anydesk-logo
anydesk-logo
  1. Marketplace
  2. Praca zdalna
  3. AnyDesk Essentials

AnyDesk Essentials

AnyDesk Essentials to rozwiązanie dla osób chcących rozpocząć zdalną pracę. Oferuje podstawowe funkcje potrzebne do zdalnego połączenia się z drugim komputerem. Miej dostęp do firmowego komputera, drukarki, zdjęć czy projektów dzięki AnyDesk Essentials. Obsługa urzadzeń mobilnych (Android i iOS). 

Wybierz wersję:

Liczba użytkowników:

AnyDesk - zdalne połączenie z drugim komputerem

AnyDesk Essentials to najszybsza aplikacja do zdalnego dostępu

Przegladanie zawartości jednego komputera na drugim ułatwia codzienną pracę informatyków i programistów. Nie muszą oni jeździć od jednego klienta do drugiego. Teraz każdą awarię są w stanie naprawić, siedząc przy swoim biurku. Nie jest to jednak narzędzie przydatne tylko i wyłącznie w branży IT. Za pomocą AnyDesk Essentials połączysz się ze swoim komputerem firmowym lub drukarką. A to wszystko z dowolnego miejsca na świecie. Jedynym warunkiem jest zainstalowana aplikacja i dostęp do Internetu. Zdalne połączenie nawiążesz z laptopa, tableta i smartfona.

AnyDesk Essentials posiada wiele funkcji

Dostępne funkcje AnyDesk Essentials

Nienadzorowany dostęp

AnyDesk Essentials umożliwia nienadzorowany dostęp do jednego zarządzanego urządzenia. Oznacza to, że klient nie musi być dostępny przy komputerze, aby zaakceptować nadchodzące połączenie. Wystarczy wcześniej wpisać hasło i połączyć się z urządzeniem zdalnym. Płatna licencja AnyDesk Essentials zapewnia jednemu użytkownikowi uruchamianie 1 sesji równoległej i możliwość instalacji programu na 1 urządzeniu.

AnyDesk Essentials do zdalnego pulpitu

Praca zdalna

Praca zdalna czasami jest koniecznością. Jesteś w podróży służbowej, ale pilnie potrzebujesz uzyskać dostęp do plików znajdujących się na Twoim służbowym komputerze w biurze? A może chcesz wyjątkowo wydrukować coś w biurze, tak, aby Twoi współpracownicy mogli pracować na papierowej wersji dokumentu, lub złożyć go do podpisu? Zdalne drukowanie czy transfer plików będzie w takich momentach idealnym rozwiązaniem. Łącząc się z komputerem w biurze nie musisz obawiać się, że współpracownicy zobaczą, co robisz. Dzięki AnyDesk Essentials ekran komputera zostanie wygaszony.

czarny ekran w AnyDesk

Bezpieczeństwo połączeń

Bezpieczeństwo dla AnyDesk i jego użytkowników jest priorytetem. Dlatego też do szyfrowania połączeń wykorzystana została technologia TLS 1.2. Na codzień jest ona stosowana w bankowości. To dzięki niej Twój komputer jest chroniony przed niautoryzowanym dostępem. Dodatkowo weryfikacja każdego połączenia przebiega za pomoca szyfrowania RSA 2048 z asymetryczną wymianą klucza. Ty zaś masz kontrolę nad tym, kto uzyskuje dostęp do Twojego komputera. Służy do tego biała lista zaufanych pulpitów zdalnych. W efekcie połączenia z Tobą mogą zażądać tylko konkretni użytkownicy.

AnyDesk zapewnia bezpieczeństwo

Zdalne wsparcie

Wydajne oprogramowanie do zdalnego wsparcia usprawnia obsługę klienta i pozwala na szybkie rozwiązywanie awarii z jakiegokolwiek miejsca. Jest to nieocenione rozwiązanie, szczególnie dla dostawców oprogramowania lub twórców aplikacji. Oprogramowanie AnyDesk Essentials do wsparcia zdalnego jest kompatybilne z wieloma systemami (Windows, MacOS, Android, Linux, Raspberry Pi i inne). Płynność wyświetlania z częstotliwością 60 fps i przepustowość na poziomie 100 kB/s zapewni Tobie, jak i klientom, małe opóźnienia w połączeniu i brak problemów z wyświetlaniem.

AnyDesk i płynność 60fps

Negocjuj cenę!

651,90

brutto / rok (z VAT)

Oficjalny Partner AnyDesk w Polsce

Brak automatycznych odnowień

Polska faktura VAT

Zastanawiasz się, którą licencję wybrać? Doradzę w wyborze odpowiedniej wersji.

+48 725 210 293
Miniatura Marcin Nowak

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Pomagamy, bo lubimy.

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Baza Wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl