Avast Premier

Informacje

Postaw na zaawansowaną ochronę swojego komputera. Z Avast Premier kompleksowo zadbasz o swoje dane i bezpieczeństwo w sieci, korzystając rozszerzonego pakietu narzędzi, które zawiera zabezpieczenie przed szpiegowaniem przez kamerę internetową, niszczarkę danych usuwającą trwale pliki oraz automatyczne aktualizacje zainstalowanych aplikacji.Zabezpieczenia klasy Premium dla Twojego urządzenia

Avast Premier to zaawansowany program antywirusowy zawierający kompleksowy zestaw funkcji zabezpieczających i optymalizujących działanie komputera.

4 korzyści, dla których warto wybrać Avast Premier

Korzystaj z zaawansowanej i kompleksowej ochrony antywirusowej dla swojego komputera.

Kontrola Wi-Fi

Kontrola Wi-Fi

Antywirus Avast wyszukuje luki w zabezpieczeniach sieci, z którymi się łączysz. Jeśli Twoja sieć domowa będzie zagrożona program podpowie, jak rozwiązać ten problem.

Bezpieczne zakupy on-line

Bezpieczne zakupy on-line

Unikaj fałszywych stron bankowych, które mogą wykraść dane logowania i hasła. Dzięki opcji weryfikacji stron zapobiegniesz utracie ważnych danych.

Niszczarka danych

Niszczarka danych

Chcesz, aby plik został na stale usunięty z komputera? Opcja niszczarki danych wymaże i uniemożliwi jego odzyskanie.

Ochrona kamery internetowej

Ochrona kamery internetowej

Pozwalaj na połączenie się z Twoją kamerą tylko zaufanym aplikacjom. Dzięki tej funkcji ochronisz się przed podglądaniem przez nieupoważnione do tego osoby.

Avast Premier produkt

Ochrona przed ransomware

Avast Premier zabezpiecza Twoje najważniejsze pliki przed zaszyfrowaniem i pozwala modyfikować je wyłącznie zaufanym aplikacjom. Dzięki ochronie Twoje dane nie staną zakładnikami.

Automatyczne aktualizacje

Funkcja Software Updater zapewni Tobie zawsze aktualną wersję oprogramowania, które masz zainstalowane na swoim komputerze. Wyeliminujesz luki w zabezpieczeniach i zwiększysz wydajność swojego komputera.

Blokada spamu

Wyłudzanie wrażliwych danych i instalacja wirusów poprzez przesłane aplikacje czy załączniki jest coraz trudniejsze do wykrycia przez użytkownika. Nie daj się oszukać – antywirus zablokuje tego typu wiadomości.

Zobacz, jak wygląda panel aplikacji Avast Premier

Skanowanie urządzenie przez Avast Premier

Inteligentne skanowanie wyszukuje problemy i ocenia stan ochrony urządzenia

Wynik skanowania programem Avast

Po skanowaniu program wskaże, czy komputer jest chroniony

Wynik inteligentnego skanowania

Program po skanowaniu wskaże, czy urządzenie jest zagrożone

Ekran panelu prywatności w Avast Premier

Niszczarka danych i ochrona kamery internetowej to opcje prywatności dostępne w Avast Premier

Ekran opcji wydajności w Avast Premier

Program posiada opcję trybu cichego, aby nie przeszkadzał Ci w pracy

Aplikacje na telefon Avast Premier

Z Avast Premier możesz zainstalować dodatkowe programy na swoim telefonie

Kupując tę aplikację w home.pl zyskujesz…

Polskie biuro obsługi Klienta

Polskie wsparcie techniczne

Proste płatności i faktura z Polski

Wygodna płatność
i polska faktura VAT

Prosta konfiguracja

Łatwa konfiguracja

Dedykowany zespół

naszych doradców

Czy program antywirusowy jest niezbędny?

Podłączone do Internetu urządzenia są stale narażony na ataki hakerów, których celem jest zarażenie wirusami laptopa, blokowanie dostępu do prywatnych danych, czy wyłudzenie pieniędzy. Aby chronić się przed tego typu atakami należy zainstalować odpowiednie oprogramowanie antywirusowe, takie jak Avast Premier, które pomoże zabezpieczyć Twój komputer i zapewni kompleksową ochronę przed atakami.

Czym różni się program antywirusowy Avast Internet Security od Avast Premier?

Zarówno Avast Internet Security, jak i Avast Premier to zaawansowane oprogramowanie antywirusowe, które chroni Twoje urządzenia w sieci przed złośliwym oprogramowaniem, wirusami czy szyfrowaniem plików przez hakerów żądających za ich odblokowanie okupu (atak typu ransomware). Avast Premier to program antywirusowy, który dodatkowo posiada funkcje ochrony kamery internetowej, niszczarkę danych oraz narzędzia Software Updater aktualizujące zainstalowane programy na laptopie bądź komputerze. Będzie to idealny wybór dla wymagających użytkowników.