Launch-Universal-Licence-logo.png
Launch-Universal-Licence-logo.png
  1. Marketplace
  2. Programy graficzne
  3. Affinity V2 Universal Licence

Affinity V2 Universal Licence

Wybierz dostęp do wszystkich aplikacji Affinity V2 na wszystkich systemach operacyjnych. Pracuj z wykorzystaniem Affinity Photo, Designer i Publisher na dowolnym urządzeniu. Kup w pakiecie taniej licencję wieczystą i zdobądź na własność pełen pakiet oprogramowania.

Wybierz licencję

Affinity V2 Universal Licence - wszystkie aplikacje Affinity w pakiecie

Affinity v2 Launch New Icons_small

Profesjonalna obróbka zdjęć, publikowanie, projektowanie graficzne i ilustrowanie na wyciągnięcie ręki! Wersja Affinity 2 - wszystkie aplikacje, na wszystkie systemy operacyjne, bez subskrypcji.

Affinity V2 Universal Licence - licencja uniwersalna

Licencja uniwersalna Affinity w wersji 2 oferuje pakiet wszystkich trzech aplikacji Affinity. Możesz je zainstalować na swoich urządzeniach, nie zwracając uwagi na system operacyjny. macOS, Windows i iPad - licencja będzie skutecznie działać na każdym z nich. Ten pakiet pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i czas podczas pracy. Będziesz mieć również swobodę tworzenia na dowolnym urządzeniu, w dowolnym miejscu, aplikacji i platformie.

Affinity Photo, Designer i Publisher w pakiecie

Affinity V2 zawiera odświeżone wersje trzech produktów, które szturmem podbiły świat kreatywnego oprogramowania, wyposażone w spektakularne nowe funkcje i oszałamiający nowy wygląd. Doświadcz niezrównanego przepływu pracy. Korzystając z pakietu możesz natychmiast przełączyć się do funkcji edycji zdjęć Affinity Photo i precyzyjnych narzędzi wektorowych Affinity Designer bez opuszczania programu Publisher. To najbardziej płynny przepływ pracy, jaki kiedykolwiek wymyślono.

Affinity Publisher 2 na iPada

Wraz z premierą Affinity V2 Universal Licence nadeszła długo wyczekiwana wersja Affinity Publisher 2 na iPada. Umieszczono tam pełne oprogramowanie nie odstające od tego na wersję desktopową. Wszystkie funkcje zostały przeniesione i udostępnione na urządzeniu mobilnym. Dzięki temu możesz pracować również poza granicami biura, w miejscach, w których znajdziesz więcej inspiracji.

Nowa wersja aplikacji Affinity pozwoliła na wprowadzenie funkcji „Content Link”. Dzięki niej, zasoby Twoich aplikacji (np. pędzle), dostępne są w całym pakiecie. Oznacza to, że korzystając z licencji Affinity Universal V2 nie musisz instalować dodatków ręcznie w każdym programie – Content Link zadba, by Twoje środowisko pracy było jednolite w każdej z aplikacji.

Nowe funkcje w pakiecie Affinity Universal V2

Każda z dostępnych w pakiecie aplikacji otrzymała nowe funkcje i poprawki wydajności. Kilka z nowości trafiło do wszystkich trzech aplikacji Affinity, dzięki czemu możesz korzystać z nich niezależnie od urządzenia czy zadania, które wykonujesz.

Wśród nowości znajdziesz m.in.:

  • Importowanie i eksportowanie formatów JPEG XL oraz .webp,

  • Tworzenie nowych projektów z panelu obrazów stockowych,

  • Wymuś skalowanie wszystkiego – omiń indywidualne opcje skali,

  • Dodawanie wielu, tych samych efektów na jednej warstwie.

Affinity v2 Universal Licence

Płacisz raz, korzystasz na zawsze!

849,99 zł

brutto jednorazowo (z VAT)

Łatwa i szybka konfiguracja

Polskie wsparcie techniczne

Polska faktura VAT

Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z naszą dedykowaną infolinią.

+48 91 432 55 72

Szczegółowy opis

Podobne produkty

Pytania i odpowiedzi

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Pomagamy, bo lubimy.

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Baza Wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl