icons/admin-kingicons/aktualizacjeicons/aktualizacjeicons/aplikacje-mobilneicons/aplikacje-webicons/backupicons/backup-alticons/backup-cloudicons/bazy-danychicons/bez-limitowicons/bitd-1sticons/zespolicons/bitd-1sticons/wordpressicons/wordpressicons/bitd-cameraicons/szyfrowanieicons/ochrona-wirus1414icons/bitd-safepayicons/admin-kingicons/szyfrowanieicons/bitd-wiecej-sticons/blockedicons/bug-pirateicons/chaticons/checkicons/mam-juz-kontoicons/firmaicons/officeCombined ShapeShapeicons/osoba-fizycznaicons/clock57icons/dokumenticons/domenaicons/dropboxicons/dysk-cloudicons/emailicons/email-listicons/europaicons/git-svnicons/google-gicons/helpicons/help-alticons/sklepicons/admin-kingico-officeicons/weryfikacja-firmyicons/specialistFill 146icons/emailCombined Shapeicons/serwericons/szyfrowanieicons/domenaicons/szyfrowanieicons/officeicons/sslCombined Shapeicons/osoba-fizycznaRectangle 405Rectangle 405icons/serwerico-xicons/instalator-cmsicons/ipicons/jakoscicons/kalendarzicons/kartyicons/kod-htmlicons/listaicons/logiicons/lokalizacjaicons/magazynicons/malpaicons/malpa-noticons/minusicons/multipocztaicons/niedostepnaicons/multi-usericons/single-usericons/szyfrowanieicons/ochrona-wirusicons/wiecej-sticons/nso-wifiicons/domenaicons/officeicons/office-color/accessicons/office-color/excelicons/office-color/exchangeicons/office-color/onenoteicons/office-color/outlookicons/office-color/powerpointicons/office-color/publishericons/office-color/wordicons/office-exchangeicons/office-outlookicons/office-skypeicons/pakiet-prezenticons/plusicons/podstronyicons/pojemnoscicons/polskaicons/ponowicons/potwierdzicons/produktyicons/przypomnienieicons/radaricons/rdpicons/seo-staricons/serwericons/sklep64646464Group 9GroupGroup 5Group 7Group 8Layer_114643914538315Layer_141untitled-11-0439Group7471untitled-11-265855Shape7364Page 1Page 1thin-0180_www_website_address_url_browserPage 1icons/specialisticons/ssdicons/ssd-alticons/ssh-konsolaicons/sslicons/ssl-alticons/ssl-klodka-adresicons/ssl-pasekicons/ssl-wildcardicons/swiat-jezykiicons/szablonyicons/szyfrowanieicons/telefonicons/transfericons/ustawieniaicons/usunicons/walutaicons/webmailicons/weryfikacja-domenyicons/weryfikacja-pelnaicons/wiedzaMaskicons/wordpressicons/wykonanie-edycjaicons/wykresicons/zalacznikiicons/zespolicons/zespol-alt
Acronis Backup

Informacje

Acronis Backup to kopia zapasowa, która pozwala chronić dane ze wszystkich urządzeń w firmie lub domu. Dzięki usłudze zminimalizujesz straty spowodowane ewentualną awarią, a zabezpieczone pliki i informacje odzyskasz z łatwością.Bezpieczeństwo Twoich danych

Dzięki Acronis Backup zabezpieczysz przed utratą swoje zdjęcia, kontakty czy dokumenty. Kopia plików wykona się automatycznie lub na Twoje żądanie.

Twoje korzyści

Acronis Backup to zaawansowane, ale jednocześnie łatwe w obsłudze rozwiązanie do tworzenia i odzyskiwania kopii zapasowych.

Duża przestrzeń na pliki

Przestrzeń na pliki

W ramach usługi otrzymasz aż do 6 TB przestrzeni, w której będzie przechowywana Twoja kopia zapasowa.

Kopia z dowolnych urządzeń

Kopia z dowolnych urządzeń

Możesz zabezpieczyć dane z komputerów, laptopów, telefonów, tabletów, a także serwerów.

Bezpieczeństwo

Szyfrowanie plików

Wszystkie pliki są szyfrowane jeszcze przed wysłaniem na serwer i nikt poza Tobą nie ma do nich dostępu.

Dostępność

Łatwy dostęp do plików

Do swojej kopii danych masz dostęp w dowolnym momencie. Na okrągło i z dowolnego miejsca na świecie.

Bądź ubezpieczony w razie utraty danych

Każdemu może się przytrafić mała lub większa awaria mogąca skutkować utratą tego, co najcenniejsze – firmowych lub domowych plików. Z usługą Acronis Backup Ci to nie grozi. Jej działanie opiera się na 3 czynnościach.

Wygląd panelu Acronis Backup w home.pl
Kompleksowy backup

Twórz kopie

Możesz wykonać kopię wybranych plików, folderów, a także całych dysków komputerów. Zabezpieczysz dane każdego rodzaju.

Podwójna kopia w 2 serwerowniach na terenie Polski

Przechowuj

Kopia danych utrzymywana jest w jednym z najnowocześniejszych centrów danych w Polsce. Jej duplikat przechowujemy w drugim centrum danych. Gwarantuje to maksymalne bezpieczeństwo.

Łatwy dostęp do przywracania danych

Przywracaj

Dane mogą być odzyskiwane prosto z chmury na urządzenia, z których zostały utracone lub inne, które wskażesz. Do przywracania konieczny będzie tylko dostęp do Internetu.

Zajrzyj do środka Acronis Backup

Konsola zarządzania kopiami

Konsola zarządzania kopiami – wybór dowolnego typu urządzenia, którego dane chcesz zabezpieczyć

Odzyskiwanie plików

Odzyskiwanie plików – wybierz pojedyncze pliki lub całe foldery, które chcesz odzyskać

Pulpit zarządzania urządzeniami

Pulpit zarządzania urządzeniami – zarządzaj wszystkimi urządzeniami z poziomu wygodnego panelu

Wybór punktu przywracania

Wybór punktu przywracania – wybierz którą dokładnie kopie chcesz odzyskać

Wybór typu kopii

Wybór typu kopii – możesz dowolnie zdefiniować, jak i co ma być zabezpieczone na Twoim urządzeniu

Kupując tę aplikację w home.pl zyskujesz…

Polskie biuro obsługi Klienta

Polskie wsparcie techniczne

Proste płatności i faktura z Polski

Wygodna płatność
i polska faktura VAT

Prosta konfiguracja

Łatwa konfiguracja

Dedykowany zespół

naszych doradców

Szerokie zastosowanie kopii Acronis Backup

W usłudze Acronis Backup masz możliwość tworzenia kopii zapasowej serwerów dedykowanych i VPS, serwerów poczty Microsoft Exchange, a także serwerów SQL i plików przechowywanych w Sharepoincie. Zabezpieczysz także serwery korzystające z technologii VMware, Hyper-V i innych.

Dla kogo jest Acronis Backup?

Acronis backup to kopia zapasowa dla małych, średnich i dużych firm, ale także dla użytkowników domowych. Możesz ją wykonywać automatycznie lub na żądanie. Do Twojej kopii danych masz dostęp w dowolnym momencie, na okrągło i z dowolnego miejsca na świecie. Ponadto z usługi możesz korzystać poprzez wygodne mobilne aplikacje na Android i iOS.