Avast IS

Avast Internet Security

Aplikacje antywirusowe

Informacje

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo w sieci, korzystając ze sprawdzonego rozwiązania Avast Internet Security. Program antywirusowy od firmy Avast zawiera narzędzia, które skutecznie zapobiegną atakom hakerskim oraz zablokują wirusy i złośliwe oprogramowanie – twoje pliki będą bezpieczne przed zaszyfrowaniem.Zaawansowana ochrona w Internecie

Korzystaj bezpiecznie z bankowości on-line i chroń swoją prywatność oraz najważniejsze dane z oprogramowaniem antywirusowym firmy Avast.

4 korzyści, dla których warto wybrać Avast Internet Security

Avast Internet Security to program antywirusowy, który dba o bezpieczeństwo i sprawne działanie Twoich urządzeń.

Ochrona przed zagrożeniami

Ochrona przed zagrożeniami

Chroń tożsamość on-line przed wirusami i programami szpiegującymi. Blokuj zagrożenia, zanim wyrządzą szkody na urządzeniu.

Kontrola Wi-Fi

Kontrola Wi-Fi

Sprawdza luki w zabezpieczeniach sieci, z którymi się łączysz. Jeśli Twoja sieć domowa będzie zagrożona program podpowie, jak rozwiązać ten problem.

Bezpieczne zakupy on-line

Bezpieczne zakupy on-line

Funkcja weryfikacji stron chroni przed hakerami próbującymi przekierowywać Cię do fałszywych stron. Zapobiegnij przed wykradnięciem ważnych danych.

Ochrona przed ransomware

Ochrona przed ransomware

Z Avast Internet Security ochronisz swoje zdjęcia, pliki i foldery osobiste przed zaszyfrowaniem ich przez osoby trzecie.

Avast IS produkt

Blokada spamu

Wyłudzanie wrażliwych danych i instalacja wirusów poprzez przesłane aplikacje czy załączniki jest coraz trudniejsze do wykrycia przez użytkownika. Nie daj się oszukać – antywirus zablokuje tego typu wiadomości.

Hasła w sejfie

Avast Passwords chroni wszystkie Twoje hasła i dane kart kredytowych, korzystając z jednego hasła głównego. Hasła są wpisywane automatycznie, kiedy chcesz zalogować się w witrynach internetowych lub robić zakupy online.

Tryb Sandbox

Chcesz zainstalować aplikację, ale nie wiesz, czy jest bezpieczna? W trybie Sandbox Avast Internet Security sprawdzi ją w zewnętrznym środowisku przed uruchomieniem jej na komputerze.

Zobacz, jak wygląda panel aplikacji Avast Internet Security

Instalacja Avast Internet Security

Po instalacji Avast od razu chroni Twoje urządzenie

Inteligentne skanowanie

Program przeprowadza cykliczne skanowanie, wyszukując luk w ochronie

Wynik inteligentnego skanowania

Program po skanowaniu wskaże, czy urządzenie jest zagrożone

Ekran problemów i powiadomień w programie Avast

Jeśli program znajdzie problemy związane z ochroną komputera, z łatwością rozwiążesz je jednym kliknięciem

Ekran opcji ochrony w Avast Internet Security

Opcje ochrony dostępne są w jednym panelu

Ekran zestawu narzędzi prywatności w Avast Internet Security

W panelu prywatności można włączyć ochronę haseł i poufnych danych

Kupując tę aplikację w home.pl zyskujesz…

Polskie biuro obsługi Klienta

Polskie wsparcie techniczne

Proste płatności i faktura z Polski

Wygodna płatność
i polska faktura VAT

Prosta konfiguracja

Łatwa konfiguracja

Dedykowany zespół

naszych doradców

Czy potrzebuję programu antywirusowego?

Podłączony do sieci komputer jest stale narażony na zarażenie wirusami czy ataki blokujące dostęp do plików i danych wyłudzające okup za ich odblokowanie (ataki typu ransomware). Aby skutecznie chronić się przed takimi atakami należy zainstalować odpowiednie oprogramowanie. Avast Internet Security to zaawansowane oprogramowanie, które ochroni Cię przed tego typu atakami.

Jaki program antywirusowy wybrać?

Na rynku istnieje wiele rozwiązań w obszarze oprogramowania antywirusowego. Aby wybrać ten najlepszy warto zaufać w tej dziedzinie specjalistom, którzy je testują. W ofercie home.pl znajdziesz najlepsze rozwiązania, które otrzymują rekomendację niezależnej organizacji AV-Test, która cyklicznie testuje i sprawdza antywirusy. W najnowszym teście oprogramowanie firmy Avast otrzymało certyfikat Top Product, uzyskując najwyższą ocenę za ochronę.