anydesk-logo
  1. Marketplace
  2. Programy dla firm
  3. AnyDesk Professional

Zdalne zarządzanie urządzeniami

AnyDesk Professional

AnyDesk Professional możemy zainstalować na wielu urządzeniach i na nich obsługiwać zdalny pulpit. Dzięki wersji Professional możemy wykonywać 1, 3 lub 5 sesji jednocześnie, w zależności od zakupionej opcji. Po wykupieniu 5 sesji mamy możliwość nawiązania połączenia z pięciu urządzeń z innymi pięcioma urządzeniami, lub z jednego urządzenia możemy połączyć się z pięcioma urządzeniami równolegle, w tym samym czasie. 

Wersja programu

Liczba sesji dla urządzenia

Szczegółowy opis

Bezpieczne połączenie zdalne z AnyDesk

Technologia szyfrowania TLS 1.2. wykorzystywana w bankowości została użyta również w programie Anydesk do zdalnego połączenia z drugim komputerem. Chroni ona przed nieautoryzowanym dostępem. Zaś do weryfikacji połączenia służy szyfrowanie RSA 2048. Poza tymi zabezpieczeniami możesz skorzystać rownież z ograniczenia dostępu i białej listy zaufanych pulpitów. Dzięki niej połączenia z Twoim komputerem będą mogli zażądać tylko uprawnieni użytkownicy. 

Anydesk outdoor

Wydajność fundamentem AnyDesk

AnyDesk pozwala kompresować obrazy i przesyłać jego dane do innego komputera, dzięki kodekowi DeskRT. Anydesk jest również programem do zdalnej obsługi pulpitu polecanym do miejsc ze słabszą jakością połączenia internetowego. Pracuje bez problemu nawet przy przepustowości łącza wynoszącej 100 kB/s. Zaś przy lepszych połączeniach czy sieciach lokalnych wyświetlanie przebiega płynnie z częstotliwością 60 fps.

Pulpit zdalny i zarządzanie na miarę naszych czasów

Obecnie praca zdalna zyskuje na popularności. Każdy pracodawca powinien być przygotowany na taką możliwość. Dzięki AnyDesk uzyskasz dostęp do swojego komputera znajdującego się w biurze z domowego laptopa. Jest to również świetne rozwiazanie, jeśli często wymagasz dostępu podczas podróży. AnyDesk działa na platformach Windows, macOS, Linux, iOS lub Android, a także na aplikacji mobilnej. A pobranie programu to tylko 3 MB!

 

Anydesk multiplatform.png

Program do pulpitu zdalnego

Program do zdalnego pulpitu AnyDesk daje Ci możliwość zapisywania kontaktów i tworzenia swojej książki adresowej. Możesz również sprawdzić datę, godzinę, czas trwania i uczestników każdej sesji. Jest to niezwykle przydatna opcja w przypadku fakturowania usług. Aby zwiększyć profesjonalizm świadczonych usług w programie AnyDesk możesz ustawić swoje logo i spersonalizowany identyfikator zgodne z Twoją marką. 

anydesk_badge

1082,40 zł

Negocjuj cenę!

1014,20

brutto / rok (z VAT)

Oficjalny Partner AnyDesk w Polsce

Brak automatycznych odnowień

Polska faktura VAT

Zastanawiasz się, którą licencję wybrać? Doradzę w wyborze odpowiedniej wersji.

+48 725 210 293
Miniatura Marcin Nowak

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Skontaktuj się z nami
Baza wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl