homecloud jest marką home.pl. Tworzymy nowoczesną platformę zaawansowanych usług hostingowych dla biznesu – specjalistów IT, Web Developerów, agencji WWW i reklamowych. Sprawdź ofertę homecloud!
 
Serwer VPS

Serwery VPS

Serwery Cloud VPS to rozwiązania dedykowane osobom, dla których wydajność tradycyjnego hosting współdzielonego jest już niewystarczająca. Mocne pakiety (nawet 8 vCore, 8GB RAM), obsługą SSH z dostępem ROOT, do wyboru najpopularniejsze dystrybucje linuksa (CentOS, Debian, uBuntu). Możesz także korzystać z PLESK Panel, aby ułatwić sobie administrację i zarządzanie Twoim serwerem VPS. To wszystko z gwarancją wydajności od home.pl.

już od
12,00 zł netto/mies.
14,76 zł brutto/mies.
Sprawdź
 
Serwer dedykowany

Serwery dedykowane

Serwery Dedykowane to surowa moc własnej fizycznej maszyny, którą oddajemy do Twojej wyłącznej dyspozycji. Ty wybierasz i konfigurujesz system operacyjny oraz zarządzasz jego oprogramowaniem. To doskonały wybór do średnich i dużych projektów, gdzie potrzebujesz mieć pełną kontrolę nad całą platformą.

już od
165,00 zł netto/mies.
202,95 zł brutto/mies.
Sprawdź
 
Chmura Pro Cloud

Chmura Pro Cloud

Zamiast ponosić wysokie i stałe koszty utrzymania najmocniejszych serwerów, otrzymujesz dynamiczny dostęp do całej chmury infrastrukturalnej. Bierzesz ile potrzebujesz, płacisz tylko za to, co wykorzystasz. Dzięki nam, Twoim serwisom nigdy nie zabraknie mocy.

już od
0,03 zł netto/godz.
0,04 zł brutto/godz.
Sprawdź
 

Skorzystaj z wyjątkowych ofert:

Serwer dedykowany Easy XL G2 z 50% rabatem!

SPRAWDŹ

Skąd bierze się pewność i niezawodność naszych usług?

Pewny Partner

1. Pewny Partner

Nasze 18-letnie doświadczenie pozwala nam na codzienną obsługę ponad 3000 serwerów i 2 milionów użytkowników. Marka homecloud została stworzona z myślą o najbardziej wymagających odbiorcach, szukających unikalnych i wysoce zaawansowanych rozwiązań.

Mocna i bezpieczna sieć

2. Mocna i bezpieczna sieć

Utrzymujemy kilkanaście szerokopasmowych łącz internetowych o łącznej przepustowości 20Gbs, a cała sieć jest zdublowana. Wykorzystujemy jedynie sprzęt klasy Enterprise, wyłącznie w konfiguracji z pełną redundancją.

 
Model serwisowy 24/7/365

3. Model serwisowy 24/7/365

Nasz dedykowany zespół administratorów przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, czuwa nad sprawnym działaniem całej infrastruktury home.pl i bezpieczeństwem Twoich usług. A jeśli zechcesz do nas napisać czy zadzwonić – nasze kanały komunikacji (telefon, email) są do Twojej dyspozycji o każdej porze dnia i nocy.

Monitoring infrastruktury

4. Wszystko pod obserwacją

Monitoring naszej infrastruktury to nie tylko konsola i skrypty. Mamy także bieżący podgląd na to, co dzieje się w naszych Data Center. W przypadku jakiejkolwiek nieprawidłowości (np. spadek zasilania), obsługa jest informowana natychmiast, aby podjąć odpowiednie działania. My czuwamy, abyś Ty mógł spać spokojnie.

 

home.pl – hosting nr 1 w Polsce

Setki tysięcy klientów korzysta z naszych usług, więc może chcesz już do nich dołączyć? Ponad 150 000 samych serwerów wirtualnych
robi wrażenie! Do tego dodaj ponad 7 000 sklepów internetowych, które codziennie obsługują cały Świat
oraz 1,2 mln utrzymywanych domen. Świetnie się sprawdzamy we wszystkich usługach internetowych.

Profesjonalne wsparcie!

Pomożemy, doradzimy, dopasujemy usługi do Twoich konkretnych potrzeb.
Bez względu na porę dnia lub nocy, wybierz najlepszą dla Ciebie formę kontaktu:

Profesjonalne wsparcie

801 445 555 lub *706070

Telefoniczne Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Wyślij e-mail do BOK

Formularz kontaktowy

Baza Wiedzy

Baza Wiedzy

Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje

Wsparcie Premium

Wsparcie Premium

Zleć wybrane prace naszym Administratorom i ciesz się czasem wolnym.

 

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.Nie pokazuj więcej tego powiadomienia