anydesk-logo
anydesk-logo
  1. Marketplace
  2. Praca zdalna
  3. AnyDesk Performance

AnyDesk Performance

AnyDesk Performance to program do obsługi zdalnego pulpitu. Pozwala na nawiązanie zdalnego połączenia z drugim komputerem w celu wsparcia klienta lub zdalnej pracy. Zdalny dostęp do komputera pozwala na profesjonalną obsługę klienta i szybkie rozwiązywanie awarii z dowolnego miejsca. Jest to również świetne rozwiązanie do nawiązania z domu połączenia z firmowym komputerem lub drukarką.

Wybierz wersję:

Liczba użytkowników

AnyDesk Performance - program do zdalnego pulpitu

Co to jest AnyDesk Performance?

Uzyskiwanie dostępu do innego komputera za pomocą zdalnego pulpitu ułatwia pracę w wielu branżach. Zdalne wsparcie IT pozwala na pozyskanie większej ilości klientów. Nie ma konieczności jeżdżenia do każdego klienta osobiście. Zarządzanie komputerami w dużej firmie staje się łatwiejsze. Specjalista IT nie musi odwiedzać pokoju każdego z pracowników, żeby naprawić awarię. Może to zrobić siedząc przy swoim biurku. Aplikacja AnyDesk umożliwia dostęp do firmowego komputera, drukarki lub innych urządzeń. W efekcie pracownik nie ma konieczności stawiania się w biurze. Zastosowań użycia AnyDesk Performance do obsługi zdalnego pulpitu czy zdalnego sterowania komputerem jest wiele więcej. Wszystko dzięki mnogości funkcji, jakie oferuje to oprogramowanie.

AnyDesk program do pulpitu zdalnego

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

AnyDesk Performance oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa podczas zdalnego połączenia. Technologia TLS 1.2 uniemożliwia osobom nieupoważnionym dostęp do połączeń. Wykorzystywana jest ona na co dzień w bankowości internetowej. Urządzenia, do których można dostać się zdalnie, są chronione podwójnie, dzięki uwierzytelnianiu dwuskładnikowemu. Równie przydatną funkcją jest przyciemnianie ekranu urządzenia, z którym łączysz się zdalnie. Dzięki temu poufne dokumenty firmowe nie będą widoczne dla obcych oczu w biurze.

Możliwość stworzenia białej listy pozwala na połączenie z urządzeniem tylko adresom z autoryzacją. Nieznani użytkownicy będą automatycznie odrzucani w momencie próby nawiązania połączenia. Dodatkowo przydzielając dostęp do swojego pulpitu osobie z zewnątrz, możesz zabronić korzystania jej ze swojej myszki, klawiatury lub przeglądania folderów.

AnyDesk zapewnia bezpieczeństwo

Wydajna praca bez zacinania

AnyDesk Performance to najlepszy program do zdalnej kontroli pulpitu głównie ze względu na płynność pracy. Płynne wyświetlanie z częstotliwością 60 fps, opóźnienie mniejsze niż 16 milisekund, przepustowość łącza na poziomie 100 kB/s i kodek DeskRT do kompresji obrazów — podczas używania AnyDesk reakcje są niemal natychmiastowe. Znikome opóźnienia, wysoka dostępność i konkretny czas działania gwarantuje sieć Erlang, z której korzysta AnyDesk. A aby rozpocząć pracę z AnyDesk, wystarczy jedynie instalacja pliku o rozmiarze 3 MB. Efektywna przepustowość sprawdza się szczególnie w przypadku słabej jakości Internetu. Jest to jednak duży plus także przy pracy z aplikacjami do edycji wideo, czy oprogramowaniem przetwarzającym duże ilości danych.

AnyDesk to najszybsza aplikacja do zdalnego połączenia

Profesjonalne dostosowanie ustawień administracyjnych

Zwiększ zaufanie do swojej firmy i zadbaj o bezpieczeństwo klientów. Przestrzeń nazw w wersji AnyDesk Performance połączona z własnym aliasem sprawi, że zamiast liczbowego identyfikatora utworzysz profesjonalny i spersonalizowany adres, np. twoje.nazwisko@twoja.firma. Przypadłoby się jeszcze dodać gdzieś logo Twojej firmy, prawda? Tworząc swój firmowy, indywidualny plik konfiguracyjny zaimportujesz firmowy logotyp oraz ustawisz inne, przydatne funkcje. Zarządzanie klientami będzie jeszcze łatwiejsze dzięki książce adresowej. Dodasz do niej swoich klientów i zobaczysz, kto jest online, a kto offline. Szczegółowe raportowanie sesji pozwoli Ci na uzyskanie dokładnych informacji rozliczeniowych do faktur.

AnyDesk umożliwia zdalne wsparcie klientów

Do końca września: Promocja 25% dla nowych klientów!

1322,25

brutto / rok (z VAT)

Oficjalny Partner AnyDesk w Polsce

Brak automatycznych odnowień

Polska faktura VAT

Zastanawiasz się, którą licencję wybrać? Doradzę w wyborze odpowiedniej wersji.

+48 725 210 293
Miniatura Marcin Nowak

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Pomagamy, bo lubimy.

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Baza Wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl