Pomoc Premium dedykowana jest najbardziej wymagającym Klientom.
Zobacz dlaczego warto zostać użytkownikiem Pomocy Premium i korzystać z profesjonalnego wsparcia najlepszych doradców home.pl!

Priorytetowa pomoc na wszystkich kanałach

 • krótki czas oczekiwania na infolinii

  Po nawiązaniu połączenia z naszą infolinią podajesz swój numer klienta dzięki czemu zostaniesz przekierowany do dedykowanej kolejki. Na rozpoczęcie rozmowy z konsultantem czekasz tylko kilka sekund!

 • możliwość zamówienia rozmowy zwrotnej

  Potrzebujesz pomocy, ale nie możesz akurat rozmawiać? Zamów kontakt zwrotny - nasz konsultant oddzwoni w dogodnej dla Ciebie porze.

 • krótki czas odpowiedzi na e-maile

  Wiadomości wysyłane przez użytkowników Pomocy Premium mają wyższy priotytet, dzięki czemu konsultanci mogą odpowiedzieć szybciej na trafiające do nich pytania.

 • opieka dedykowanego konsultanta

  Korzystając z usługi Pomoc Premium, otrzymujesz dostęp do osobistego opiekuna. Zespół wsparcia użytkowników Pomocy Premium stanowią konsultanci z wieloletnim doświadczeniem - masz pewność, że pomocy udziela Ci specjalista z home.pl.

Konsultanci Pomocy Premium wspierają naszych Klientów w dni robocze w godzinach 9-17.

Rozbudowany zakres świadczonej pomocy

 • remote hand - połączenie przez zdalny pulpit

  To rewolucja w zakresie wsparcia świadczonego przez home.pl. Wystarczy, że udostępnisz pulpit swojego komputera, a konsultant, korzystając z bezpiecznego połączenia, pomoże Ci w rozwiązaniu zgłaszanej niedogodności.

 • dedykowany chat techniczny

  Zamiast dzwonić, możesz porozmawiać z doradcą home.pl na chacie, do którego dostęp mają wyłącznie użytkownicy Pomocy Premium. W ten sposób, na bieżąco, będziesz w stanie uzyskać niezbędną pomoc.

 • szeroki zakres pomocy technicznej

  Pomoc Premium to coś więcej niż standardowe wsparcie. Konsultanci Pomocy Premium to specjaliści w swoich dziedzinach (hosting, domeny, sklepy internetowe, bezpieczeństwo). Możesz się do nich zwracać zarówno w kwestiach technicznych jak i z bardziej ogólnymi pytaniami.

Dodatkowe korzyści dla użytkowników Pomocy Premium

 • zniżki na Profesjonalne Usługi IT

  Nie masz czasu na konfigurację swoich usług? Użytkownicy Pomocy Premium korzystają z 50% zniżki na Profesjonalne Usługi IT. Odbierz rabat i zamów wybraną usługę, a my pomożemy Ci w szybkim starcie.

 • status VIP na forum.home.pl

  Korzystając z Pomocy Premium automatycznie otrzymujesz status VIP na forum.home.pl. To gwarantuje Ci dostęp do szerokiego zakresu wsparcia użytkowników forum oraz daje możliwość brania udziału w wyjątkowych konkursach.

 • szybszy dostęp do nowych produktów home.pl

  Poza statusem VIP, na forum otrzymasz dostęp do dedykowanej sekcji, w której publikujemy informacje o nowych usługach home.pl. Jako jeden z pierwszych będziesz mógł testować nowe rozwiązania zanim pojawią się one w naszej ofercie.

Zostań użytkownikiem Pomocy Premium już dziś!
Zarejestruj usługę Pomoc Premium w cenie 29,90 zł netto/rok.

zamów

Regulamin promocji Pomoc Premium   |    Regulamin usługi Pomoc Premium   |    Regulamin sieci home.pl

Jak korzystać z Pomocy Premium?

Skontaktuj się
poprzez infolinię

Podaj swój
identyfikator klienta

Ciesz się szybką
obsługą

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.Nie pokazuj więcej tego powiadomienia