coreldraw-graphics-suite-2023.jpg
coreldraw-graphics-suite-2023.jpg
  1. Marketplace
  2. Programy graficzne
  3. CorelDRAW Graphics Suite 2021 Enterprise

CorelDRAW Graphics Suite 2021 Enterprise

CorelDRAW Graphics Suite 2021 Enterprise to pakiet pozwalający na wspólną pracę całego zespołu przy projektowaniu profesjonalnych grafik wektorowych, układów stron i edycji zdjęć na systemach Windows, Mac i online. Wersja Enterprise zawiera w cenie roczny program mechanizmu uaktualnień CorelSure Maintenance.

Pakiety

CorelDRAW Graphics Suite 2021 Enterprise

CorelDRAW Graphics Suite 2021 Enterprise to profesjonalne oprogramowanie graficzne dla Twojej firmy

Licencja Enterprise pozwala na zakup nowej aplikacji CorelDRAW.app Enterprise. Dzięki niej wszyscy w zespole mogą otwierać, przeglądać i drukować projekty w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu. Daje to również możliwość wyświetlania i drukowania plików każdej osobie, która powinna nanieść uwagi na projekt lub go zaakceptować. Efektywna współpraca przebiega na poziomie aplikacji internetowej - nie potrzebna jest tutaj znajomość specjalnych programów.

Aplikacja CorelDRAW.app funkcjonuje bez konieczności instalowania. Udostępnianie plików i logowanie można połączyć z istniejącym zapleczem Microsoft czy Google. Projektanci i graficy mogą korzystać z pakietu w systemie Windows lub Mac, natomiast wszystkie pozostałe osoby mają dostęp do aplikacji internetowej, która dostępna jest na dowolnym urządzeniu online. Uprawnienia osób przeglądających są ograniczone do oglądania i komentowania, nie wprowadzają oni modyfikacji do projektów.

Współpraca przy pomocy CorelDRAW Graphics Suite

Program mechanizmu uaktualnień CorelSure Maintenance

Przy zakupie CorelDRAW Graphics Suite 2021 Enterprise otrzymujesz na pierwszy rok program serwisowania CorelSure. Gwarantuje on całemu zespołowi dostęp do następnej wersji pakietu CorelDRAW Graphics Suite, gdy tylko będzie dostępna. W chwili premiery nowej wersji oprogramowania każdy z użytkowników zespołu otrzymuje ją całkowicie za darmo w ramach okresu ważności serwisu CorelSure Maintenance.

Profesjonalne projekty dla klientów z wielu branż

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite jest w pełni profesjonalnym rozwiązaniem branym pod uwagę przez agencje tworzące szerokie spektrum projektów graficznych. Sprawdza się w przypadku przygotowania packshotów, materiałów wizualnych do druku, pełnego brandingu dla firmy, oznakowania floty czy odzieży firmowej czy druku wielkoformatowego. Jest to rozwiązanie dla ilustratorów i grafików, którzy tworzą prace artystyczne, ale również dla techników i projektantów pracujących na codzień z ilustracjami produktów i części, diagramami, schematami i innymi, skomplikowanymi wizualizacjami.

Firmowy branding zaprojektowany w CorelDRAW Graphics Suite

3649,00 zł

brutto za pierwszy rok (z VAT)

Oferta Autoryzowanego Partnera

Polska faktura VAT

Wygodna płatność

Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z naszą dedykowaną infolinią.

+48 91 432 55 72

Szczegółowy opis

Podobne produkty

Pytania i odpowiedzi

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Pomagamy, bo lubimy.

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Baza Wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl