacje, gry i filmy będą chodzić znacznie szybciej.

Wyobrażasz sobie, żeby komputer myślał o niezbędnych aktualizacjach za Ciebie? Bezawaryjność funkcji sprawia, że w czasie, kiedy kończysz ważny dokument, system sam przeprowadza konieczne naprawy, abyś Ty mógł cieszyć się płynnym działaniem systemu. Co więcej, funkcja Drive Defrag przyśpieszy Ci dostęp do Twojego dysku twardego a Program Deactivator zatrzyma te programy, których dawno nie używałeś. Odczujesz działanie rozwiązania za każdym razem, gdy będziesz chciał oczyścić sprzęt ze zbędnych plików lub gdy zatęsknisz za wydajnością z dnia kupna komputera.