icons/admin-kingicons/aktualizacjeicons/aktualizacjeicons pomoc premiumicons/aplikacje-mobilneicons/aplikacje-webicons pomoc premiumicons/backupicons/backup-alticons/backup-cloudicons/bazy-danychicons/bez-limitowicons/bitd-1sticons/zespolicons/bitd-1sticons/wordpressicons/wordpressicons/bitd-cameraicons/szyfrowanieicons/ochrona-wirus1414icons/bitd-safepayicons/admin-kingicons/szyfrowanieicons/bitd-wiecej-sticons/blockedicons/bug-pirateicons/chaticons/checkicons pomoc premiumicons/mam-juz-kontoicons/firmaicons/officeCombined ShapeShapeicons/osoba-fizycznaicons/clock57icons/dokumenticons/domenaicons/dropboxicons/dysk-cloudicons pomoc premiumicons/emailicons/email-listicons/europaicons pomoc premiumicons/git-svnicons/google-gicons/helpicons/help-alticons/sklepicons/admin-kingico-officeicons/weryfikacja-firmyicons/specialistFill 146icons/emailCombined Shapeicons/serwericons/szyfrowanieicons/domenaicons/szyfrowanieicons/officeicons/sslCombined Shapeicons/osoba-fizycznaRectangle 405Rectangle 405icons/serwerico-xicons/instalator-cmsicons/ipicons/jakoscicons/kalendarzicons/kartyicons pomoc premiumicons/kod-htmlicons/listaicons/logiicons/lokalizacjaicons/magazynicons/malpaicons/malpa-noticons/minusicons pomoc premiumicons/multipocztaicons/niedostepnaicons/multi-usericons/single-usericons/szyfrowanieicons/ochrona-wirusicons/wiecej-sticons/nso-wifiicons/domenaicons/officeicons/office-color/accessicons/office-color/excelicons/office-color/exchangeicons/office-color/onenoteicons/office-color/outlookicons/office-color/powerpointicons/office-color/publishericons/office-color/wordicons/office-exchangeicons/office-outlookicons/office-skypeicons/pakiet-prezenticons/plusicons/podstronyicons/pojemnoscicons/polskaicons/ponowicons/potwierdzicons/produktyicons/przypomnienieicons/radaricons/rdpicons/seo-staricons/serwericons/sklep64646464Group 9GroupGroup 5Group 7Group 8Layer_114643914538315Layer_141untitled-11-0439Group7471untitled-11-265855Shape7364Page 1Page 1thin-0180_www_website_address_url_browserPage 1icons/specialisticons/ssdicons/ssd-alticons/ssh-konsolaicons/sslicons/ssl-alticons/ssl-klodka-adresicons/ssl-pasekicons/ssl-wildcardicons pomoc premiumicons/swiat-jezykiicons/szablonyicons/szyfrowanieicons/telefonicons/transfericons/ustawieniaicons/usunicons/walutaicons/webmailicons/weryfikacja-domenyicons/weryfikacja-pelnaicons/wiedzaMaskicons/wordpressicons pomoc premiumicons/wykonanie-edycjaicons/wykresicons/zalacznikiicons/zespolicons/zespol-alt
Acronis Backup

Acronis Backup

Kopie zapasowe danych

Informacje

Acronis Backup to kopia zapasowa, która pozwala chronić dane ze wszystkich urządzeń w firmie lub domu. Dzięki usłudze zminimalizujesz straty spowodowane ewentualną awarią, a zabezpieczone pliki i informacje odzyskasz z łatwością.Bezpieczeństwo Twoich danych

Dzięki Acronis Backup zabezpieczysz przed utratą swoje zdjęcia, kontakty czy dokumenty. Kopia plików wykona się automatycznie lub na Twoje żądanie.

Twoje korzyści z korzystania Acronis Backup

jest to zaawansowane, ale jednocześnie łatwe w obsłudze rozwiązanie do tworzenia i odzyskiwania kopii zapasowych.

Duża przestrzeń na pliki

Duża przestrzeń na pliki

W ramach usługi otrzymasz aż do 6 TB przestrzeni, w której będzie przechowywana Twoja kopia zapasowa.

Kopia z dowolnych urządzeń

Kopia z dowolnych urządzeń

Możesz zabezpieczyć dane z komputerów, laptopów, telefonów, tabletów, a także serwerów.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Wszystkie pliki są szyfrowane jeszcze przed wysłaniem na serwer i nikt poza Tobą nie ma do nich dostępu.

Dostępność

Dostępność

Do swojej kopii danych masz dostęp w dowolnym momencie. Na okrągło i z dowolnego miejsca na świecie.

Bądź ubezpieczony w razie utraty danych

Każdemu może się przytrafić mała lub większa awaria mogąca skutkować utratą tego, co najcenniejsze – firmowych lub domowych plików. Z usługą Acronis Backup Ci to nie grozi. Jej działanie opiera się na 3 czynnościach.

Wygląd panelu Acronis Backup w home.pl
Kompleksowy backup

Twórz kopie

Możesz wykonać kopię wybranych plików, folderów, a także całych dysków komputerów. Zabezpieczysz dane każdego rodzaju.

Podwójna kopia w 2 serwerowniach na terenie Polski

Przechowuj

Kopia danych utrzymywana jest w jednym z najnowocześniejszych centrów danych w Unii Europejskiej. Gwarantuje to maksymalne bezpieczeństwo.

Łatwy dostęp do przywracania danych

Przywracaj

Dane mogą być odzyskiwane prosto z chmury na urządzenia, z których zostały utracone lub inne, które wskażesz. Do przywracania konieczny będzie tylko dostęp do Internetu.

Zajrzyj do środka Acronis Backup

Konsola zarządzania kopiami

Konsola zarządzania kopiami – wybór dowolnego typu urządzenia, którego dane chcesz zabezpieczyć

Odzyskiwanie plików

Odzyskiwanie plików – wybierz pojedyncze pliki lub całe foldery, które chcesz odzyskać

Pulpit zarządzania urządzeniami

Pulpit zarządzania urządzeniami – zarządzaj wszystkimi urządzeniami z poziomu wygodnego panelu

Wybór punktu przywracania

Wybór punktu przywracania – wybierz którą dokładnie kopie chcesz odzyskać

Wybór typu kopii

Wybór typu kopii – możesz dowolnie zdefiniować, jak i co ma być zabezpieczone na Twoim urządzeniu

Kupując tę aplikację w home.pl zyskujesz…

Polskie biuro obsługi Klienta

Polskie wsparcie techniczne

Proste płatności i faktura z Polski

Wygodna płatność
i polska faktura VAT

Prosta konfiguracja

Łatwa konfiguracja

Dedykowany zespół

naszych doradców

Szerokie zastosowanie kopii Acronis Backup

W usłudze Acronis Backup masz możliwość tworzenia kopii zapasowej serwerów dedykowanych i VPS, serwerów poczty Microsoft Exchange, a także serwerów SQL i plików przechowywanych w Sharepoincie. Zabezpieczysz także serwery korzystające z technologii VMware, Hyper-V i innych.

Dla kogo jest Acronis Backup?

Acronis backup to kopia zapasowa dla małych, średnich i dużych firm, ale także dla użytkowników domowych. Możesz ją wykonywać automatycznie lub na żądanie. Do Twojej kopii danych masz dostęp w dowolnym momencie, na okrągło i z dowolnego miejsca na świecie. Ponadto z usługi możesz korzystać poprzez wygodne mobilne aplikacje na Android i iOS.