icons/admin-kingicons/aktualizacjeicons/aktualizacjeicons/aplikacje-mobilneicons/aplikacje-webicons/backupicons/backup-alticons/backup-cloudicons/bazy-danychicons/bez-limitowicons/bitd-1sticons/zespolicons/bitd-1sticons/wordpressicons/wordpressicons/bitd-cameraicons/szyfrowanieicons/ochrona-wirus1414icons/bitd-safepayicons/admin-kingicons/szyfrowanieicons/bitd-wiecej-sticons/blockedicons/bug-pirateicons/chaticons/checkicons/mam-juz-kontoicons/firmaicons/officeCombined ShapeShapeicons/osoba-fizycznaicons/clock57icons/dokumenticons/domenaicons/dropboxicons/dysk-cloudicons/emailicons/email-listicons/europaicons/git-svnicons/helpicons/help-alticons/sklepicons/admin-kingico-officeicons/weryfikacja-firmyicons/specialisticons/emailCombined Shapeicons/serwericons/szyfrowanieicons/domenaicons/szyfrowanieicons/officeicons/sslCombined Shapeicons/osoba-fizycznaRectangle 405Rectangle 405icons/serwerico-xicons/instalator-cmsicons/ipicons/jakoscicons/kalendarzicons/kartyicons/kod-htmlicons/listaicons/logiicons/lokalizacjaicons/magazynicons/malpaicons/malpa-noticons/minusicons/multipocztaicons/niedostepnaicons/multi-usericons/single-usericons/szyfrowanieicons/ochrona-wirusicons/wiecej-sticons/nso-wifiicons/domenaicons/officeicons/office-color/accessicons/office-color/excelicons/office-color/exchangeicons/office-color/onenoteicons/office-color/outlookicons/office-color/powerpointicons/office-color/publishericons/office-color/wordicons/office-exchangeicons/office-outlookicons/office-skypeicons/pakiet-prezenticons/plusicons/podstronyicons/pojemnoscicons/polskaicons/ponowicons/potwierdzicons/produktyicons/przypomnienieicons/radaricons/seo-staricons/serwericons/sklep64646464Group 9GroupGroup 5Group 7Group 8Layer_114643914538315Layer_141untitled-11-0439Group7471untitled-11-265855Shape7364Page 1Page 1thin-0180_www_website_address_url_browserPage 1icons/specialisticons/ssdicons/ssd-alticons/ssh-konsolaicons/sslicons/ssl-alticons/ssl-klodka-adresicons/ssl-pasekicons/ssl-wildcardicons/swiat-jezykiicons/szablonyicons/szyfrowanieicons/telefonicons/transfericons/ustawieniaicons/usunicons/walutaicons/webmailicons/weryfikacja-domenyicons/weryfikacja-pelnaicons/wiedzaicons/wordpressicons/wykonanie-edycjaicons/wykresicons/zalacznikiicons/zespolicons/zespol-alt

Stwórz własną stronę internetową

Bez względu na to czy jesteś stylistką, kwiaciarką, doradcą biznesowym, prowadzisz restaurację lub remontujesz mieszkania...
Każdy z Twoich pomysłów na własną firmę potrzebuje profesjonalnej strony WWW.

Teraz dzięki naszemu kreatorowi stron Click Web, wykonasz własną stronę internetową, bez niczyjej pomocy, w jeden wieczór. Więcej

Sam zrobisz stronę Twojej firmy w jeden wieczór!

 

Odkryj w sobie artystę

Do dyspozycji masz ponad 140 gotowych szablonów, które możesz modyfikować w dowolny sposób. Możesz też zacząć pracę z pustym arkuszem i wyrazić swoją kreatywność! Ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

 

Bądź widoczny zawsze i wszędzie!

Strona, którą stworzysz będzie automatycznie dostępna na wszystkich typach urządzeń mobilnych. Przekonaj się sam, jak może wyglądać Twoja strona na komputerze, tablecie czy telefonie komórkowym.

 

Wszystko czego potrzebujesz!

O nic nie musisz się martwić – w pakiecie otrzymujesz hosting Twojej strony na naszych serwerach, pocztę e-mail oraz wsparcie techniczne naszych konsultantów 24 godz. na dobę przez 365 dni w roku!

 

Wybieraj spośród ponad 100 profesjonalnych szablonów
graficznych pasujących wizualnie do Twojej działalności.

 
 
 
 
Podpis pod slaidem
 
 

Kilka kroków i gotowe

Obejrzyj film i zobacz, jak przyjemne jest tworzenie strony internetowej z naszym kreatorem.

Pakiet funkcji wspierających Twoją firmę.

Umieść na stronie mapę z dojazdem, formularz kontaktowy, galerię zdjęć twojej oferty oraz filmy.
A wszystko to za pomocą jednego kliknięcia myszki. Dzięki nim Twoja witryna będzie atrakcyjna i funkcjonalna.

Pakiet funkcji wspierających Twoją firmę.

Wybierz pakiet i stwórz swoją stronę internetową.

Idealny pop up
na początek
Dopiero zaczynasz swoją przygodę z Internetem i chcesz stworzyć stronę, np. na potrzeby bloga. Oto propozycja w sam raz dla Ciebie.
Click Web Basic
Opcja pop up
dla wymagających
Prowadzisz biznes i chcesz być zauważony przez nowych klientów w Internecie. Oto rozwiązanie dla Ciebie.
Click Web Premium
Z powiększonym pop up
pakietem dodatków
Prowadzisz biznes i chcesz zaprezentować szeroką ofertę swojej firmy. Polecamy tę propozycję z pakietem dodatków.
Click Web Unlimited

6 zł

netto/mies.

8 zł

netto/mies.

12 zł

netto/mies.

7,38 zł brutto/mies.
Teraz oszczędzasz 304 zł
9,84 zł brutto/mies.
Teraz oszczędzasz 632 zł
14,88 zł brutto/mies.
Teraz oszczędzasz 796 zł
Specyfikacje promocji
Specyfikacje promocji
Specyfikacje promocji
Do 20 podstronDo 60 podstronNieograniczona liczba podstron
30 szablonów graficznych do wyboru40 szablonów graficznych do wyboru142 szablony graficzne do wyboru
Wersja na telefon i tabletWersja na telefon i tabletWersja na telefon i tablet
1 dowolna wersja językowa strony2 dowolne wersje językowe strony NowośćNieograniczona liczba wersji językowych strony Nowość
3 darmowe grafiki z banku zdjęć Nowość5 darmowych grafik z banku zdjęć Nowość10 darmowych grafik z banku zdjęć Nowość
Kompresja zdjęć - szybsze ładowanie
strony Nowość
Kompresja zdjęć - szybsze ładowanie
strony Nowość
Kompresja zdjęć - szybsze ładowanie
strony Nowość
Połączenie z mediami społecznościowymi (Facebook, Twitter, LinkedIn itp.)Połączenie z mediami społecznościowymi (Facebook, Twitter, LinkedIn itp.)Połączenie z mediami społecznościowymi (Facebook, Twitter, LinkedIn itp.)
Mapy GoogleMapy GoogleMapy Google
Galeria zdjęćGaleria zdjęćGaleria zdjęć
Multimedia (YouTube)Multimedia (YouTube)Multimedia (YouTube)
Formularze kontaktoweFormularze kontaktoweFormularze kontaktowe
Przycisk "Zadzwoń"Przycisk "Zadzwoń"Przycisk "Zadzwoń"
BlogBlogBlog
Disqus (Najpopularniejszy na Świecie system komentarzy dla blogów.)Disqus (Najpopularniejszy na Świecie system komentarzy dla blogów.)Disqus (Najpopularniejszy na Świecie system komentarzy dla blogów.)
 Opcje SEOOpcje SEO
 Dodawanie kodu HTML/CSSDodawanie kodu HTML/CSS
 Edycja zdjęć onlineEdycja zdjęć online
 Dodatki e-commerce (PayPal, Kup Teraz)Dodatki e-commerce (PayPal, Kup Teraz)
 Możliwość zamieszczania plików PDFMożliwość zamieszczania plików PDF
  
Dropbox to narzędzie pozwalające na swobodny dostęp do plików przechowywanych poza komputerem w tzw. chmurze. Ta funkcjonalność pozwoli Ci na wygodne dodawanie do Twojej strony obrazów, filmów i innych plików udostępnionych w obszarze takiej chmury za pomocą urządzenia (komputer, telefon, tablet), z którego aktualnie korzystasz.
Dodawanie plików (z serwisu Dropbox) pop-up
 
Porównaj szczegółowo plany Podstawowe porównanie planów

Masz pytanie? Zadzwoń!
Całodobowe wsparcie 24/7/365

WAŻNE!

Wersja demo kreatora stron WWW nie jest Twoim kontem docelowym. Pamiętaj, że jest to konto jednorazowe do testów i wyniki Twojej pracy nie są zapisywane ani nie możesz ich opublikować na stałe.

TESTUJ KREATOR TERAZ