autocad-revit-lt-suite-2021-badge-600px.jpg
  1. Marketplace
  2. Programy dla firm
  3. AutoCAD Revit LT Suite

AutoCAD Revit LT Suite

AutoCAD LT i Revit LT w jednej opłacalnej subskrypcji

Twórz precyzyjne rysunki 2D i wysokiej jakości projekty architektoniczne oraz dokumentację w 3D.  AutoCAD Revit LT Suite to zestaw dwóch narzędzi, które idealnie uzupełnią się codziennej pracy biura architektonicznego czy inżynieryjnego. Wygodnie uzupełnisz swoje projekty i proces 2D o modelowanie informacji o budynku.

Wybierz oprogramowanie AutoCAD

Wybierz okres subskrypcji AutoCAD

Szczegółowy opis

autocad-revit-lt-suite-no-year-lockup-stacked-screen.png

AutoCAD Revit LT Suite - korzystny pakiet programów Autodesk

Pakiet aplikacji Autodesk to idealne rozwiązanie dla biur architektonicznych i inżynieryjnych. Sprawdź, co oferują poszczególne aplikacje.

AutoCAD LT - precyzyjne projektowanie 2D

Szybko i wydajnie twórz rysunki 2D z łatwymi w obsłudze narzędziami dostępnymi w AutoCAD LT. Oprogramowanie zapewni Ci automatyzację typowych zadań, usprawniając procesy projektowe. Dzięki mobilnym i webowym aplikacjom AutoCAD możesz pracować nad swoimi projektami w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu. 

Najnowsze oprogramowanie do rysowania

Twórz dokumentację oraz rysunki 2D, dzięki kompleksowemu zestawowi narzędzi do rysowania, edycji, projektowania i opisu. Nowy AutoCAD to intuicyjny interfejs dla  użytkownika, który pod ręką ma zawsze najważniejsze funkcje takie jak: kontekstowe karty wstążki, wielofunkcyjne punkty charakterystyczne czy personalizowane palety narzędzi.

Subskrypcja AutoCad zapewnia również kompatybilność z aktualnymi technologiami dzięki TrustedDWG™, obsłudze monitorów o wysokiej rozdzielczości, narzędziom do migracji oraz aplikacji Autodesk na komputer.

Pracuj kiedy chcesz i gdzie chcesz

Bądź na bieżąco z rysunkami CAD w terenie oraz u klienta, dzięki webowym i mobilnym aplikacjom AutoCAD dostępnym w ramach subskrypcji AutoCAD LT.

Z aplikacją mobilna AutoCAD masz możliwość korzystać z AutoCAD LT gdziekolwiek jesteś, nawet offline. Z poziomu swojego smartfona możesz dokonywać pomiarów na terenie budowy i edytować swoje rysunki CAD. Z kolei dzięki aplikacji webowej AutoCAD masz zawsze dostęp do najnowszych rysunków z dowolnego miejsca, które możesz edytować w uproszczonym interfejsie. Bez konieczności instalowania AutoCAD LT na komputerze - wystarczy Twoja ulubiona przeglądarka i dostęp do internetu.

W dodatku wszystkie swoje pliki DWG możesz przechowywać bezpośrednio w chmurze dostawców takich jak Microsoft OneDrive, Dropbox czy Google Drive, Dzięki temu każdy projekt możesz zaprezentować w dowolnym momencie.

Revit LT - oprogramowanie 3D BIM

Oprogramowanie Revit LT pozwoli Ci wejśc na wyższy poziom projektowania. Wykorzystaj możliwości 3D BIM (Building Information Modeling), aby tworzyć fotorealistyczne projekty, które zachwycą Twoich klientów.

Popraw jakość swojej dokumentacji

Autodesk Revit LT automatycznie zarządza zmianami w modelu budynku Revit we wszystkich fazach procesu dokumentowania. Ułatwia to utrzymanie bardziej spójnej reprezentacji budynku. Użytkownik może także poprawić stopień skoordynowania procesu kreślenia oraz zminimalizować ilość błędów.

Zrób wrażenie na klientach fotorealistycznymi renderingami

Pokazuj swoje pomysły i zachwycaj nimi swoich klientów dzięki narzędziom do projektowania 3D i wizualizacji. Twórz „wirtualne spacery”, niemal fotorealistyczne renderingi 3D. W programie możesz definiować ustawienia słońca oraz możliwość dodawania sztucznego oświetlenia. Dodatkowo z subskrypcją Revit LT otrzymujesz:

  • dostęp do bogatej biblioteki predefiniowanych renderingów i materiałów, które pomogą jeszcze lepiej pokazać detale projektu;

  • funkcję tworzenia renderingów w chmurze pozwalające na prezentację projektu na dowolnym sprzęcie.

4099,00

brutto / rok (z VAT)

Polskie wsparcie techniczne

Łatwa i szybka konfiguracja

Polska faktura VAT

Zastanawiasz się, którą licencję wybrać? Doradzę w wyborze odpowiedniej wersji.

+48 725 210 293
Miniatura Marcin Nowak

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Pomagamy, bo lubimy.
Baza Wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl