Zdalne zarządzanie urządzeniami

AnyDesk Lite

AnyDesk jest aplikacją umożliwiającą połączenie się z innym komputerem za pomocą internetu i zdalnego pulpitu. Jest to świetna alternatywa dla droższych rozwiązań, posiadająca te same funkcje. Szybko działająca, bezpieczna i niezawodna! Idealne rozwiązanie dla małych firm lub freelancerów. 

Wersja programu

Liczba sesji dla urządzenia

Szczegółowy opis

Bezpieczne połączenie zdalne z AnyDesk

Technologia szyfrowania TLS 1.2. wykorzystywana w bankowości została użyta również w programie AnyDesk do zdalnego połączenia z drugim komputerem. Chroni ona przed nieautoryzowanym dostępem. Zaś do weryfikacji połączenia służy szyfrowanie RSA 2048. Poza tymi zabezpieczeniami możesz skorzystać również z ograniczenia dostępu i białej listy zaufanych pulpitów. Dzięki niej połączenia z Twoim komputerem będą mogli zażądać tylko uprawnieni użytkownicy. 

Anydesk outdoor

Wydajność fundamentem AnyDesk

AnyDesk pozwala kompresować obrazy i przesyłać jego dane do innego komputera, dzięki kodekowi DeskRT. AnyDesk to program do zdalnej obsługi pulpitu polecany do miejsc ze słabszą jakością połączenia internetowego. Pracuje bez problemu nawet przy przepustowości łącza wynoszącej 100 kB/s. Zaś przy lepszych połączeniach czy sieciach lokalnych wyświetlanie przebiega płynnie z częstotliwością 60 fps.

Elastyczność na miarę naszych czasów

Obecnie praca zdalna zyskuje na popularności. Każdy pracodawca powinien być przygotowany na taką możliwość. Dzięki AnyDesk uzyskasz dostęp do swojego komputera znajdującego się w biurze z domowego laptopa. Jest to również świetne rozwiązanie, jeśli często potrzebujesz zdalnego dostępu podczas podróży. AnyDesk działa na platformach Windows, macOS, Linux, iOS lub Android, a także na aplikacji mobilnej. A pobranie programu to tylko 3 MB!

 

Anydesk multiplatform.png

 

anydesk_badge

541,20 zł

Promocja na pierwszy rok

501,90

brutto / rok (z VAT)

Oficjalny Partner AnyDesk w Polsce

Brak automatycznych odnowień

Polska faktura VAT

Potrzebujesz większą liczbę sesji? Pomogę Ci w wyborze!

+48 725 210 293
Miniatura Marcin Nowak

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Skontaktuj się z nami
Baza wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl